Jump to content
Dogomania

Promocja Orijena w Telekarmie


mila_2

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Polna']Ze względu na cene rybnego orijena teraz zamówiłam TOTW rybny, zobaczymy jak się sprawdzi.[/quote]

Polna - daj znać jak Fanta na niej - ja też bym chętnie spróbowała. Chicken Soup musiałam rozdać, bo Beta ani grama z zamówionego worka nie zjadła:p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

puszka na duzy worek akurat.. jeszcze nie wsypywalam.. bo mam polowe tej puszki orijena, ktorego mialam juz otworzonego, puszka fajna.. w kolorze orijen adult.. wzorki itp jak z opakowania.. zamykana?hmm wieczko sie wklada w puszke i na brzgach ona sie opiera.. zrobie fotke i wkleje

Link to comment
Share on other sites

Będę wdzięczna za fotkę. Chodzi mi o to czy wieko się jakoś zamyka na wcisk czy tak tylko leży na wierzchu. Bo moja suka ostatnio się włamuje do puchy i szukam takiej jak mam drugą Pro Plan - zamykaną na wcisk.
A że akurat będę zamawiać niedługo dla Dirki to jak pucha fajna zamówię już teraz żeby się nie skończyły :)

Link to comment
Share on other sites

ja zawsze na psuzke jakas polwoalam.. i albo kasy nie mialam, albo promocja pro planu sie konczyla.. a,ze teraz chce je orijenem kamric poki mnie stac to mamy puszke:D chcoiaz ta promocyjna cena baaardzo kusi.. a kurcze nie moge csalej wyplaty na psy przeznaczyc bo nowe meble potrzebujemy;/

Link to comment
Share on other sites

Ja też prosze o linka gdzie mozna taniej kupic orijena... ;)

Kupiłam wczoraj kokosowi na sprobowanie 2,5kg orijena 6ryb, niestety kokos jako moj jedyny pies ktory jesc nie chce, ledwo co ruszyl karme... przeglodze go dzisiaj moze jutro mu posmakuje XD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Daria*']Ludzie na allegro przecież jest ;) z telekarmy[/quote]
No właśnie to jest to tanie źródło :) Taka sama promocja jest w ich sklepie - nie tylko na allegro jak ktoś nie ma konta. Nie chciałam pisać jaka strona żeby nie robić kryptoreklamy ale jak już ktos inny napisał to tylko mogę potwierdzić ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...