Jump to content
Dogomania

Promocja Orijena w Telekarmie


mila_2

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bura']Szkoda, że senior nie jest w promocji...[/quote]

Też załuję :mad: ale chociaż jedną sukę taniej obskoczę :multi: Jutro przyjdzie pierwszy wór dla Dirki - ciekawe jak zasmakuje i jak się będzie sprawdzać. Póki co Sympa wcina seniora i jest ok chociaż jest zdziwiona że takie kulki małe (wcześniej jadła Eukanubę Large)

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś już zamawiał tego promocyjnego Orijena???
Chodzi mi o datę ważności.Bo spotkałam się z tym,że takie promocje robią,jak data się kończy.
Szkoda,że rybnego nie chcą taniej wypromować,bo mam zamiar zamówić.Od prawie 2 lat moje psice wciągają Orijen Adult,więc czas chociaż smak im zmienić ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='misiaczek']Czy ktoś już zamawiał tego promocyjnego Orijena???
Chodzi mi o datę ważności.Bo spotkałam się z tym,że takie promocje robią,jak data się kończy.
Szkoda,że rybnego nie chcą taniej wypromować,bo mam zamiar zamówić.Od prawie 2 lat moje psice wciągają Orijen Adult,więc czas chociaż smak im zmienić ;).[/quote]
To może kup Taste of the wild z rybą?? Ja tak zamierzam. Cena ok, około 100 za 6 kilo i też bez zbóż.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']To może kup Taste of the wild z rybą?? Ja tak zamierzam. Cena ok, około 100 za 6 kilo i też bez zbóż.[/quote]
Rzeczywiście tania ta karma.A gdzie ją dostać można?Czy mają próbki?
Bo moje wątpliwa sprawa,żeby chciały jeść coś innego niż Orijena.Pamiętam rok temu,że Acana nie miała dość długo karmy,strajki czy cuś.Nawet dystrybutorka na Zieloną Górę zrezygnowała z rozprowadzania,bo sie wkurzyła że stałym klientom nie może karmy zapewnić.Wtedy próbowałam coś innego i wszystko było bee.Jeszcze buldożka coś tam poskubała ale japan chin nawet ziarenka innej karmy nie ruszył :evil_lol:.Więc teraz już eksperymentować lepiej nie będę i niech zostaną przy Orijenie skoro tak lubią ;).Chociaż gdyby mieli próbki,to chętnie skorzystam,bo innej karmy bez zbóż nigdy nie próbowali.Więc a nóż im posmakuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Daria*']Co do daty ważności to dzisiaj ma mi przyjść promocyjny Orijen to napisze ;)[/quote]
No to czekam ;)

[quote name='Wandalka17']Promocyjny czyli ile ??[/quote]
Promocyjny,czyli 13,5kg za [URL=http://www.telekarma.pl/p1466/orijen.adult.135.kg.htm]169zł[/URL] :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='misiaczek']Rzeczywiście tania ta karma.A gdzie ją dostać można?Czy mają próbki?
Bo moje wątpliwa sprawa,żeby chciały jeść coś innego niż Orijena.[/quote]

Próbek nie bardzo ale mają małe opakowania po 2 kilo na wystawie w Krakowie będą a ja zamierzam kupić. Gdzie indziej te 2 kilówki są niedostępne, chyba że masz kogoś w tej słynnej hurtowni w wawie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='misiaczek']No to czekam ;)


Promocyjny,czyli 13,5kg za [URL="http://www.telekarma.pl/p1466/orijen.adult.135.kg.htm"]169zł[/URL] :)[/quote]
Witajcie.
Skarmiam właśnie pierwszy worek Orijena Large breed i początkowo moja kita jadła bardzo chętnie ale po kilku dniach zapał do jedzenia jej minął. Zjada ale z łaską :). Mimo to poproszę o namiar na tą promocję bo mimo wszystko je Orijena chętniej niż inne. I jeszcze jedna kwestia. Kilka stron wcześniej pisaliście o częstotliwości i ilości kupek.No ale w końcu nie zostały wyciągnięte żadne wnioski. Mój pies robi na Orijenie kupy na kazdym spacerze i to dość duże. To źle czy dobrze?? Na chłopski rozum źle i może jednak powinnam zmienić karmę. Oświećcie mnie kochani!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']Próbek nie bardzo ale mają małe opakowania po 2 kilo na wystawie w Krakowie będą a ja zamierzam kupić. Gdzie indziej te 2 kilówki są niedostępne, [B]chyba że masz kogoś w tej słynnej hurtowni w wawie.[/B][/quote]
Nie mam nikogo.Ja z prowincji ;).U nas takich wypasionych karm w hurtowniach nie ma.Orijena po rezygnacji naszej dystrybutorki sprowadzałam bezpośrednio z siedziby Acany we Wrocławiu.Koszty transportu oni pokrywali.Rano zamawiałam i na drugi dzień juz miałam karmę w domku.A co do próbek,to Klaudia Chefrenkowa zaproponowała,że podeśle mi troszkę TOTW rybnego,ale w sumie zdecydowałam,że jednak kupię cały worek 6,8kg tego z bizonem na próbę.

