Jump to content
Dogomania

[Białystok] O jednym domu, dwóch miesiącach i trzech śrubach Liszki


Iwona&Wiki

Recommended Posts

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Taaak.. Liszka budzi się codziennie rano skoro świt i zaczyna swój rytuał marudzenia:angryy:, wychodzimy na zewnątrz, toaleta:oops:, dom - jedzonko;), jeszcze raz toaleta:roll:... i Liszka idzie spać! a w tym czasie budzi się reszta psów :mad: więc ja... już nie idę spać:placz:

Muszę prosic Was o wyrozumiałość, wyjeżdżam dziś do Łodzi i wrócę jutro wieczorem, do tego czasu wiadomości o Liszcze nie będzie:shake:, ale zaraz jak tylko wrócę, obiecuje, że napiszę!!

Tymczasem trzymajcie kciuki, żeby wszystko poszło dobrze!

Link to comment
Share on other sites

Witajcie! wróciłam o 1 w nocy, dlatego dopiero teraz... Liszka psychicznie ma się bardzo dobrze:multi:, odtańczyła taniec radości na mój widok i zadowolona poszła spać, od rana zaś buszuje po domu, wszystko gryzie:angryy: i domaga się uwagi. Bardzo szybko się przemieszcza, az nie mogę sie nadziwić:crazyeye:. Martwi mnie tylko to, że nadal prawie nie używa tylnych łap:shake:, miałam nadzieję, że jak wrócę, to po takiej przerwie zauważę zmiany, ale niestety nie :( chyba czeka nas wizyta u weta...

Poza tym jest naprawdę wszystko dobrze! apetyt ma taki, że musimy z Wojtkiem uważać, bo dziś dostała podówjne śniadanie :cool1:, cwaniara jedna... Rano dał jej Wojtek, ja jeszcze spałam, więc nie zauważyłam, wstałam, a Liszka od razu hop do miski i sie nabija:cool3:, więc ja śniadanie, ona wszamała i leży zadowolona:evil_lol:, wchodzi Wojtek , a Liszka juz przy misce, On zdziwiony: przeciez juz Ci dałem... a ja jeszcze bardziej zdziwiona:crazyeye:: to ona juz jadła?? Słowem oszukuje gówniara i tyle:mad:

Link to comment
Share on other sites

Kurczę... :/ aparat mi padł... dzisiaj Liszka cały dzień bawiła sie z Kici. Mówię Wam to było piękne:loveu:, są praktycznie tego samego wzrostu i wagi, więc przynajmniej tu siły wyrównane. Kici przewyższa Liszkę sprawnością, ale Liszka ma mocniejszą szczękę:mad:. Kici więc po pewnym czasie zaczyna uciekać, a to zmusza Liszke do szybkiego przemieszczania się:cool3:, no i mała w ferworze walki trochę się zapomina i bardziej obciąża tył:multi:. A raz nawet, gdy Kici w desperacji:placz: uciekła na krzesło, spróbowała podnieść sie na tylnych łapach:crazyeye:. Słowem, Kici od dziś ma przewalone:razz:, bo będę ją zmuszać do zabaw z Liszką!! to naprawdę duża szansa na rozruszanie łap:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arya']I jak tam malutka? Pogoniła już dzisiaj kotka ? :))) Póki co niech poćwiczy podskoki :) :laola:[/quote]

Oj, żebyś wiedziała, że pogoniła, o 4:00 rano:placz:. Chyba z godzine się ganiały po pokoju:angryy:. Teraz Kici odsypia sters związany z ratowniem ogona:cool3:, a ta mała zołza łazi po domu i tylko szuka czego do pogryzienia... a juz tyle zabawek dostała:placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...