Jump to content
Dogomania

Pies bez szans....odszedł na zawsze(*)(*)(*)


andzia69

Recommended Posts

  • Replies 671
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kasiaNDM']Czy doczekamy się fotek ???????????[/quote]

To chyba pytanie retoryczne już jest:shake:
Właścicielka Ogryzka po prostu nas zlewa i ma głęboko w tyle.

Bardzo drażnią mnie ludzie niesłowni i nie potrafiący wywiązać się z danych obietnic. Jeżeli nie mają czasu lub ochoty, niech nie piszą bzdur i niech sie później głupkowato nie tłumaczą.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie byla u mnie Izka z Dracusiem :D... a ze moja sunia po sterylce... spotkalysmy sie przed blokiem. No i mam foty- ale oczywiscie pewnie nie wkleje- bo u mnie wciaz czerwony krzyzyk. Bede probowac. Jesli nie- dajcie ktos maila- wysle foty- wy wstawicie.
Jesli o Ize chodzi- to nie to, ze zlewa- tylko nie ma czasu. Ja rozumiem- ze kazdy chce miec wlasne zycie. Wziela Ogryzia- i teraz co? No zyje sobie z nim fajnie :) Pies ma zajefajny dom, spokoj, komfort. Iza pracuje w dwu miejscach, studiuje, zajmuje sie domem, psem- nie ma czasu na dogo. Dlatego jest zla??? Zaklamana??? Teraz porobilam foty. Nie wiem kiedy beda nastepne i czy wogole. Pies ma dom a ona chyba kontraktu z dogo nie podpisywala. Bedzie miec czas i ochote to wejdzie. Choc mysle, ze po watku z wilkowatymi, i po tym jak ja tam potraktowano- raczej stracila ochote na to forum. A szkoda ....

A Dracus- Ogryź jest mniamniuśny :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dczn'] Dlatego jest zla??? Zaklamana??? [/quote]

dczn - ja nie mówiłam o zakłamaniu tylko o tym, że jeżeli ktoś nie jest w stanie zrealizować tego co mówi (ewentualnie co pisze) to niech napisze że nie ma czasu, a nie obiecuje gruszki na wierzbie.

Cieszę się bardzo, że Draco ma tak wspaniały domek. Wyśliczniał chłopak pod czujnym okiem Izy. Widzisz, wystarczyło kilka rzeczowych słów i jest ok. Po co to dotychczasowe obiecywanie i milczenie. Zupełnie niepotrzebne. Są historie na dogo które miały taki właśnie przebieg i okazywało się, że milczenie i zwodzenie ciotek nie było spowodowane bynajmniej brakiem czasu :shake:

Tak na marginesie. Tutaj wiele osób pracuje od rana do nocy, prowadzi dom i ma psy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Morgan:-)']dczn - ja nie mówiłam o zakłamaniu tylko o tym, że jeżeli ktoś nie jest w stanie zrealizować tego co mówi (ewentualnie co pisze) to niech napisze że nie ma czasu, a nie obiecuje gruszki na wierzbie. [/quote]


A mi nie chodzilo o Ciebie, no co Ty ;)
Ją nuzano w blocie na innym watku

A wiesz, no... inni pracuja od rana do nocy i maja czas na dogo wpasc .... np. Ja tez ;)...a ona moze nie...
No to co zrobic...

W kazdym razie- foty obiecane sa. A Ogryz jest....yhhh....:razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jakis problem sie pojawia :( Dowiedzialam sie od Izki, ze Dracus zaczyna byc agresywny ;]. Ni stad ni zowad. Nagle. Podobno chapnal juz jej brata... i w ogole ma ochote gryzc :)... Warczy na domownikow :)... Ja nie jestem psim psychologiem. Nie znam sie za bardzo. Ale Iza mowi, ze Ogryz chodzi ze "sprzetem" na wierzchu caly czas.... ale przeciez jest po sterylece, to suki mu sie nie chce. Nie wiem, co sie dzieje :(

Link to comment
Share on other sites

Iza do mnie dzwoniła, byłyśmy umówione na piątek, ale nie zadzwoniła. Miałyśmy pogadać spokojnie o Draco, bo mówiła, że problem jest dość poważny, że ona nie daje sobie już z nim rady.
Dczn podaj mi na PW jej numer telefonu, bo gdzieś zapisałam, ale nie wiem gdzie, jest w Trójmieście, jeden szkoleniowiec, który być może pomoże!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...