Jump to content
Dogomania

Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!


sosiczka

Recommended Posts

Skąd wziął się na Maciejach ten dziadziuś?
Zobaczcie na tego psiaka, który zaginął w oko9licach naszych Maciejowic
[URL]http://bytom.olx.pl/zaginal-pies-czarek-15-sto-letni-iid-135521369[/URL]


Podobny...

[url]http://bytom.olx.pl/zaginal-stary-15-sto-letni-pies-czarek-iid-134252651[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiadomo jak dawno były robione zdjecia. Pisze, że psiak niedosłyszy, więc może uchole dlatego teraz nie sterczą, lub ze starości chrząstki już nie tak wytrzymałe. Może się skontaktować... Ja nie wiem jaka jest jego historia jak się znalazł, ale myslę, ze jeśli to byłby owy Czaruś, to jedynie właściciel mógłby to stwierdzić, nie my...
Ja bym moją suke znalazła rozpoznała na końcu świata... A po 15 latach przebywania z psiakiem to już w ogóle...

Link to comment
Share on other sites

dzwoniłam...
Przesłałam zdjecie, Państwo twierdzą, że to może być on... Popłakali mi się do słuchawki... Bardzo to przezywają... Trzymajcie kciuki, żeby to był owy Czaruś i mógł wrócić do swojego domku... bo widać, że miałby gdzie wracać i że Państwo bardzo go kochali...

EDIT. Dostałam informacje, że Dżeki trafił do nas z domu, więc Państwa dopadło zwątpienie. Jutro jadą go zobaczyć. Miejmy nadzieję, że to nie fałszywy alarm.
W końcu przez 2 m-ce (tyle państwo psiaka szukają) mogły się z psem dziać różne rzeczy, ktoś mógł przygarnąć i oddać do nas z nalepką ' z domu', bo nauczony do domowych warunków. Wiadomo ludzie są rożni, może 'umknęło im', że go znaleźli, albo bali sie, że nie pozbędą się kłopotu jeśli mało psiaka znają... Tzn. mam po prostu nadzieje, że to on, bo wróciłby do wspaniałego domu... Ale boje się tez, że to mógł być fałszywy alarm...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaudiaaa']to na 100% nie jest ten pies.
Dziadziuś z Maciejek jest z interwencji.
zabrany z Borowej Wsi[/QUOTE]


Niestety to nie Czaruś. A szkoda. Wiesz ja podchodze do tego tak, że 2 m-ce to kawał czasu i nigdy nie wiadomo co z psem się dzieje. nie mówie tylko o tym przypadku, ale ogólnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='publikacja']To jest ten pies... Dzwoniłyście?[/QUOTE]

Zanim zrobicie raban warto przedzwonić do kogoś kto zna tego psa, mówię o Dżekim.

A ten cz- podpalany pies na zdjęciu kudłaty to pies, ale już nie trzeba go umieszczać na stronie.
I nie wiem co na stronie nadal robi Dusia.

Link to comment
Share on other sites

Co to znaczy u góry?
Moja informacja nie wystarczy?
Czy te książki "psie życie" są jeszcze do kupienia?

Ten pies podpalany to Jasper, ale na stronę już go nie trzeba wrzucać.
Luny żadnej w fundacji nie było ostatnio, chyba, ze masz na myśli klaudiaa Dusię, która owszem ma już dom.
Na stronie brakuje jeszcze Saszki.

Link to comment
Share on other sites

Z tego co wiem, było odgórne ustalenie, żeby wszelkie zmiany dotyczące strony fundacji - w tym również informacje dotyczące adopcji zwierząt - szły bezpośrednio do Glutofii na fundacyjnego maila - może stąd to niepotrzebne zamieszanie.

Dla przypomnienia - wszystkie nowe zwierzęta pojawiające się w Fundacji powinny pojawić się na stronie Fundacji - zdjęcie + opis. Glutofia wstawia na stronkę i jest porządek.

Na tym wątku wstawiamy tylko linki do nowych wątków podopiecznych, które wstawiane są na pierwszą stronę.

w sprawach adopcji:
[FONT=Times New Roman][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [CENTER][SIZE=5][COLOR=blue][URL="http://www.silesiacup2010.pl/silesiacup.html"][B][I]Kolejna Akcja Adopcyjna w Katowicach[/I][/B][/URL][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

[CENTER][SIZE=5][COLOR=blue][B][I][U]Silesia City Center[/U][URL="http://www.silesiacup2010.pl/silesiacup.html"] !!!![/URL][/I][/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER]


[COLOR=red][I][B][SIZE=5]18 - 19 grudnia 2010 r

[/SIZE][/B][/I][/COLOR]Tradycyjnie ZAPRASZAMY do kwestowania i opieki nad zwierzakami wszystkich chętnych WOLONTARIUSZY- koniecznie z identyfikatorami ;-)

Proszę o wpisywanie się chętnych na wątku silesiowym

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/106922-DZIE%C5%83-PSA-quot-Psiejsko-Czarodziejsko-w-Silesia-City-Center-quot"]http://www.dogomania.pl/threads/1069...ty-Center-quot[/URL] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JOMA']Z tego co wiem, było odgórne ustalenie, żeby wszelkie zmiany dotyczące strony fundacji - w tym również informacje dotyczące adopcji zwierząt - szły bezpośrednio do Glutofii na fundacyjnego maila - może stąd to niepotrzebne zamieszanie.

Dla przypomnienia - wszystkie nowe zwierzęta pojawiające się w Fundacji powinny pojawić się na stronie Fundacji - zdjęcie + opis. Glutofia wstawia na stronkę i jest porządek.

Na tym wątku wstawiamy tylko linki do nowych wątków podopiecznych, które wstawiane są na pierwszą stronę.

w sprawach adopcji:
[FONT=Times New Roman][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/FONT][/QUOTE]

Niniejszym oznajmiam że nikt nie informuje mnie w temacie psów/ kotów które pojawiają się lub znajdują dom. Nie mam też możliwości ustalenia tego z Jarkiem gdyż nie odbiera telefonu. Nie mam też obowiązku sledzenia tego co dzieje się na dogomanii. Wszelkie pretensje (jeśli ktoś je ma) proszę kierować do Zarządu.

Link to comment
Share on other sites

Być może Jarek nie ma czasu.
Porobiłam zdjęcia i ogłoszenia psom.Zostałam także poproszona aby wysłać maila do Glutofii.
Wysłałam.
Widocznie niedogadałam się z Anetą, byłam święcie przekonana że to suczka. Nawet Aneta to potwierdziła.
No ale nic, nie ważne.
Dziadka, czyli Dżekiego zdjęcia wysłałam na maila.
Zostały mi do przesłania zdjęcia kastrowanego psiaka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kuba123']Kastrowany pies to Saszka
z tego co JA wiem to ustalenia były takie, że raz, dwa razy w tygodniu ktoś przyjedzie na Macieje i porobi zdjęcia psom
rozumiem, że My mamy to robić[/QUOTE]

oo.. super!
będę do ogłoszeń mieć :-)
ja mogę robić zdjęcia, ogłoszenia itd, żaden problem
problemem jest to, że nie zawsze jestem na Maciejkach
ale jeżeli jestem na Maciejach to nie ma problemu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...