Jump to content
Dogomania

Szczęsliwy Dukat u Szafirkowej;-)


iskierkaaaa

Recommended Posts

  • Replies 444
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poszukaj hodowli wyzłów niemieckich krótkowłosych w okolicy Łodzi. Ja zrobiłam już kilka telefon, ale narazie odebrał tylko Pan, który nie potrafił pomóc...

[B]majga, [/B]tak to Pani Niciewicz, też z nią przed chwilką rozmawiałam - chyba nas wyklną ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kolia'](...) [B]majga, [/B]tak to Pani Niciewicz, też z nią przed chwilką rozmawiałam - chyba nas wyklną ;)[/quote]
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Kolio, żyje się raz! ;) Nie, to inna Pani. Jest właśnie w siedzibie związku, potwierdziła, że mają urwanie pędzla z wystawą ale obiecała pomóc. Zdjęcia poszły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Nie, to inna Pani. [/quote]
Ale w związku pracuje tylko jedna Pani sędzina :roll:
No ale nie ważne, obdzowniłam kilka hodowli i nikt nic nie wie... Ale za to wszyscy chcieli mi sprzedać szczęnięta :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Pierwszy raz przeszukuję wyżły, wybaczcie więc ewentualnego byka ale według fotek to wyżeł typu poniżej i to, co znalazłam na jego (o ile to on) temat:

[SIZE=4]Mały Wyżeł Münsterlandzki
[/SIZE]
[SIZE=4][IMG]http://www.psy.info.pl/s/img/s.gif[/IMG][IMG]http://www.psy.info.pl/s/img/pprac.gif[/IMG][/SIZE] Hodowla "Z Rozbawionej Zgrai", Grzegorz Chojak, ul. Topolowa 55, 97-300 Piotrków Trybunalski,tel. (044) 649 82 92, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]


Inne wyżły:
[SIZE=4]Wyżeł Weimarski Długowłosy[/SIZE]
[IMG]http://www.psy.info.pl/s/img/s.gif[/IMG] Hodowla "Włynicki Las", Wiesław Wosik, Szczukocice 81, 97-350 Gorzkowice, tel. 0-44 681 80 56, tel. kom. (0)608 29 2942, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]


Iskierkooo, napisz w te miejsca z prośbą o pomoc, załącz fotki.

Link to comment
Share on other sites

wiecie co to juz jest oblęd, by byl piesb z tatuazem i nie mozna odnalezc wlasciciela bo jedna sedzina i ze 6 letnie mioty to za stare...?

ciekawe, co Kora napisala moze cos ustalila

p.s. Kolia poprawie sie:mad: wiecej sie nie pomyle:cool3: odmieniac nie bede:-(:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kolia']A to nie jest wyżeł niemiecki krótkowłosy??[/quote]
Zgadzam się na wszystko, co zasugerujesz. Trafiłam na jakąś stronę
z podziałem wyżłów, nazwy, fotki i patrząc na jego zdjęcia tylko ten pasował. Zakładam, że się mylę. Z woj. łódzkiego znalazłam na ten moment to, co podałam. Szperam dalej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kolia']Nie dzwońcie do hodowli z Czarnego Grodu, odebrała jakaś babka i myślałam, że dostanę wałkiem po głowie..[/quote]

OKI. Co ustaliła znajoma.
Te wyżły są zgłaszane do związku z chwilą przyjścia na świat. Nie były zgłoszone po zmianie właściciela ale...po nitce do kłębka.

Jeśli prawdziwym jest, zasugerowany wcześniej, numer [B]244K[/B] to pies nazywa się [B]Riki[/B] i jest z hodowli - [B]Czarny Dwór[/B] (hm...nie Gród, chyba, że źle usłyszałam).

Jeśli to numer[B] 211K[/B] - to jest to hodowla [B]Mokry Dukt[/B], imię psa [B]Dukat[/B].
Oba psy przyszły na świat w [B]2001 roku[/B].

Znajoma zna się z hodowcą z Czarnego Dworu, wyjaśni sprawę.
Jeśli z kolei to Mokry Dukt, to też nie powinno być problemu, bo ojcem Dukata jest pies z Czarnego Dworu.

Uff...to by było na tyle. Iskierkooo, zagadaj do psa po imieniu, może na jakieś reaguje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...