Jump to content
Dogomania

NUTRA NUGGETS -ktoś zna???


carotina

Recommended Posts

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='coztego']Może opiszę pierwsze wrażenia w temacie NN :p
Karma jest świetna :) Suce bardzo smakuje, wczoraj ukradła i zeżarła ok. 1 kg na raz :p Przeżyła, dobrze się czuje, nawet kupki w normie (mimo, że dzienna dawka dla Kreski to ok. 300 g).[/quote]

no widzisz;) - Agnes wie co pisze:cool3::lol::eviltong:

a 300 gram dla Kreski to duzo? Dla mojej suki wychodzi jakies 360 gram, a to i tak mniej niz w innych karmach do tej pory, tylko najczesciej tabelki nijak sie maja do Azy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']my karmimy :) i generalnie nie narzekam. A probowalas Lamb and Rice BOZITY ?[/quote]

nie, nie spotkałam się z nią jeszcze.korci mnie DIAMOND, bo to ponoć lepsza linia, na rynek amerykański....narazie spasam BRITa do końca (ech, chyba jeszcze z 10kg zostało, może komuś odsprzedać LB???:cool1: ), a potem chcę spróbować Diamomd L&R. korci mnie holistyczna, ale to już narazie trochę za drogi interes, jak na moją kieszeń i inne wydatki związane z Prestonem :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']Może opiszę pierwsze wrażenia w temacie NN :p
Karma jest świetna :) Suce bardzo smakuje, wczoraj ukradła i zeżarła ok. 1 kg na raz :p Przeżyła, dobrze się czuje, nawet kupki w normie (mimo, że dzienna dawka dla Kreski to ok. 300 g).[/quote]
coztego - a po ile placisz? Ja dla swojej Paskudy (prawie 39 kilo) dawkuje 300 - 340 gram - i przybiera na wadze. Co nas cieszy.
Pytam o cene,bo albo zamawiaj przez telekrame (przykladowo) albo u nasjest hurownia, ale szczerze mowiac jak narazie w telekarmie jest taniej!

Link to comment
Share on other sites

[B]sota36[/B], ja kupiłam w karmydodomu, chyba za 69 zł za 7,5 kg.
Wciąż szukam sklepów internetowych, w których są opakowania 7,5 kg (nie koniecznie NN) i możliwość darmowego transportu przy większych zakupach.
Muszę też przejechać do hurtowni w Zabrzu, zobaczyć jakie karmy mają...

Następnym razem chyba wypróbuję tę Bozitę, ale jak na razie widziałam ją tylko w jednym miejscu w necie, z dość drogą przesyłką...

Link to comment
Share on other sites

[B]coztego- [/B]gdzie ejst ta hurtownai w zabrzu?ehh i tak nie trafie bo gliwic tez nie znam dobrze ehe... ale jakbys byla zorientowalabys sie o cney pro planu z lososiem i jagniecina no i tej nn z jagniecina i czarnej?bylabym wdzieczna bardzo:)oczywiscie worki 15 kg mnie interesuja:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']
Wciąż szukam sklepów internetowych, w których są opakowania 7,5 kg (nie koniecznie NN) i możliwość darmowego transportu przy większych zakupach. [/quote]
Tu masz wszystkie opakowania.
[B][URL="http://www.sklep.kar-ma.pl/index.php?cPath=21_30"]TUTAJ[/URL][/B]
Inne karmy też dostępne w mniejszych workach.

Warunki darmowego transportu: wpłata na konto i zamówienie powyżej 150 zł.
[B][URL="http://www.sklep.kar-ma.pl/conditions.php#wysylka"]TUTAJ[/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

Moje psy jedzą od dwóch tygodni [B]Nutra Nuggets Lite/Senior Dog [/B]i musze powiedziec że całkiem dobra jest ta karma :) Kano nie gazuje , koopy w normie , małe granulki w związku z tym łatwiej mi Lalke oszukać ;) bo jej musze dosmaczać.Karma pasuje dla obu psów jeden prawie 10 lat drugi ponad 4 lata.Sucz jest młodsza ,ale jej musze dosmaczać więc kalorii ma w normie ;)
sierść ładna z pyska nie capi ;) poprzednio jadły Acane light/senior i bardzo grymasiła sucz , Kano puszczał bąki , dużo piły wody , koopy takie sobie.
NN znacznie lepsza.
[B][URL="http://www.sklep.kar-ma.pl/product_info.php?cPath=21_30&products_id=206"][/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B][COLOR=red]Katerinas,[/COLOR][/B]
przykro mi z powodu śmierci suni :-(
[COLOR=red]Twoje ogłoszenie o sprzedaży karmy przeniosła to stosownego tematu [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=9275&page=2"][COLOR=red]TUTAJ[/COLOR][/URL]

[Mod]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='marmara_19']a ktos cos moze powiedziec o czarnej nn?czerwona nam nei podpasila... ale chce czarnej sprobowac.. tez ze wzgledu na koszty:oops:[/quote][B][I]:shake:my też rezygnujemy z NN czerwonej no i to tak nam sie porobiło ze zmuszeni jesteśmy na jakiś czas wejść w RC Intestinal...//cena:cool3://.....ostatni tydzień to była masakra .
Potem chyba jednak wrócimy na Chicopee .
[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

hmm Cekin jakis wielkich probe;lmow niemial po czrewonej nn ale dostal lupiezu i kup bylo wiecej i wiekszych niz na poprzedniej akrmie.. u alfy to samo.. etraz je czarna nn i jets lepiej ejsli chodzi o wydalanie... ale mlody musi dostawac cos na siersc dodatkowo... bo jak am "sucha" skore to ma lupiez i wygryza sie i ranki mu sie z tego robia.. narazie ma jedna.,. i to wlasnie zaczelo sie na zcerwonej nn... wiec teraz siersc trzeba polepszyc a to koeljne ksozty roznych specyfikow.. natomiast alfa je nutre gold z lososiem i ziemniaczkami i fajnie ejst:) nn nie ejst zla.. zalezy co jakiemu psu podpasuje.. narazie czarna nn jest ok.. ale je ja od jakeigos tyg.. wiec jeszcze sie wstrzymam z wypowiedzia jak mu sluzy naprawde..

Link to comment
Share on other sites

[B][I]Nam na początku też NN pasował , nie było źle ale potem pomału zaczęły się cześto koopalony ....a teraz ostatnio gazy , wzdęcia , luźna koopa...i wymioty .Pies obadany ....zdrowy , jedyny problem może robić karma bo nie każdemu NN pasuje ...a szkoda bo cena była ok;)[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...