Jump to content
Dogomania

Szczęsliwy Dukat u Szafirkowej;-)


iskierkaaaa

Recommended Posts

[quote name='iskierkaaaa']dzialajcie dziewczynki kochane majga taka kolezanka to skarb (...).[/quote]
Dlatego nie chcę spalić mostów. Jeśli tylko się odezwie natychmiast zrobię wpis. Wcześniej umawiała się ze mną na wieczór, o czym nie wspomniałam, bo ją znam. Wieczór swoją drogą, a "sprężyna" swoją. :evil_lol: Reakcja była od ręki. Nie spodziewałam się, mówiąc szczerze. Brak reakcji z jej strony to może być wynik np. nie odbierania telefonu od wyjściowej hodowli.
Ważne Iskierkooo, że masz opcję desantu Dukata. Czego by nie powiedzieć o jego stresie to lepszy on (z rąk do rąk) niż nasz schron. Sama przecież wiesz.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 444
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='majqa']Dlatego nie chcę spalić mostów. Jeśli tylko się odezwie natychmiast zrobię wpis. Wcześniej umawiała się ze mną na wieczór, o czym nie wspomniałam, bo ją znam. Wieczór swoją drogą, a "sprężyna" swoją. :evil_lol: Reakcja była od ręki. Nie spodziewałam się, mówiąc szczerze. Brak reakcji z jej strony to może być wynik np. nie odbierania telefonu od wyjściowej hodowli.
Ważne Iskierkooo, że masz opcję desantu Dukata. Czego by nie powiedzieć o jego stresie to lepszy on (z rąk do rąk) niż nasz schron. Sama przecież wiesz.[/quote]


jasne oczywscie, sluchaj a czy mozesz zadzwonic i poprosic o namiar do hodowcy bo ja nie mam mozliwsci w tej chwili. ;9

Link to comment
Share on other sites

Iskierkooo, błagam, zadzwoń Ty...Plizzz...Ja nie ma zwyczaju się nie przedstawiać, a moja znajoma tam jeszcze jest, jak znam życie...
Jak mnie poprosi do słuchawki to dooopa blada...Wolę, by w razie czegoś usłyszała inny głos. Mnie poprostu już nie wypada. Przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

Szlag, nie pozostaje nic innego niż czekać. Ja poczekam do 20tej. Nadgorliwość jest zdecydowanie złym doradcą. Minuty po...dzwonię do znajomej. Nóż widelec...Może ktoś ma inne wtyki?
Szykuj się Iskierkooo do przewozu psa po 22.00 chyba, że coś wyniknie w trakcie lub uznasz, że dasz radę przetrzymać psa 2gą noc.

Link to comment
Share on other sites

Ponawiam pytanie: dzowoniłaś do związku z konkretem podania namiarów na hodowlę?

[B]wyżeł niemiecki krótkowłosy
[/B]1. (0-61) 817 19 84
2. 0 607 541 313
3. 0 607 817 014
4. 0 601 145 749
Spróbuj może pod tymi numerami znajdzie namiary na hodowlę z Mokrego Duktu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...