Jump to content
Dogomania

zytta

Members
 • Posts

  933
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

zytta's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. no Rufus rzeczywiście groźnie wygląda, z tym swoim uśmiechem i miną szczęśliwego psa.. nie wiem czemu on ma takiego pecha. może za idealny jest?
 2. mam Cię :) wiedziałam że to kiedyś przyznasz :) cieszę się że powracasz, odezwiemy się jak tylko będziemy mieć wolne.
 3. i link do albumu: https://plus.google.com/u/0/photos/113016471325834487160/albums/6071993853357324929
 4. nie pojmuję moim małym rozumkiem dlaczego ten pies tyle siedzi w hotelu. nie dość, że ładny to jeszcze grzeczny, w rewelacyjnej kondycji, wesoły, ciekawy świata, bezproblemowy.. zawsze mnie rozbraja jak otwieram boks i rufus grzecznie siada i czeka aż mu założę obrożę i dopiero jak jest ubrany to wystrzeliwuje jak z procy i ciągnie na spacer :) jak odnajdę odpowiednią ikonkę to dodam zdjęcia..
 5. odwiedziliśmy w końcu walkera, biduś straszny :( ale nie poddaje się chłopak, widać że chce bardzo na spacer, nóżki troszkę czasem nie chcą współpracować, ale dzielnie chodzi. i nawet szczeknie jak ktoś pyskuje :) zdjęcia nie za bardzo nam wyszły, ale wrzucę:
 6. Hej! Nie mozna Ci wysłać pw. Pewnie masz zapchaną skrzynkę bo teraz na dogo jest limit 50 przechowywanych wiadomości. Też tak miałem :) Pozdrawiam

 7. [quote name='Jagienka']Moria bardzo chętnie by się zajęła karmieniem młodego, tylko wtedy dziecko by mi z głodu zeszło... dzisiaj pierwszy raz wykazała zainteresowanie młodym, bo sobie pałaszowal piąstkę strasznie przy tym mlaszcząc, Moria czem prędzej przybyła sprawdzić czy przypadkiem się czegoś bez niej nie je :lol:[/QUOTE] uważaj, żeby Ci się do cyca nie zaczęła dobierać :evil_lol:
 8. takiego maila dostałam ze sklepu naszezoo.com.pl (nie wiem czy mogę podać linka, żeby nie było, że to reklama, ale chodzi o krakowski sklep - bo istnieje też inny o tej samej nazwie) : [I]"Witam! [/I] [I]Chcielibyśmy poinformować Państwa o naszej nowej akcji. [/I] [I][COLOR=#00BFFF][B]"NaszeZoo dla schroniska"[/B][/COLOR] [/I] [I]Nasz sklep od początku istnienia wspiera [COLOR=#006400][B]Krakowskie Schronisko dla zwierząt[/B][/COLOR], raz lub dwa razy w miesiącu zawozimy karmy, koce, miski, przysmaki, leki itp. [/I] [I]Niestety wielkimi krokami zbliża się jesień, a po niej zima dlatego też mogą Państwo oddawać naszemu kierowcy przy dostawie towaru niepotrzebne akcesoria dla zwierząt, mogą Państwo również zakupić dary.[/I] [I]Prosimy tylko o wpisanie w komentarzu do zamówienia informacji że chcą Państwo przekazać dary dla schroniska przy dostawie lub wyszczególnić jakie produkt z Państwa zamówienia mamy zawieźć dla potrzebujących zwierzaków. "[/I]
 9. rozczulający widok :loveu: może się boi, że będziesz jej kazała karmić i opiekować się maluchem, więc udaje, że jej nie ma i jej to nie dotyczy. musisz jej chyba sprawić taką budkę jak dla kotów (dla psów chyba zresztą też są), żeby się mogła cała schować ;)
 10. [quote name='Jagienka']A tak Moria reaguje na nowego członka rodziny :) [IMG]http://i61.tinypic.com/903p1i.jpg[/IMG][/QUOTE] to jest totalna załamka, olewactwo czy ukrycie się w swoim świecie? bo po minie nie widać ;)
 11. [quote name='Jagienka']Z tym piękny to bym polemizowała :eviltong:[/QUOTE] no nie! - toż to ideał psiej urody! przystojny, uśmiechnięty - no cudo! a jak się Dingo wdzięczyła do Niego! i pewnie nie ona jedna.
 12. [quote name='Jagienka']Ale z tym udziabaniem kogoś to się zdziwiłam.... zawsze miałam Dingo za psa typu "wejdź złodzieju, fajnie, że jesteś". No i Panią urzekły foty Dingo... [B]zytta[/B], wycałuj od Nas TZ!!!!!! Tylko Wy potraficie wykrzesać na zdjęciach z psa to co najlepsze :loveu:[/QUOTE] też jakoś nie mogę sobie wyobrazić dziabiącej Dingo.. tz oczywiście ucałuję (jak będzie grzeczny), chociaż nie wiadomo czy to nasze zdjęcie podziałało, ale niech ma ;) a Dingo widzę cudnie trafiła i nawet swojego bloga ma!
×
×
 • Create New...