Jump to content
Dogomania

proszę o poradę(strzyżenie)


Ropuch

Recommended Posts

Nie nie, tylko tak brzydko wygląda, bo ma bardzo dużo martwego włosa. Jutro na szczęście jedzie do fryzjera więc będzie śliczniutki no i może wreszcie będzie widać efekty stosowania odżywki :roll: A widziałaś jego zdjęcie z tą szopą?

Widziałam... :D

Wiem,że pisałaś - ale w jakim wieku jest Toffik?

Może jestem nudna,ale wydaje mi się że codzienne czesanie zwykłym metalowym psim grzebieniem z przewleczoną gumką zdecydowanie pomogłoby pozbyć się tego "puchu"...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no tak,w wieku trzech lat to juz chyba nie powinien sie tak "futrzyć" :roll:

Nie mam złotych cockerów,a u mnie praktycznie każdy pies ma trochę inny gatunek szaty...

To fakt,że ten tymer drogi...też musiałam na niego uzbierać i kupiłam dopiero w tym roku na wystawie w Opolu...

Ale powiem szczerze,że i tak dużo korzystam z grzebienia z gumką :wink:

Link to comment
Share on other sites

no tak,w wieku trzech lat to juz chyba nie powinien sie tak "futrzyć" :roll:

No właśnie też mi się tak wydaje. Chyba żaden dorosły spaniel na moim osiedlu tak niewygląda, tzn. raczej ładna błyszcząca sierść na grzbiecie bez puchu :cry:

To fakt,że ten tymer drogi...też musiałam na niego uzbierać i kupiłam dopiero w tym roku na wystawie w Opolu...

A ile płaciłaś, jeśli mogę spytać. Bo w internecie widziałam cenę 157zł! Ździebko drogie, jak sądzę.

Link to comment
Share on other sites

Tak, strzyże go znajomy, od samego początku, więc się nie obawiam. Najbardziej chce mi się śmiać jak on przyjeżdża. Toffi robi wiksa pod stół bo wie że będzie musiał być grzeczny przy czesaniu :lol: (u mnie zawsze się wierci :evil: )

A o tych historiach to słyszałam... :evil:

Link to comment
Share on other sites

FANFARY.... OTO ON:

fryzjer13uf.jpg

fryzjer29pw.jpg

fryzjer31ws.jpg

fryzjer42oq.jpg

Najbardziej mi się zawsze podoba ten łysy łebek :D Ja nie wiem jak to na zdjęciach wychodzi że mu się ta sierść tak błyszczy. Aż tak bardzo matowej to on nie ma, ale na pewno nie lśni tak jak widać na fotkach. I jak wam się podoba?

A dla porównania zdjęcie Toffika przed fryzjerem

kuchnia6lx.jpg

Wystarczy spojrzeć na łapy i tył łap, boczki, i łeb.

Włosy od razu rzadsze, milsze w dotyku no i pies wydaje się chudszy :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

No proszę jaki elegant! :klacz:

To prawda,że "zrobiony" cocker od razu inaczej (czyli pięknie) wygląda!

A na tej fotce gdzie śpi to pysio ma jak amerykan :D śliczne!!!

Hmmm...coraz bardziej podobaja mi sie amerykany....jeszcze muszę córki przekonać :-? ..ale to i tak temat do realizacji za kilka lat... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy wszystkim za miłe słowa :P :P Teraz do mnie należy żeby go jak najdłużej utrzymać w takim stanie. Fryzjer określił, że Toffi chyba ma genetycznie uwarunkowane to że ma tego puchu więcej :-? No cóż, jak trzeba robić częściej to trzeba :)

A na tej fotce gdzie śpi to pysio ma jak amerykan :D śliczne!!!

Ale on tam nie spał :lol: Ryjek taki śmieszny zrobił, bo coś tam obżerał przy łapie a oczy on zawsze zamyka jak jest flesh od aparatu :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...