Jump to content
Dogomania

Sląsk


Szarcia

Recommended Posts

Olek,kiedy sie przekonuje,ze to suka to nie ma problemu.Ale tak jak pisalam,na wstepie sprawdza to bardzo obcesowo 8)

Coztego,zawsze tez mozna puszczac psy do suk na zmiane :wink:

Zreszta,na zlocie jakos sie nie pozagryzaly,mimo ze byly tam same samce i tylko jedna sucza.

BTW.A czy ktorys z samcow warczy,jesli pies probuje go zdominowac ?

Dodam jeszcze tylko,ze gdy Malenstwo juz kogos wciagnie do kregu swoich znajomych,to pozwala mu na wszystko.Np.Ati naszej Matisse na ub.r wystawie w Bytomiu najnormalniej w swiecie traktowal Malenstwo bardzo przedmiotowo i po nim skakal :wink: :lol:
Zas mimi bullek Sajko,Drago,takze lazil po Malenstwie,ktore dopiero wyrazilo niezadowolenie,gdy mu lapa wlazl w oko :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='carragan']
BTW.A czy ktorys z samcow warczy,jesli pies probuje go zdominowac ? [/quote]
Samców nie bywa na spotkaniach zbyt wielu, a te co bywają to jakieś takie... :hmmmm: mikre ;)
Ania pewnie przyjedzie bez Mikusia, bo Mikuś to by Maleństwo pożarł jak nic :evilbat: A Gucio i Olo to bardzo spokojne stworzonka, troszeczkę zagubione pośród większych od siebie i wariackich suk :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Cześc!
Jak na razie Olo ma zakaz kontaktów z psami, bo Ojciec przyniósł pchły z piwnicy :evil: i z nimi walczymi. I na dodatek mysłowickie pchły mają gdzieś Frontline :evil: :evil: :evil:.
carragan- Olo "warczy" gdy pies kładzie łapy na jego grzbiet i chce go wykorzystac :wink:

Link to comment
Share on other sites

hmmm co z Gucia za samiec :lol: ale zaloze sie ze warczalby nawet gdyby Malenstwo chcial sie poprostu przywitac,nigdy nie widzial takiego duzego psa :lol:
Przynajmniej tak reagowal na Kreske,ktora chciala sprawdzic co to takie male nieruchawe 8)
Przemysle to jeszcze ale najprawdopodobniej nie wezme go zeby poprostu oszczedzic mu stresu zwiazanego z wiekszymi psami bo znajac zycie i tak pewnie cale spotkanie bedzie warowal mi przy nogach albo na kolankach ale przynajmniej bedzie mogl sobie poobserwowac cos nowego :lol:

Link to comment
Share on other sites

A wiecie co, gapy jesteśmy 8)

Ostatnio byłam z Kreską na spacerze w parku i okazało się, że po drugiej stronie parku jest zupełnie pusto, a my siedzieliśmy bez sensu pod tą estakadą. Co prawda nie spuszczałam Kreski, bałam się, że pojawi się jakaś Straż Miejska, co innego w grupie :fadein: ale i tak poszalałyśmy trochę.

Także następne spotkanie w parku, ale w drugim końcu :fadein:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cimi']Ej no czemu zawsze są spotkania w Zabrzu bądź Sośnicy :P. [/quote]
Bo mamy silne lobby 8)
[quote]Ja poczekam na Gliwice :lol:. [/quote]
Rzuć konkretną propozycję fajnego miejsca z dobrym dojazdem, wtedy zobaczymy co się da zrobić :fadein:
[quote]A może kto będzie 31 lipca pod M1 ? 8)[/quote]
Już pisałam w innym miejscu, zamierzam być, ale raczej bez psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']cimi -granat nóżki pourywał :evil: trzeba wsiasc w 32 i pojechac :lol:[/quote]

Nie ale, brak biletu oraz kasy brak na bilety. A po za tym Fionisko nie umie jeździć środkmi transportu prócz samochodu.

Link to comment
Share on other sites

A co takiego będzie pod M1 31 lipca :o ? Do Biskupic żadne informacje nie doszły :P
To może w tym tygodniu przyjedziemy jeszcze raz do parku, może we wtorek? Pasuje wszystkim?
Mam nadzieję, że uda nam sie zorganizować coś jeszcze w tym tygodniu, bo później wyjeżdżam...
Jak dla mnie spotkania poza Zabrzem odpadają, i tak do centrum muszę zawsze dojechać, Gliwice są już zdecydowanie za daleko - i bez przesiadek nie mam tam jak dojechać.

