Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 1


Chefrenek

Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Asti']Ja taką mam, kupiłam w Tesco za 10zł:lol: Jeśli masz lekkiego psa i nieciągnącego to ok. Choć parę razy miałam na niej Nex (border collie) i jakoś wytrzymała:cool3:[/quote]

Ja kiedyś prowadziłam na takiej 3 (?) miesięcznego szczeniaka, pies pociągnął i linka się zerwała :eviltong:. Jeśli chodzi o takie akcesoria to ja wolę więcej dopłacić i nie martwić się, że zaraz pies mi na ulice wyleci ;), z resztą naszej flexi już prawie nie używamy, bo dzięki temu przewspaniałemu wynalazkowi sucz ciągnie jak jakiś pies pociągowy :roll:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malina.']Ja kiedyś prowadziłam na takiej 3 (?) miesięcznego szczeniaka, pies pociągnął i linka się zerwała :eviltong:. Jeśli chodzi o takie akcesoria to ja wolę więcej dopłacić i nie martwić się, że zaraz pies mi na ulice wyleci ;), z resztą naszej flexi już prawie nie używamy, bo dzięki temu przewspaniałemu wynalazkowi sucz ciągnie jak jakiś pies pociągowy :roll:.[/quote]

mój tez tak kiedys miał , więc flexi od paru miesięcy nieuzywam przestał na chwile ciągnąć , ale znów zaczyna :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sallcia']moj na swoich 5 mewtrach wyciaganych nie ciągną , jak nam ukradli , to przeszlismy znowu na ten jeden metr i tez nie ciągnie . :lol:[/quote]

no to ciesz sie takim psem ;]

mój po przejściu na normalna smycz po chodźby 1 spacerze na flexi ( mama go zawsze na flexi bierze) ciągnie jak parowóz...:lol:
ale tam jak dla mnie extra :p bo jak sie zmęcze to mnie troche pociągnie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dadiii']ale fajne :D:D

[URL]http://allegro.pl/item434068053_smycz_automatyczna_design_avantgarde_rozm_s.html[/URL][/quote]

uuuuuuuuuu jaka cena....:roll:


ja tez sie do biedrony przejde ale we wtorek :) mam nadzieje ze cos dla nas zostanie :razz:

Link to comment
Share on other sites

co to za psia fryzjerka co niepotrafi psa ściąć :O

a ja w poniedziałek robie swoje ostatnie zakupy obrózkowo smyczkowe ... bo mi sie udało tak z mamą zgadać , że da mi mnoje 50 zł i ja zanie kupie dla psa to co zechce ale tylko do 50 zł i już dla tego psa nic wiecej , no chyba , ze czasem jakieś przysmaki no ale cóż za tylt to ja se zaszaleje szkoda tylko , że już ostatni raz... ;/


hahaha kupie wszystko co mi sie nawinie :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...