Jump to content
Dogomania

Sląsk


Szarcia

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mi sie marzy wielgachny dom z wielgachnym ilus hektarowym ogrodzonym ogrodem i kilka psóew leonek,bernardynek,niufek,kajunia i hmmm może mastif neapolitański albo cane corso hmmm albo dog albo i to i to i to :lol:
ciekawe czy ktos odważył by sie wejsc wtedy na moją posesje :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

nio i bede mógł jedna bo mam na 18 bierzmowanko :lol: jak sie cieszę
coztego-tylko sie nie napalaj ona ma humory i moze scigać suczki z zebami :evil: i psy tez .po tym ataku sie zmieniła ,ale moze jak zobaczy stare kumpele to sie przełamie :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']jezeli któres z 2 imion masz swiete to musisz wziac te które juz masz [/quote]
:hmmmm: bez sensu :evilbat:
Za moich czasów takich pomysłów nie było :niewiem: Jedyny warunek jaki był, to taki, że trzecie imię (dla niektórych drugie, bo jakoś dziwnie, nie wszyscy mają drugie imię ;) )musi być "święte", no i mam dwa święte, jedno świeckie ;)

Link to comment
Share on other sites

to o kaji tez możecie zapomniec ,bo z kim bedzie sie bawić????? z dziadkami :(
coztego-cos ty jej znóe robiła w tą łapkę :evilbat: oj złą masz panią kresia oj złą przeprowadz sie do nas to przestanie coi sie krzywda dziać :evilbat: na policje zadzwoonie i do tozu ze psiaczkowi nózki łamiesz :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...