Jump to content
Dogomania

KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki


Jagienka

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][COLOR=navy]ONE TEŻ SZUKAJĄ DOMÓW!!! Póki co są w Lublinie, ale jak mój kontrakt się skończy to je pewnie przywlokę... dlatego wolałabym tego uniknąć i znaleźć im domy jak najprędzej.[/COLOR][/B]

[B][COLOR=red]DWA ROCZNE KOTKI WCIĄŻ SZUKAJĄ DOMÓW!!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]Czarna - jak imię na to wskazuje cała czarna, wysterylizowana, bardzo przyjazna koteczka. Nie odlepia się od nogi, gdy wychodzi się na zewnątrz, w domu zachowuje się nienagannie, zna kuwetę.[/COLOR][/B]
[B]Tygrys - Kot przytulanka, mógłby całe życie spędzić na ludzkich rękach, niewybredny jeżeli chodzi o jedzenie i lokum, wyłoży się wszędzie, szybko się zadomawia.[/B]

Są zżyte, ale jak najbardziej mogą iść do domów osobno, bo niezaleznie również funkcjonują ;)

Zdjęcie z ich wątku gdzieś zniknęło, jak dodam, to dam je do pierwszego postu.
Wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214775-Za-miałczenie...-żyj-polując!!!-Tragedia-dwóch-młodych-kotów.-Lublin-Kraków[/URL]

[B][SIZE=5][COLOR=#483d8b]Mota[/COLOR][/SIZE][/B]
Wiek: ok 2 lata
Kastracja: tak
Waga: 19 kg
Przebywa Lublinie na budowie - dowiozę do Krakowa.
Wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214982-Lublin-cudo-nie-pies-co-z-nią-będzie-jak-budowa-się-skończy[/URL]
[INDENT][IMG]http://i55.tinypic.com/2u6mxp4.jpg[/IMG]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Jagienko, karusiap - czy Wy mogłybyście mi polecić jakąś lecznicę dla zwierząt w Krakowie, całodobową, klinikę? Żeby można było psa zostawić i tam leczyć? Albo coś bliżej Tarnowa? Nie mogę nic w necie znaleźć.. Wogóle załamana jestem, że w Tarnowie nie ma czegoś takiego..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Aga_']Jagienko, karusiap - czy Wy mogłybyście mi polecić jakąś lecznicę dla zwierząt w Krakowie, całodobową, klinikę? Żeby można było psa zostawić i tam leczyć? Albo coś bliżej Tarnowa? Nie mogę nic w necie znaleźć.. Wogóle załamana jestem, że w Tarnowie nie ma czegoś takiego..[/QUOTE]
Ze szpitalikiem w Krakowie to chyba tylko Arka, ale ceny....masakratorskie. Nie wiem Agusia jak Artwet w Wieliczce,moze zgodziliby sie tez przetrzymac psiaka. Jeszcze jest chyba w Myslenicach Therion, wydaje mi sie,ze maja szpitalik. To to co ja kojarze....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']Kolejny mój bazarek... 60% dla Was - może tak być?
Płoszę podnosić:)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/217407-***-CIUCHOLAND-OWIECZKOWY-na-dwa-cele-%28Krakowskie-pieski%29-***-Do-15.11-godz-20.-***?p=17959078#post17959078[/url][/QUOTE]
jestes super:)

Link to comment
Share on other sites

ciotunie, teraz drugi spam :) otóż dostałam taką wiadomość od koleżanki:
"Mamy za Krakowem działkę, w sobotę przybiegł do nas pies, myślelismy że może to sąsiada ( bo nie znamy tamtejszych ludzi) nakarmiałam go bo wygladał na bardzo głodnego i jak się okazalo dziś ( bo tam pojechalismy) on nadal tam był..... aż pękło mi serce, że bidulek tam siedział cały weekend i na nas czekał Znów go nakarmialam i zrobiłam mu "budę" ale nie wiem jak to będzie w zimie. Możemy jeździć i go karmić ale żeby nie zamarzł z zimna
Tak myślałam, że ( jeżeli nie znajdziemy innego rozwiązania) to czy można go umieścić do wiosny w schronisku? A my bysmy go odebrali na wiosnę... budujemy dom na działce i będziemy tak codziennie, chodzi tylko o to, żeby nie zamarzł przez zimę na budowie :(( Kupimy mu jedzienie do schroniska ale czy tam czułby sie bezpiecznie? Można zastrzec, że ten pies nie jest do adopcji i że chcielibyśmy go odebrać na wiosnę?"
Jakoś tak nie byłam za tą opcją schroniskową :/ napisałam że najlepiej jakby go wzieli do siebie ew. ktos ze znajomych, rodziny, albo jest też opcja płatnego dt lub hoteliku. Ale to tak napisałam na razie i obiecałam, że się podpytam osób bardziej doświadczonych :D co myślicie, co doradzicie?!

