Jump to content
Dogomania

Bratysława 2004


Olcia P.

Recommended Posts

Jestem "ZA" zeby na ringu byla waga! i centymetr!!!, zeby sedzia majac dane na kartce :evilbat: mógl jeszcze conieco zmierzyc :evilbat: skoro oko mu szwankuje :evilbat:

Moze nie mam najpiekniejszego psa wystaw, ale moja Lunka miesci sie w tym co jest napisane we wzorcu(mierzylam ze 100razy) i jakbym na przyklad stanela w szranki z dogiem niemieckim lub jego "pochodnym" i bym przegrala to nie wiem czy udaloby mi sie zachowac spokój i z glowa w górze zejsc z ringu.

Link to comment
Share on other sites

AAAA tam Hanya !!!!!!

Ja proponuję stanąć Ci w konkurencji ze sznaucerami :lol:

Po pryśnięciu LUNKI ciemnym sprayem wBratysławie miałbyś z pewnością nie mniejsze szanse niż na ringu z DC (PEPIKI - „My seeeee neeee boimy jeno mamyyy stracha”)

Nie no faaaaaaaaaaajjjjjnnnnniiiiieeeee.

A poważnie właśnie o tym mówiłem HANY-u, przynajmniej porównać ze wzorcem a i pomysł z miarką nie jest głupi wtedy może mniej by się kompromitowali.

POZDROWIONKA.

Wakacje 2005 spędzam w Bratysławie. :P

Link to comment
Share on other sites

Dziobek

mam przecieki od kumpeli z warszawy, ze na kubowce bedzie taka miarka. W mojej rasie tez by sie przydala, skonczyly by sie spekulacje ile kto ma w klebie. (wielu cwaniakow pewnie by pouciekalo na sam widok miarki!!!)

Tylko gorzala zachowuj sie przyzwoicie, zeby nie bylo wstydu dla oddzialu!

Chyba twoje "malenstwo" miescie sie we wzorcu?

Link to comment
Share on other sites

jakie preferencje ma sędzia zobaczy się - może woli beżowe bulldożki

Tyyyyyy Gorzała z tym beżowym to hamuj, moja Banita jest beżowa :x .

A poważnie..... to napiszcie jak było czy bedzie Wrszawie....

Ja 12.09.2004 będę na krajówce w Chorzowie jak się pojawi jakaś Majora to też dam znać.

POZDROWIONKA.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz Jarek coooo zarzucają Renacie, że jej psy są zbyt Buldogowate, a i owszem są typy krótkonożne ale właśnie do tego mają imponującą głowę myślę, że dobrze że z Renatą rozumiecie potrzebę stworzenia troszkę bardziej smukłej Majorki, właśnie po to by wytrącić przeciwnikom wszelkie i tak mizerne atuty z rąk. Ważne jest też to co napisałeś o cechach polskich Majorek a mianowicie. .

Ważne jest aby zachować takie cechy budowy jak mocne doskonale kontowane kończyny, szeroką/głęboką klatkę, duże głowy i szerokie tępo zakończone kufy i proporcje czyli coś co najłatwiej stracić i najtrudniej ponownie odtworzyć. .

Bez zbędnego zachwytu poprostu wyszło Ci to sformułowanie.

Myślę że ten cytat powinien być mottem przewodnim każdego hodowcy MAJOREK bez względu na to w jakim kraju ona bedzie, z jakiego, że tak to określę frontu On jest niestety jak pisaliśmy nie jednokrotnie nie każdy to zrozumie. Jedno jest pewne ....... te cechy wyróżniają polskie MAJORKI i jak pisałeś powyżej z pewnością nie można tego poświecić dla uzyskania teoretycznie bardziej sprawnego psa.

A-propo byłem teraz na wystawie w Chorzowie i powiem Ci że nasłuchałem się kłamstw aż................. mnie w DUPIE strzykało naprawdę !!!. Słyszałem wypowiedzi, żeeeeee na świecie to jest preferowany typ Majorki smukłej wysportowanej aaaa w Polsce toooo były robione domieszki i dlatego te psy tak wyglądają. Z tej wypowiedzi o której tu piszę wynikało, że cały świat , czyli już nasi sąsiedzi Czechy, Niemcy, Rosja toooo oczywiście hodują inne te Światowe Majorki tylko w Polsce prowadzi się samowolkę i domieszki iiii co ty K......... na to powiesz. Wiesz z natury jestem spokojnym człowiekiem i staram się nie angażować w konflikty, zresztą sam pamiętasz, że dziwiłem się że się tak żrecie, ale po raz pierwszy słyszałem te brednie na żywo i to przekazywane ludziom z łapanki którzy nie mają o Majorkach zielonego pojęcia „ GRUNT to SAMOZACHWYT”. Powiem Ci że bardzo mnie to podniosło tym bardziej że miałem 10 atutów i odpowiedzi na każde z tych kłamstw ale wiesz gdybym zaczął mówić to pewnie skończyło by się to ogromną kłótnią aaaa nie chciałem psuć rodzinie niedzielnego wypadu tak że „dałem se w dupie rumianku” ale to był cholernie drogi rumianek. Więcej napisze Ci na priv chociaż wtajemniczeni i tak się połapią.

POZDROWIONKA GORZAŁA.

Link to comment
Share on other sites

hiszpański sędzia, który tak de facto jest jednoczesnie przewodniczącym klubu ras hiszpańskich Asensi Peinado był zachwycony naszym bardzo wyrównanym typem Ca de Bou. potwierdził też, że sami hiszpanie nie mają się tak naprawdę czym pochwalić ponieważ każdy pies jest inny, a i pochodzenie niektórych egzemplarzy jest conajmniej zagadkowe. :evilbat: :evilbat: :evilbat:

TRZYMAJMY SIĘ WIĘC TEGO CO MAMY I NIE DAJMY SIĘ WKRĘCIĆ OSZOŁOMOM, KTÓRZY POZA MATERIALNYM ZYSKIEM NIE WIDZĄ NIC W TEJ RASIE. DANIE DUPY HISZ.................TO JESZCZE NIE MANDAT DO NIEOMYLNOŚCI. NADAL JESTEŚMY I BĘDZIEMY POTĘGĄ W TEJ RASIE JESZCZE DŁUGO, DŁUGO..................... :evilbat:

Wiesz co Gorzala? Troche dziwny jestes jak przegrales w Warszawie to usyszalam od Ciebie ze Hiszpan a taki, a owaki, a z miarka lata(ku mojemu milemu zaskoczeniu, pomimo ze Lunka czekala na swoje show od 10 do 15 :o ) a teraz juz mówisz ze Hiszpan Oki bo polskie majorki docenil :o , a wiesz co? Pani Renata-HODOWCA umiala zostac do konca i porozmawiac z Hiszpanem o rasie i wzorcu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...