Jump to content
Dogomania

Czarny seter znaleziony w Grodzisku Maz. adoptowany


barbro

Recommended Posts

Na teren mojej firmy w Grodzisku Mazowiecki przybłąkał się dzisiaj 8.09.08. czarny seter, pies, wiek około 1 roku, brak tatuażu Jest bardzo ufny, przesympatyczny i okrutnie wyczerpany. Na pewno bardzo tęskni za właścicielem. Może ktoś go szuka?
Psiaka przechowa u siebie koleżanka, więc ma szczęście i nie trafi do schroniska.
Kontakt 501 004 652.
Mam zdjęcia, ale nie umiem załączyć. Ktoś mi pomoże?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No i sytuacja się skomplikowała. Jednak szukamy dla niego nowego domu. Pies jest bardzo młody, wymaga trochę ułożenia, bo zdaje się, że w poprzednim domu był dość rozpieszczany. Ładuje się na łóżko, skacze i, jak to szczeniak, jest rozbrykany. Moim zdaniem ma potencjał na dobrego, rodzinnego psa. Zna podstawowe komendy i jest bystry. W domu koleżanki pojawił się problem z dzieckiem, który zwyczajnie boi się dużego psa.
Szukajcie i pytajcie.

Link to comment
Share on other sites

bez papierowe flaty też są, nawet ogłaszaja na allegro:shake:


ten jest 5-cio letni papierowy; porównajcie:oops:
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/11/4c86b53ca385a220.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/367/dd8ccb71a3e99ba5.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bumerang']czy to nie flat ? seterów czarnych nie ma![/quote]
Seterów czarnych nie ma :cool1: ale po skrzyżowania Irlanda z Gordonem właśnie rodzą się takie całe czarne i całe rude:oops: co ostatnio stało się plagą.
Mamy dwie osoby zainteresowane adopcją tego pięknisia. Jedna pisze o tym u nas na forum druga ma dzwonić w tej sprawie. Podałam numer do kontaktu taki jak jest w pierwszym poście;)

Link to comment
Share on other sites

witam!

to ja pisałam na forum seterkowym-bardzo chciałabym wziąć do siebie tego psiaka. ktoś ma jakieś aktualne informacje o tym, gdzie jest, co zadecydowali ludzie, o których aktualnie się znajduje itd? bo nie wiem już czy dzwonić na ten numer podany na początku czy nie-nie chciałabym też narobić zamieszania komuś, bo podejrzewam, że już wie o tym, że ktoś się psem interesuje.
byłabym bardzo wdzięczna za informacje-może ktoś pozostaje w kontakcie z aktualnymi opiekunami psinki.


pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...