Link to comment
Share on other sites

KateKermit doszła wpłata za domek 10 zł, dzięki :loveu:

Na książkę jakąs powalającą psią jeszcze nie trafiłam, ale możesz pobuszowac tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/forums/60-Książki[/URL]

Co do sytuacji Twojej koleżanki, to nie da się zarezerwować psa w schronie, jak trafi do schronu, to raz może nie przeżyć, dwa może zostać wyadoptowany nie wiadomo gdzie. Najlepszą opcją byłby hotel, ale to są koszty, jeżeli ich na to stac to polecam... hoteli jest sporo w okolicach Krakowa, nalepiej tam gdzie będą mieli najbliżej i gdzie się dogadają co do ceny, bo może uda się policzyć jak za psa bezdomnego czyli 450 zł miesięcznie, w Iwanowicach chyba nawet 300.
Lub mogą też ocieplić budę, w hotelu mógłby też trafić do zewnętrzenego boksu przecież. Budę trzeba obić styropianem, nad wejściem przybić zasłonę, napakowac słomy, dostarczać ciepłe posiłki i powinien przetrwać.

Link to comment
Share on other sites

Książki i płyty - wszystko standardowo niby... bo są trzy nowe fajne pozycje książkowe :)
Zapraszam:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/217854-***KSIĄŻKI-I-PŁYTY***-na-Kraków-do-1.12-godz-17?p=18017687#post18017687[/URL]

Czas najwyższy zmierzyć się ze spłatą lipca :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

Hej dziewczyny wiem, że macie sporo wydatków, a mam trochę rzeczy na bazarek. Niestety za nic nie mam czasu go zrobić. Mam teraz maturę, poza tym pomagam zajmować się moim 2 miesięcznym siostrzencem. Oprócz tego nie mam takze konta.

Ewentualnie mogłabym sie zając prowadzeniem bazarku bo codziennie jestem na dogo, chodzi bardziej o wysyłkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']Jutro prześlę pieniążki od naszego stalego darczyńcy qdera :loveu:[/QUOTE]
Bardzo dziękujemy :Rose:

[quote name='paoiii']Hej dziewczyny wiem, że macie sporo wydatków, a mam trochę rzeczy na bazarek. Niestety za nic nie mam czasu go zrobić. Mam teraz maturę, poza tym pomagam zajmować się moim 2 miesięcznym siostrzencem. Oprócz tego nie mam takze konta.

Ewentualnie mogłabym sie zając prowadzeniem bazarku bo codziennie jestem na dogo, chodzi bardziej o wysyłkę.[/QUOTE]
paoiii, ja niestety nie pomogę, fakt, że mamy potworne długi, muszę się odgruzować z tego co mam póki co, bo przestrzeni nie mam za dużo do zagospodarowania :sad:

[quote name='black_sheep']Z mojego bazarku udało się uzbierać dla Was tylko 33 zł:( Najpóźniej jutro przeleję jak zwykle Jagience, 30 zł, bo 3 zł Karusia za swoje cudo ma dorzucić;)
Kurcze nie wiem kiedy w tym Krakowie będę... spieszy Ci się Karusia?[/QUOTE]
Dziękujemy za pomoc!!!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majku33krakow']a powiedz mi jagienka,bo zauważyłem że max jest już tak gruby na zdjęciu że aż kwadratowy,trzeba mu lighta kupić,chyba althroflex waszym staruszkom?,jak to tam jest,co one potrzebują?[/QUOTE]
Zdjęcie jest nieatualne, ale jedno z ładniejszych. Max ma się świetnie, wyglada bajkowo. Póki co żaden dziadek nie potrzebuje lekarstw tfu tfu

Link to comment
Share on other sites

paonii, no ja z wysylka tez nie pomoge, ale jesli to cos da, to chetnie zajme sie wystawieniem tych rzeczy na wskazany cel. Moze wowczas, gdyby juz cos sie sprzedalo i pieniazki juz by wplynely to Jagienka moglaby pomoc w wysylkach?? czesc moglaby pakowac a czesc wysylac:) Takie jest moje zdanie.

Cioteczki ma ktoras moze nr telefonu do paonii??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...