Jump to content
Dogomania

Groszkowa banda:)


groszek83

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Groszek[/B] wtopa na całej lini... zaczęłam rozmowę z Kamilem... że koleżanka mnie na wakacje w góry zaprosiła, że bym się wybrała... i co usłyszałam? "Fajnie, pojedzieMY"... I jak ja teraz będę Górala podrywać :placz:? Z własnym chłopem za plecami :diabloti:?
Chociaż z 2 strony wyśle się Kamila na spacer ze Smokiem i..... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88'][B]Groszek[/B] wtopa na całej lini... zaczęłam rozmowę z Kamilem... że koleżanka mnie na wakacje w góry zaprosiła, że bym się wybrała... i co usłyszałam? "Fajnie, pojedzieMY"... I jak ja teraz będę Górala podrywać :placz:? Z własnym chłopem za plecami :diabloti:?
Chociaż z 2 strony wyśle się Kamila na spacer ze Smokiem i..... :evil_lol:[/quote]
Ja bym na Twoim miejscu uważała, bo góralki lubią plotkować:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Przyszłam:grins:
Żyje i mam sie dobrze:eviltong: za to mój Józek ukochany znowu coś szwankować zaczyna jutro wizyta u weterynarza:roll: Lece na galerie pare zdjęć też mam a co;) moje kundle wyglądają tragicznie skołtuniły sie troszke:shithappens: w niedziele wielkie cięcie i kłaki pójdą do pieca.
Bonsai a może twój TZ zazdrosny i temu nie chce żebyś sama jechała:evil_lol: Nie martw sie wyślemy go w góry niech pozwiedza a w tym czasie znajdziemy sobie inne zajęcie8) a jakbyś sie z Tengusią na jedną pore zmówiła to panowie mieliby towarzystwo bo tak samych zostawiać to troche szkoda :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...