[quote name='ania_wawa']Witajcie.
Skarmiam właśnie pierwszy worek Orijena Large breed i początkowo moja kita jadła bardzo chętnie ale po kilku dniach zapał do jedzenia jej minął. Zjada ale z łaską :). [B]Mimo to poproszę o namiar na tą promocję[/B] bo mimo wszystko je Orijena chętniej niż inne.[/quote]
Promocyjny Orijen jest do kupienia w Telekarmie
[URL]http://www.telekarma.pl/c2/suche.htm?prod=176&start=0[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Właśnie kurier przywiózł "promocyjnego" Orijena. Data ważności: 07 JUL 09 . Więc jeszcze rok ważne ;)
Opakowanie delikatnie ubrudzone u góry. Na dole małe rozcięcie (ok 1cm). Prawdopodobnie zrobione celowo, by móc spuścić powietrze i bardzo szczelnie owinąć karmę folią (myślałam już, że tego nie otworze).

Ogólnie wydaję się wszystko ok :)
Miałam zastrzeżenia co do tej dziurki, ale ostatnio jak od nich brałam Brita, to też był tak szczelnie zapakowany w folię, a inaczej bez upuszczenia powietrza nie dałoby się worek tak mocno zawinąć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Daria*']Właśnie kurier przywiózł "promocyjnego" Orijena. Data ważności: 07 JUL 09 . Więc jeszcze rok ważne ;)
[/quote]
No to pięknie ;).Skoro z datą wszystko ok,to tylko się cieszyć,że taka spora obniżka.
56zł na worku,to nie w kij dmuchał :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marmara_19']a kiedy mial dotrzec?kurde.. nie strasz.. ja chcialam rybnego zamowic bo cena bardzo fajna![/quote]

nie dotrze, najpierw wysłałem kilka majli - bez odpowiedzi, w koncu udało mi sie dodzwonic - poinformowali, ze nie maja juz karmy, ktora wystawiali na allegro (to po co wystawiaja?), przyszedł do mnie majl ze moje zamowienie anulowano - nie mozna tego od razu bylo zrobic? , zapewniono mnie, ze zwroca pieniadze (w rozmowie telefonicznej) - jak na razie nic mi na konto nie wplynelo (tez maja Inteligo wiec przelew dochodzi blyskawicznie), wystawiłem im jeden pozytywny komentarz za pierwszą transakcje, wypadałoby teraz drugi negatywny, mam nadzieje, ze w koncu chociaz oddadzą kasę, jesli jeszcze od nich cos zamowie to najwyzej za pobraniem, nigdy przedpłata.

edit zwrocili pieniazki i zaczynam sie rozgladac za innym zrodłem w rozsadnej cenie Orijena bo karma jest bardzo dobra, moj maluch (9 tygodni) z dnia na dzien przeszedł na Orijena i zadnych sensacji załądkowych, wszystko w porządku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='budasty']edit: drugi worek nie dotarł z Telekarmy, na majle nie odpowiadali (trzy), zapłaciłem im przelewem z wyprzedzeniem, czekam na zwrot pieniazkow, bardzo nieprofesjonalne i lekcewazace podejscie do klienta[/quote]

[quote name='marmara_19']a kiedy mial dotrzec?kurde.. nie strasz.. ja chcialam rybnego zamowic bo cena bardzo fajna![/quote]

Hmmm to dziwne bo ja jakis czas zamawiam z telekarmy i zawsze jestem w 100% zadowolona. Ale zamawiam nie na allegro tylko przez sklep - ceny są takie same. Właśnie czekam na worek Orijen Senior i mam nadzieję że tak jak wszystkie poprzednie dojdzie na czas.
Z karmy jestem zadowolona. Nawet Bunia staruszek wrażliwiec nie ma żadnych sensacji :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...