Jump to content
Dogomania

Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU


Pianka

Recommended Posts

co do wspólnego spaceru i socjalizacji Michała z moją suczką, to ja mogę rano pomiędzy 6:30 a 8:00 i wieczorem od jakiejś 18:30-19:00
w soboty i niedzielę w dowolnym momencie

daj znać jak uznasz, że temperatura i opady:shake: są już dla małego znośne
mogłybyśmy pójść w aleję kasztanową pomiędzy villardczyków a wąwozową - tam jest miejsce żeby takie maluchy luzem puścić, pod samochód nie wpadną i w krzaki bardzo też nie ma gdzie zwiać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 604
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ciotka nr 1. zaraz bede miksowala czikena z kaszka, zrobilam bardziej gesta, mniej wody dalam, bedzie bardziej papka i czikena w tym przemyce

ciotka nr 2. raczej weekend o ile mozesz, a super tereny do biegania sa za moim blokiem, zapytaj ciotki nr 1 :evil_lol:

dziekuje Wam za odzew
ide sprzatac i miksowac

Link to comment
Share on other sites

michal jest juz lepszy, zaraz sprobujemy jesc ta kaszke z kurczakiem

dostalam od weta cefaseptin 120mg, mam mu podawac codziennie jedna az sie skoncza
za tydzien do kontroli

wydatki
- kroplowka 28
- antybiotyk 22
- tabletki 18 (od jutra)
- kaszki 42
- piers z kurczaka 6 zl

Michas zostal zaczipowany, narazie sa wprowadzone moje dane

uwaga uwaga - za 3 godziny do Michasia przyjdzie w odwiedziny pewnien gentelman :multi::multi::multi: prosze trzymac kciuki

Link to comment
Share on other sites

No jeśli tak wyglądają rzeczy, to ja przyjdę w piątek z obstawą. Kotem obronnym, który gryzie i drapie za niewinność i bardzo optymistycznie ocenia swoje mozliwości oraz histeryczną psicą, która uważa, że należy mi się szacunek ze strony innych zwierząt, bo jak nie to wp... w pierwszej kolejności z nią będą musiały pomówić.
Dopiero z taką ochroną osobistą nie będę się obawiała przestąpić progów Twego domostwa.
Kota weźmie na siebie Hexę, jako mniej zakompleksiona, a Misia zajmie się Misiem, gdyby zapomniał o przyzwoitym traktowaniu gościa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anonimowy Anonim']Jeśli istnieje taka opcja, to chociaż polubiłam nicponia, życzę mu, żeby już go u Ciebie nie było.
[SIZE=1](to sobie dłużej pośpię w piątek)[/SIZE][/quote]

Mchas zasluguje na swoj domek i to jak najlepszy... on sie strasznie do mnie przyzwyczail :oops:

Link to comment
Share on other sites

Dom na saskiej kepie, blok, Pan mieszka sam, pracuje nieregularnie i sporo w domu.
Mial 15 lat owczarka, chce duzego psa, Michal zapadl mu w serce. Wie, ze maly jest nadal chory, bedzie go leczyl dalej sam, powiedzialam o cyrkach z jedzeniam, zupelnie go to nie przeraza.
Umowa, wizyty, kontakt - wszystko na tak. Chce mlodego, aktywnego psa.

Link to comment
Share on other sites

dzwonie do Pianki ale najpierw nie odbierala teraz jest poza zasiegiem, pewnie jest zajeta
podpisze dwie umowy, schroniskowa i swoja, schroniskowa odesle do RŚ
wysle raczej z pracy bo od jutra bede miala taki zasuw, ze sie nogami nakryje

spadam na dwie pozostale wizyty ;) posze nadac trzymac kciuki :cool3:
fizyka zdana :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anonimowy Anonim']Alleluja i do przodu :multi:

Po takim życiowym kołowrocie, ma wreszcie swojego prywatnego dżentelmena do wycierania glutków.
I oby się panom ułożyło :)

A powiedz - Miszel też w nim wyczuł pozytywną duszę?[/quote]

Miszel na dzien dobry podbiegl do niego, zabral mu parasolke i polecial ja gryzc na lozko, a facet stal i patrzyl rozanielony :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...