Jump to content
Dogomania

Śliczna sunia Przylepka uratowana z Krzyczek - prosimy o pomoc w ogłaszaniu!!!


mysza 1

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Neigh']Swoją drogą to ciekawe.........jak sie dzwoni do niektórych z dogo, to miast hallo ......mówią "psów nie biorę".

Jakaś nowa świecka tradycja, czy jak?[/quote]

Akurat wręcz przeciwnie, dzwoniła, ze ma Pana chętnego na Nestora- owczarka z lecznicy;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Oj mam śliczną małą sunieczkę pinczerkowatą, zaraz pokażę.[/quote]
Wyślij ją Auraa :-) Ona musi ja dalej komuś tam. Jak Aury nie znasz, to powołaj się na mnie, a ja jej swoją drogą zaraz link do wątku podam:-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=571382890"][B][COLOR=#2040ab]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=571382890[/COLOR][/B][/URL]
[COLOR=black][FONT=Verdana]bono-polska.pl[/FONT][/COLOR]
[FONT=Verdana][COLOR=black]pajeczyna.pl[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=black]przygarnijzwierzaka.pl[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=black]adopcjapsa.pl[/COLOR][/FONT]
[COLOR=black][FONT=Verdana]kokosy.pl
pineska.pl[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][COLOR=black][FONT=Verdana]neeon.pl [/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][COLOR=black][FONT=Verdana][COLOR=black][FONT=Verdana]dwukropek.pl[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Trudno sie interesowac losem psa, o którego losie nic nie wiadomo. Żeby bylo zainteresowanie muszą być informacje. Na zasadzie akcja - reakcja.

Bo po co inaczej tu zaglądać? Ja nie wiem ani gdzie pies jest, ani jak sie zachowuje, ani czy ktoś się nim interesuje. NIc nie wiem. Informacji brak......no to przepraszam, po co tu zaglądać?
Cholera znów jeste logiczna, ale niesympatyczna hihih

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Ja nawet nie wiem czy ona ma dom czy nie, gdzie jest...Trafiła pod opiekę Lamii po akcji z poprzednią opiekunką.[/QUOTE]

Kiedyś już pisałam. Wtedy, po akcji z poprzednią opiekunką, Roxi vel Przylepka trafiła na tymczas do p. Joli i jest tam do dzisiaj. Mimo wielu ogłoszeń do dziś nie znalazła domu. :-(
Roxi jest przytulaśna i bardzo kontaktowa. Roxi to wielka przylepka i słyszałam, że p. Jola bardzo, bardzo ją lubi.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Hm, ale tylko ja ją ogłaszałam i to nie bylo wiele tylko kilka portali. Ty chyba allegro robiłaś.
Zachowanie Roxi wzorowe, na pewno nie zmieniło się na gorsze więc można robić ogloszenia ponownie.
Tylko numer telefonu trzeba podac do Joli a nie do mnie.
Znam Jolę osobiście i rozmawiałam z NIą o Roxi, wtedy mowila, że to super sunia.
Nie byłam tylko pewna, czy nic się nie zmieniło.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...