Link to comment
Share on other sites

mi pasi ,a z bogusia to niewiem czasem ją widze z 15 minut :( kajunia nawet nie zdązy sie pobawić ,chyba sie obraziła tylko o co!!!????? :(

jsak spotkam ja to sie spytam

a my z kają jak zawsze chetni :D

szarciu-31 lipca bedzie jakis psi festyn :D

Link to comment
Share on other sites

No to zapytaj, i napisz tutaj czy będzie :)
A o tym festynie już przeczytałam, i jak tylko przeczytałam to pojechałam :P Dzisiaj byl w Bytomiu. Było nawet ciekawie, Sara za skok przez oponę dostała torbę nagród (a skoków przez oponę uczyłam ją kiedyś na jednym z naszych spotkań :lol: chyba pamiętacie? :wink: ). Poza tym był darmowy salon fryzjerski, Sara poszła pod nożyczki :D Oczywiście nie dałam jej obciąć na krótko, wyrównali jej gdzie trzeba i zrobili kilka poprawek - pani fryzjerka bardzo miła, będzie też w Zabrzu, polecam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarcia'] pani fryzjerka bardzo miła, będzie też w Zabrzu, polecam![/quote]
To koniecznie musimy skorzystać :lol:

Szarcia a dużo ludzi było? Sara się nie stresowała otoczeniem? :wink:
Jakieś psie zakupy można tam robić, jest coś ciekawego?

Link to comment
Share on other sites

Było sporo ludzi, ja tam byłam po 18 i jeszcze cały czas przychodzili nowi (ciekawe ile ich było np w południe...). A Sarze się podobało, zwłaszcza, że było dużo rąk do głaskania :wink: Ona raczej dobrze sie dogaduje z psami (tzn zazwyczaj je ignoruje :) ). Ale nie lubi szczeniaków - a był tam taki malutki szczeniak, mieszanka jamnika (i nazywał się Brutus :lol: ) i Sara przed nim uciekała :lol: :lol: :lol:
Co do zakupów - raczej nie było możliwości zrobienia jakichkolwiek (no chyba, że było można wcześniej). Ale były namioty z wetem, specjalistą od żywienia, salon fryzjerski, i treser (który robił też pokazy z borderami - ale tochę słabe w porównaniu z tym co można oglądać na wystawach :wink: ). Z wszystkimi można było porozmawiać, poradzić się, w Bytomiu kolejek nie było. Poza tym były różne psie konkursy gdzie własnie można było wygrać torbę pedigree - w środku 3kg karmy, piłka, adresówka, długopis, żeton do wózka ( :lol: ). A wszystkim rozdawali opakowania ze smakołykami do czyszczenia zębów :wink:
Wiem, że wcześniej robili zdjęcia, ale jak przyjechaliśmy to już nie robili.
Może do Zabrza też wpadnę, tym razem wcześniej bo w Bytomiu pewnie wiele mnie ominęło.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Szarcia']No i są pola za Kopernikiem, ale tam tylko raz byłam i nie dam głowy czy są tam odpowiednie warunki do spacerów... [b]Coztego[/b] - z tego co wiem lepiej znasz te tereny, co o tym myślisz?[/quote]
No i poszłam na rekonesans na pola za Kopernikiem, czyli dawny PGR... 8)
Spacer miała Kreska całkiem fajny i dłuuugaśny, ale pola nie spełniły moich oczekiwań :roll: Okolica jest zupełnie odludna, przez cały spacer spotkałyśmy troje rowerzystów i tyle, oddalona od jakiegolwiek ruchu kołowego, więc niby niezłe spotkanka można by tam robić.
Ale...
Po pierwsze chyba ciężko dojechać- z Kopernika to jeszcze spory kawałek od autobusu by trzeba iść, najbliżej z M1, ale znów nie wiem jaki jest dojazd do M1? :niewiem:
Po drugie- pola są mało ciekawe, nie nadają się do biegania, całe są porośnięte jakimś starym zbożem, Kreska biegała prawie cały czas po ścieżce, ale większej liczbie psów byłoby trudno się tam bawić.
Po trzecie, to jest tam niezbyt przyjemnie, taka dzika, zaniedbana okolica (chociaż okazało się w poPGRowskich budynkach ktoś mieszka :o ), sporo dzikich wysypisk śmieci itp...

W każdym razie- więcej tam nie pójdę na spacer, a na pewno nie sama... :roll: Mimo tak groźnego psa przy boku :evilbat:

Jednak w parku jest znacznie przyjemniej, zwłaszcza w tej części mniej uczęszczanej- zero ludzi, ładne trawniki, trochę krzaczków i drzew... 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote]Miedzy Chorzowem Starym a Siemianowicami za stajnia policji konnej jest super teren!!!! tam nas mozna spotkac co dzien od wielu, wileu lat!!! pies chasa po trawnikach - malo ludzi tylko troche wieje! Ale pustka i cisza - super teren! Polecamy![/quote]

sota, czy w Twoim poście mowa jest o nasze Pola? Jezeli tak to ja że tak powiem mieszkam własnie tuż obok nich:) Kiedys tam bylam kilka razy, ale moj maly w tej wysokiej trawie sie topil hihih

Tak w ogóle to najcześciej chodzimy do Parku Chorzowskiego, jest tu duzo alejek lesnych gdzie pieski moga sie swobodnie wylatac bo ludzie raczej tedy nie chodza za czesto, wybieraja glowna droge :) Jezeli kos jest chetny na spotkanko to bedzie mi milo :) Zapraszam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...