Jump to content
Dogomania

[dolnośląskie] młody SHIH TZU! happy end ;) już w nowym domu


YoungLADY

Recommended Posts

Szukamy choćby DT dla 10-miesięcznego SHIH TZU. PILNIE! Pewna Pani wyciągnęła go z nieciekawego domu - chcieli się go pozbyć. Pies był brudny, zaniedbany... Większość swojego życia spędził na balkonie:-( Jeszcze dziś odwiedzi weta - najprawdopodobniej jest lekko przeziębiony.
Problem w tym, że owa Pani nie może go dłużej przetrzymać. Ma już swoją sunię SHIH TZU, jeszcze nie wysterylizowaną, i nie ma jak psów odizolować. Jednej nocy już nie przespała. Więc szukamy pilnie DT, inaczej psu grozi schron. Najlepiej w okolicach Wrocławia - nie będzie wtedy problemów z transportem. Pies obecnie przebywa w Oławie.

tak wyglądał przed kąpielą:roll::
[IMG]http://img215.imageshack.us/img215/5407/b1bj0.jpg[/IMG]

tak wygląda teraz:
[IMG]http://img215.imageshack.us/img215/787/b2hi6.jpg[/IMG]

[IMG]http://img220.imageshack.us/img220/7272/b3sv4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wiolka25,jutro psiak trafi do mnie.Zobaczę w jakim jest stanie,czy nadaje się już do kastrowania.
Napisz coś o sobie,czy miałaś już psa w tym typie?
Jeżeli będziesz nadal chętna,to ktoś będzie musiał być u Ciebie na wizycie przedadopcyjnej i będziesz musiała podpisać umowę adopcyjną.
Sorki,ale żadnej taryfy ulgowej nie będziesz ,bo jesteś nowa i nie znamy Cebie.
Jeżeli nie zniechęcą Ciebie te warunki,to o transporcie pomyślimy.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, zaznaczam sobie wątek. Może będę mieć dla niego fajny dom, pod moim okiem, bo na osiedlu. Jutro postaram się coś więcej napisać.
Pani o której myślę miała kiedyś pekińczyka, ukochanego, najukochańszego ale odszedł za TM. Do tej pory kobitka przeżywa ale troszeczkę odpuściła i chyba jest gotowa na następnego.

Link to comment
Share on other sites

Witam Poker.Absolutnie warunki o których piszesz mnie nie zniechęcają,nadal jestem chętna wziąc pieska do siebie.:multi:jestem przekonana ze bedzie mu u nas dobrze.mielismy juz pieska po przejsciach z hotelu.był to dalmatyńczyk który był bity przez wlasciciela.w pełni rozumiem waszą ostrożnosc.rzeczywiscie jestem tu nowa i nie znam dokładnie zasad na dogomani dlatego jesli mozesz to umów mnie z kims na wizyte domową.pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=81141"]wiolka25[/URL],bardzo się cieszę,że chcesz psa.Proszę napisz o SOBIE,czy pracujesz,uczysz się,masz rodzinę?
Mam nadzieję ,że wiesz,iż te psiaki wymagają regularnego strzyżenia,co generuje koszty.
Maluch trafi ok.13 do mnie i wtedy nadal będziemy "negocjować" ;)
Doszłam do wniosku,że z Gliwic do Wrocławia pociągiem jest ok.2 godzin jazdy,więc nie jest to koniec świata,a pies jest mały i może spokojnie jechać pociągiem.

Link to comment
Share on other sites

witam.mam rodzine męza i dwójke dzieci w wieku 6 i 4 lat.wszyscy kochamy psy.zanim napisałam wątek ze pieska adoptowac poczytałam o rasie.dzieci nie ciągną za ogonek czy siersc,.są wychowane przy zwierzętach.pracuje ja i mąż ale piesek nie zostawał by sam do czasu zaadoptowania nowego domu i nowej rodziny.mieszkam w bloku ale mamy obok park na wspólne spacery.równiez zastanawiałam sie nad podróża pociągiem koszt jest niewielki i podróż nie trwa zbyt długo.n iewiem co mam jeszcze napisac ,było by nam miło gdyby do nas trafił i był nowym członkiem naszej rodziny.nie zamierzam go ani sprzedac ani zrobic mu krzywdy.niewiem dlaczego tak trudno uwierzyc ze mam czyste intencje.pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiolka25'].niewiem dlaczego tak trudno uwierzyc ze mam czyste intencje.pozdrawiam[/quote]


Wiolka, musisz zrozumieć ostrożność dziewczyn. Na forum różne rzeczy się dzieją, również niedobre. Nieudane adopcje, pseudoholowcy, rozmnażacze!
Choć to niemiłe ale zapraszam do lektury.

Ostrożności nigdy za wiele, jeśli chodzi o dobro psa. Jesteś nowa na forum, nikt Cię nie zna. Nie dziw się dziewczynom, bo one później nie mogły by spać ;). Z resztą odpowiadają za jego dobro, zdrowie, życie. A Tobie sie krzywda nie stanie, a może świadomie zyskasz przyjaciela na wiele lat.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Jest skołtuniony,ale poza tym zdrowy na moje oko.Chce gwałcić moje mopy,piszczy,szczeka błagając ich o pozwolenie.
Za kotem biegał,ale w celach zabawowych.Nie ma w nim cienia agresji.
Zachowuje czystość,chociaż raz musiał oznaczyć teren i podlał diffenbachię

Link to comment
Share on other sites

Na wtorek umówiłam już strzyżenie,kupiłam mu specjalne szelki ,karmę i opłaciłam szczepienie.
wiola25,nie dziw się,że tak podchodzę ostrożnie do adopcji.
Ktoś się zgłosi do Ciebie na wizytę przedadopcyjną.Mam nadzieję,że wypadnie pomyślnie i Tupi,bo tak go nazywamy,zamiast Tuptuś,pojedzie do Twojej rodziny.

Link to comment
Share on other sites

to super ze piesek kocha dzieci i ze jest radosny.jest młody i jesli mu sie tylko pozwoli napewno zapomni o traumatycznych wydazeniach które przezył.Z niecierpliwoscia czekam na wizyte kogos kto sprawdzi warunki zebysmy mogli go zabrac do domu.:multi:.na temat rasy poczytałam wiec wiem co mnie czeka,naprawde cieszymy sie na samą mysl ze z nami zamieszka.dzieciaki wprost piszczą z radosci.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...