Jump to content
Dogomania

Piękny, zastraszony owczarek znalazł nowy dom!!!


grazyna9915

Recommended Posts

[quote name='Gonia13']Grzecho jak fajnie że to Katowice. Jakbym to ja mu domu szukała to prawdopodobnie to by był Kołobrzeg:roflt::roflt::roflt:[/quote]

Kołobrzeg to dla Ciebie za blisko! :evil_lol: Ja sie boje że ty nas kiedyś rzucisz gdzieś w rejon Władywostoku. :cool3:

[quote name='Fiona2008']Grzecho czy coś już wiadomo... kiedy jedziecie do nowych właścicieli ????:p:p:p[/quote]

Narazie nowi właściciele przyjeżdżają do nas w niedzielę. Do domku Berni pójdzie na dniach. Narazie jest jeszcze troszkę osłabiony zabiegiem
i oszołomiony nową sytuacją. Powoli dochodzi do siebie. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Właśnie dzisiaj rano zawiozłem Berniego do nowych wlascicieli
w Katowicach. Nowy pańcio jest zachwycony Bernim jak i cała rodzina.
Od samego poczatku jak tylko zobaczyli allegro byli juz zdecydowani.
Byli u nas w Tychach w niedzielę i podtrzymali decyzję o adopcji onka. Nowy Pan jest emerytem więc będzie miał dużo wolnego czasu dla pieska. W domu mają jedną 3-letnią sunie z katowickiego schroniska - Perełka. Rozmawiałem z Panem o Bernim. Przekazałem mu wszystki wiadomości które miałem. Uswiadomiłem Państwa że jest to pies duży, nie za bardzo go znamy i w obcym miejscu (jadnak tęskini do poprzedniego domu i poprzednich właścicieli). Zaleciłem przez parę tygodni daleko zachowaną ostrożność w podejściu do Berniego. Pan wszystko zaakceptował. Za 2-3 dni Berni bedzie jeszcze w Tychach na ściągnięcie szwów po kastracyjnych. To musi się odbyć pod narkozą.
Tyle na dzisiaj. Jak będą nowe newsy to napiszę. :lol:

Link to comment
Share on other sites

I zapraszam na wątek Konga.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/dajmy-mu-wreszcie-szanse-prosimy-o-wsparcie-na-hotel-132949/[/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/dajmy-mu-wreszcie-szanse-prosimy-o-wsparcie-na-hotel-132949/"][IMG]http://i43.tinypic.com/2qx0ns4.jpg[/IMG][/URL]

Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Berni przyjechał z nowymi włascicielami do Tychów na sciągnięcie szwów. Generalnie jest wszystko w porzadku. Opiekunowie chwalą Berniego. Zachowuje sie spokojnie, na spacerkach goni za patykiem i na razie ustawiają się z suczką Perełką. Jeszcze kilka dni musi być na tabletkach i będzie wszystko OK.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fiona2008']Brak wiadomości to dobre wiadomości :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Berni juz pewnie zadomowił się w nowym domku i wszystko w najlepszym porządku...:loveu::loveu::loveu:[/quote]

Właśnie jestem po rozmowie ze Zbyszkiem (właściciel Berniego). Wszystko w najlepszym porządku. Berni już się zadomowił, z Perłą sie dogadują i wyjadają sobie nawzajem jedzenie z misek (Berni nauczył sie jeść ogórki kiszone i pomidory). W kołnierzu już nie chodzi bo rana pokastracyjna jest już zabliźniona. Jak mówi Zbyszek z Bernim tłuką kilometry na spacerach a Berni wypatruje gołębi (podobnież nie lubi ptaszków). Wszystkich domowników radośnie wita i co najważniejsze nie szczeka w domu. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grzecho']Właśnie jestem po rozmowie ze Zbyszkiem (właściciel Berniego). Wszystko w najlepszym porządku. Berni już się zadomowił, z Perłą sie dogadują i wyjadają sobie nawzajem jedzenie z misek (Berni nauczył sie jeść ogórki kiszone i pomidory). W kołnierzu już nie chodzi bo rana pokastracyjna jest już zabliźniona. Jak mówi Zbyszek z Bernim tłuką kilometry na spacerach a Berni wypatruje gołębi (podobnież nie lubi ptaszków). Wszystkich domowników radośnie wita i co najważniejsze nie szczeka w domu. :lol:[/quote]
:multi::multi::multi::multi::multi::multi:Ale się cieszę.... :):):):):):)):):) ogórki kiszone i pomidory hehehe :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a co do ptaszków to nie tylko ona ma z nimi na pieńku :diabloti::diabloti::diabloti: cudownie nowy dom z dobrymi ludźmi:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Pilnie przyjmę kupony z żółtych ston z Gazety Wyborczej.[/SIZE][/FONT]

W każdy piątek w Gazecie Wyborczej na stronach lokalnych ukazują się tzw. żółte strony z kuponami na ogłaszanie zwierzaków. Jeżeli ktoś nie potrzebuje tych kuponów to bardzo proszę o kontakt na PW.
Przyjmę każdą ilość. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=navy]Wszyskim miłośnikom czworonożnej gadziny życzymy [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=navy]Wesołych Świąt i wiadra wody w Śmigusa Dyngusa[/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]

[CENTER][IMG]http://republika.pl/blog_uc_4090981/5571613/tr/52rj0bo5mo9.gif[/IMG][/CENTER]

[LEFT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=1][COLOR=darkslategray][B]Podpisali: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=1][COLOR=darkslategray][B]Grzecho, Grazyna9915, Dawixx, dwie beagelki (Sunia i Luna), stały tymczas Yoko i futrzaki(Skarpetka, Łatka, Pinokio, Barbie, Perełka, Majka i Bethowen), i jeszcze drobna dzikuska na tymczasie - Aria.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...