Jump to content
Dogomania

Pies w łóżku


Aga@

Recommended Posts

a ja trochę z innej beczki. nigdy psy ze mną nie spały nie tolerowalam tego łozko to moje 'terytorium' ale mam szczeniora 5 msc i nie da rady wyje piszczy skomli więc spi. i tu moje pytanie czy spanie z psem jest higieniczne? czy moze częściej zmieniac posciel czy człowiek się niczego nie nabawi? skoro pies lata po dworzu i nigdy nie był kąpany

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inna877']ok dzięki :)

wet mnie postraszyła jak mała miałą robaki... ze mamy uważać.. że mamy się nawet raz w roku odrobaczać jak ma się zwierzaki, nawet cały artykuł w gazecie o tym był ostatnio : O i własnie sobie pomyslałam ,ze ona spi na naszych poduszkach :D[/QUOTE]

Bez przesady, może Cię zaskoczę, ale ludzie TEŻ mają robaki - i wcale nie muszą mieć psów, aby je mieć ;) Ja odrobaczam psa regularnie, 3-4 razy w roku i nie mam obaw, że się czymkolwiek od niego zarażę ;)

Link to comment
Share on other sites

Witaj

Moja suka spi ze mna lozku (jesli chce).Pies ma ponad 6 lat i poki co niczego sie nie "nabawilam".
Pies jest utrzymywany w czystosci,jest alergikiem i kapany jest co jakies 3 miesiace.
Z moim poprzednim psem tez spalam (a ten byl wiekszym entuzjasta spania w lozku,niz obecna sucz) i rowniez nic mi nigdy nie dolegalo z tego powodu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...