Jump to content
Dogomania

Wszystkozjadacz - Sara! :D


Moniek193

Recommended Posts

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='psiulka']O proszę, coś przeczuwam, że jednak za niedługo będziesz miała czym focić.
Jak zakończenie roku? Jaka Ci wyszła średnia, kujonie? :diabloti:[/QUOTE]
No teraz tylko czekać, aż się coś w dobrej cenie trafi :D

A zakończenie, to oficjalne, spoczko :diabloti: Właśnie zaraz wybywam świętować i jak dobrze pójdzie, to wrócę nad ranem :D

A średnia, pochwalę się, wyciągnęłam na pasek :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']No teraz tylko czekać, aż się coś w dobrej cenie trafi :D

A zakończenie, to oficjalne, spoczko :diabloti: Właśnie zaraz wybywam świętować i jak dobrze pójdzie, to wrócę nad ranem :D

A średnia, pochwalę się, wyciągnęłam na pasek :diabloti:[/QUOTE]

:o U nas się nie dało wyciągać :c Ale i tak jestem z siebie w miarę zadowolona, choć mogło być lepiej.
A gdzie świętujesz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiulka']:o U nas się nie dało wyciągać :c Ale i tak jestem z siebie w miarę zadowolona, choć mogło być lepiej.
A gdzie świętujesz?[/QUOTE]
A jaka średnia ?

A u Końskiej, podobno chata jej taty wolna, to świętujemy wakacje i jej 2 ze spr. z matmy (zaległe) :diabloti:
[quote name='Shel']Mam wrażenie, że ja kupię wcześniej od Ciebie :lol:.[/QUOTE]
A Ty też sprzedałaś oO ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shel']Po to, po co jest jeden, to pytanie trochę głupie. ;)

d70/d80[/QUOTE]
Czemu głupie? Pytam po co Ci dwa, skoro zazwyczaj jeden wystarcza. Możesz równie dobrze robić zdjęcia jednym lub wymienić go na inny model, stąd pytanie dlaczego akurat dwa ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']Czemu głupie? Pytam po co Ci dwa, skoro zazwyczaj jeden wystarcza. Możesz równie dobrze robić zdjęcia jednym lub wymienić go na inny model, stąd pytanie dlaczego akurat dwa ;)[/QUOTE]
Ale nie chcę wymieniać :P.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']To trzeba mi było od razu napisać, że nie chcesz się pozbywać d60, a chciałabyś kupić konkretny model d70 lub d80 i ja już wiem po co Ci dwa :D[/QUOTE]
haha :]
Z jakim przebiegiem sprzedałaś? I za ile? Jeśli można wiedzieć.:cool3:
Z obiektywem?

Link to comment
Share on other sites

A ja nie wiem, po co 2 jeśli się nie jest fotografem i nie robi się jakichś ważnych sesji typu śluby czy coś, gdzie coś może zawalić w sprzęcie. :hmmmm:

[quote name='Moniek193']A jaka średnia ?

A u Końskiej, podobno chata jej taty wolna, to świętujemy wakacje i jej 2 ze spr. z matmy (zaległe) :diabloti:[/QUOTE]

Niższa niż Twoja :diabloti:
O, no to czuję, że będzie impreza :D Poproś Końską, żeby karaoke zrobiła, hahah.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shel']haha :]
Z jakim przebiegiem sprzedałaś? I za ile? Jeśli można wiedzieć.:cool3:
Z obiektywem?[/QUOTE]
Przebieg 25tys., sprzedałam razem z kitem za 1000zł ;)
[quote name='psiulka']


O, no to czuję, że będzie impreza :D Poproś Końską, żeby karaoke zrobiła, hahah.[/QUOTE]
Oczywiście, że karaoke było. To był obowiązkowy punkt imprezy, dla którego tam byłam :D Niektóre nasze wyczyny "śpiewowe" są nagrane, więc zaczynam się bać :diabloti:
A ja właśnie wróciłam do domu, spałam z 4h jeśli się nie mylę, w jednym łóżku w 3 osoby, wszystko mnie boli i odbija mi się czosnkowym sosem z pizzy :siara:


PS Ale jaka ta średnia, jak coś to napisz na gg, wstydziuszku :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...