Jump to content
Dogomania

Czy tak wygląda szkolenie ?


Zita

Recommended Posts

[quote name='Martens']Czyli żeby zostać tereserem, wystarczy zarejestrować działalność gospodarczą i zrobić sobie tablicę z ogłoszeniem na płocie :razz:[/quote]
Znam takich, którzy nie mają ani jednego ani drugiego (że o uprawnieniach nie wspomnę), a klientów jak mrówków...

Link to comment
Share on other sites

Ludzie - tutaj juz nie chodzi o to czy taka 'metoda' szkoleniowa jest odpowiednia czy nie. Mnie najbardziej dziwi fakt, ze ludzie chodza dalej an takie szkolenia, mysla, ze tak trzeba, ze do puki pies nie zawyje z bólu to nie zrozumie. Ja mówie, ostrzegam, a i tak ludzie ladują u takowego trenera dość znanego w Gdyni.
JA nie wiem kochamy te nasze psy i wierzymy tym 'trenerom', ze bicie to podstawa szkolenia - zero jakiegos takiego odruchu z serca " a moze to nie jest dobre?" ...
Przyznaje bez bicia, ze sama pozwalałam na rózne kary mojemu treserowi. I mam tego skutki do dziś - suka nie boi sie uniesionej pałki czy kija za tym to raczej bardzp przepada, jednak boi sie obcej reki wystawionej w jej kierunku.

Przydałby sie jakis 'zwiazek trenerów psów Polskich' cos co dawałoby certyfikaty, cos co mogłbo kontrolowac itepe.
I gdyby ktos nie był 'od nich' to nie mogłby szkolic.
Ale tutaj zaraz odezwali by sie Ci co chca miec 'wolnosc' i mozliwosc wyboru ...

Link to comment
Share on other sites

juz to widze jak funkcjonowal by taki zwiazek.:evil_lol:.i grupki adoracyjne szkoleniowcow z zkwp,klikerowcowi tych ktorzy maja uprawnienia z innych zwiazkow:evil_lol::evil_lol:.symbioza i dzialanie poprawiajace wizerunek zawodu oraz pietnujaca czarne owce....tiaaaaaa:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

axusia-ped do walki przeszedl mi jak skonczylam 40 lat.:evil_lol:.po kolejnych 5 jestem jeszcze bardizej wyluzowana:evil_lol:.
nic nei zrobisz jesli ludzie nie beda myslec.i posiadac jakas minimalna choc wiedze.na razie wiedza jest taka ze np.ony to szariki a te drugie to wywracaja sie na gorkach:D,lepiej kupic bez rodowodu bo przeciez roznicy nie ma,onek ma bronic wlasciciela i prychac slina z wyszczerzonej paszczy a wogole to wystarczy mu godzinny spacerek dziennie,jak szczeniak ciagnie to trzeba mu kolce zalozyc,pozorant uczy psa atakowania czlowieka i bronienia wlasciciela,pies ze schronu powinien byc wdzieczny a jak nie to wstretny niewdziecznik jezd,wilczur to musi miec z 70 w klebie i kawal bydlaka byc,najlepiej jak bedize mial jeszcze koope futra wtedy dopiero bedize postrach sial i reprezentacyjny bedzie....itditp.no sorry ale to po prostu rece opadaja ....
ludzie musza wiedizec jak ma cos wygladac i td.inaczej lykna kazda *******ke ktorauslysza i beda jeszcze przekazywac prawdy ludowe z ust do ust.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]"Ja jednak chciałabym 'cos' robic, bo patrzec z boku nie lubie."[/QUOTE]

Z całą pewnością system nakazowo-rozdzielczy się nie sprawdzi. :roll:

Sądzę, że pewne sprawy reguluje - jednak - rynek. A że ludzie głupie są i zachwycają się byle czym?
Ano cóz robić. Tacy zawsze byli i zawsze będą... :evil_lol:

Co do "zrobienia czegoś" to proponuję dać sobie spokój ze zbawianiem świata (byli juz tacy w historii i jak się to skończyło? poczytaj choćby "Eichmanna w Jerozolimie" albo pamiętniki z czasów Stalina :lol: ) - wystarczy, jak to Ayshe ładnie określiła za panem Woltaire, uprawiac swój ogródek - byleby to robić ładnie.
To też się liczy.
I wtedy jest szansa że parę zbłąkanych owieczek pójdzie za Tobą na lepszą drogę. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...