Jump to content
Dogomania

proszę o poradę(strzyżenie)


Ropuch

Recommended Posts

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cockerek Toffi po strzyżeniu wygląda super! Zupełnie inaczej - jest teraz taki gładziutki i błyszczący :D Ja Sarę chyba też będę musiała zapoznać z fryzjerem bo chyba naprawdę brak mi umiejętności ( i sprzętu - mnie też by się przydał taki trymer o jakim pisałyście :-? ) żeby ją sama robić :-? Jednak trochę sie boję, zeby fryzjer nie okazał się "fryzjerem" który zetnie psa całego maszynką i policzy sobie za to kupę forsy :-?

Dziunia ja też bym chciała zdjęcia amerykana :D Jeśli możesz to prześlij mi je na adres gazetowy :wink:

Link to comment
Share on other sites

Cockermanko na moim osiedlu juz zaczelam Ci robic reklame :wink: i "wszyscy "wiedza ze moja sunia pojedzie do Ciebie zrobic sie bostwo :wink: Na naszym osiedlu sa 4 spaniele (razem z moja) z czego 3 czarne (moja+pies rowiesnik i juz wspominany pies , ktorego wlasciciel sam obcina nozyczkami czyli tzw."owiec ") i jedna sunia ruda(ma 3 lata). I jak do tej pory zaden z tej czworki nie byl u fryzjera i wyglada na to ze moja sunia bedzie musiala"pokazac" jak ma wygladac spaniel :D Wiec droga cockermanko, liczymy na Ciebie :lol:

Link to comment
Share on other sites

I jak do tej pory zaden z tej czworki nie byl u fryzjera

Toż to szok :o Nie kapuję, jak można spaniela nie trymować??? A z resztą, co ja się dziwię. U mnie też wieloletni właściciele się dziwują że psu się wyrywa martwy włos z głowy. Chyba po prostu wzięli psa i ani jednej książki nie przeczytali. :shake:

Link to comment
Share on other sites

A koleżkana ma amerykana??? Jeszcze u nas (tzn. poza wystawą) nie widziałam na żywo :-?

Owszem ma ale ma dopiero 4 miesiące :D :P :D .

Jeżeli chodzi o papiery tatusia to cud malina,a maluch jest tricolorkiem :lol:

Spakowałam już do pracy cyfrówke na pożyczke,więc będzie sesja zdjęciowa na żądanie :P :D :P .

Link to comment
Share on other sites

Cockermanko na moim osiedlu juz zaczelam Ci robic reklame :wink: i "wszyscy "wiedza ze moja sunia pojedzie do Ciebie zrobic sie bostwo :wink: I jak do tej pory zaden z tej czworki nie byl u fryzjera i wyglada na to ze moja sunia bedzie musiala"pokazac" jak ma wygladac spaniel :D Wiec droga cockermanko, liczymy na Ciebie :lol:

Łomatko.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...