Jump to content
Dogomania

Nie ma już z nami Neosia.11 marca 2015r pobiegł zaTM [']. Jamniś Neo z Koszalina już w SWOIM DOMKU w SIEDLCACH.


danka1234

Recommended Posts

Dziś na spacerku próbowaliśmy resocjalizować Neosia z piękną labladorką Korą, ale niestety Neoś się jej bał, uciekał i chował ogonek pod siebie.:shake:
Polizakoniał tylko rękę pana suni, ale żadnych czułości nie było.:oops:
Dziewczynka to jeszcze szczeniak i chciała się bawić, a pan Neosław to stateczny mężczyzna i nic z zabawy nie wyszło.:eviltong:
Więc na spacerku biegolam sam, bo nie bardzo lubię inne pieski.

Link to comment
Share on other sites

sherry jeszcze okej do innych psow ( [url]http://sherry-niunia.flog.pl/wpis/1385780/ty-thea-nie-podskakuj-mi-tu[/url] ) ale jak jakis pies chce podejsc do niuni to raz niunia go dziabnie dwa od sherry tez w pysk taki pies dostanie.. bo te psy sie nazwajem bronia :/

Link to comment
Share on other sites

Myśmy na samym początku wiosny mieli taką nieciekawą sytuację na spacerku. :shake:
Idziemy sobie, Neoś jak zwykle na smyczy, a z daleka pędzi do nas haski. Miał tylko obróżkę, żadnego właściciela wokół. wzięłam swoją Paróweczkę na ręce i idziemy dalej.
Haski odbiegł, więc Neo znowu powędrował sam- haski na horyzoncie więc ja Neo znów na ręce. Haski pobiegł między bloki.My spokojnie przeszliśmy ulicę i w pewnym momencie spod ziemi wyrósł tamten pies. Zasadzil się na Neo i zaczął jego gryźć,
Neo w pisk, ja spanikowałam i zaczęłam wrzeszczeć. Tamten dalej tarmosi Neosia więc ja wsunęłam nogę pomiędzy oba pieski, pociągnęłam za smycz i wyszarpnęłam Neo spod tego psa. Od razu złapałam Neo na ręce. A ten dziabnął mnie w nos. :diabloti:
Jak się okazało miał skaleczone ucho i lała się krew. Ja przytulając go do siebie przycisnęłam bolące ucho do obroży i stąd ten atak na mnie. Trzęsłam się cała i mój piesio też. Tamten pies zniknął nie wiadomo gdzie. Jakiś gościu zadzwonił na straż miejską, ale nie wiem jak to się skończyło, bo poszliśmy do domu.
W domu zobaczyłam upiora w lustrze- miałam rozciętą skórę na nosie, ubrudzony jasny płaszczyk. Neoś pozwolił opatrzeć uszko i położył się odpocząć;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Harutek raczej omija psy, początkowo próbował obszczekiwać ale dawał się przywołać do porządku. Natomiast Ferka zupełnie niereformowalna z wściekłością obszczekuje haskie bo jeden z nich kiedyś ją pogonił, ze strachu schowała się pod tak niziutki stragan (miejsce zdarzenia najblizszy bazarek), że haski jej nie dorwał , a mogło być ostro. Mój wrzask przywołał właściciela, który zajął się swoim pupilem ja jeszcze musiałam swoje powiedzieć, bo w końcu to nie sa łagodne psinki a latał luzem bez kagańca i wyciągałam zalękniną i trzęsącą się Fercię spod straganu. Od tej pory to najgorszy jej wróg. Niestety trzeba bardzo być czujnym, żeby nie było jakiegoś nieszczęścia. Mamy nadzieję, że Neoś wygrzebie się z ran bez problemów.
Pozdrowienia .

Link to comment
Share on other sites

Neoś z ran fizycznych już się wygrzebał, ale w psychice został uraz i jak widzi haszczaka to "wychodzi z siebie".
Ale ogólnie do piesków jest nieufny, tylko malutkie go interesują.
A teraz leniwiec leży na dywanie i nawet bawić mu się nie chce w te upały.
Chyba że pędza na spacerach z małą towarzyszką Karolinką.
Wtedy zapomina o całym świecie i zabaw nie ma końca.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[IMG]http://img294.imageshack.us/img294/9440/20100524203.jpg[/IMG]

[IMG]http://img291.imageshack.us/img291/1195/20100524206.jpg[/IMG]

[IMG]http://img707.imageshack.us/img707/9170/20100701233.jpg[/IMG]

A tu Neoś bawi się na spacerkach w trawie!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...