Jump to content
Dogomania

Jamniczka Nesca na dom.


malagos

Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malagos']Odezwała sie pani z Krakowa, Isadoro, czy Ty nie miałaś też potencjalnego domu w Krakowie?....
A ta kobieta z Ząbek k Warszawy nie dzwoniła.
Nie ma suni kto wziać do Warszawy na tymczas? ze stolicy zawsze bliżej w swiat, niz ode mnie z wiochy ...[/quote]

Jasny gwint co tu zrobić, siedze i mysle pomiędzy aukcjami, atakami padaczki u Rambiego :(
Pani z Krakowa która miałam odpadła :(

Link to comment
Share on other sites

Najprawdopodobnniej jamniczka trafi do Ząbek. Czy mamy tam kogos do ew. kontroli poadopcyjnej?
a jak nie, to może Kraków? Tychy?
Czy naprawdę nikt jej nie moze wziać na 1-2 dni do Warszawy i wyadoptować? Podpisać umowę, pogadać z nowym państwem? Wiąć to na siebie, ja naprawdę mam dość. Ja nie mam jak sie stąd ruszyć!

Link to comment
Share on other sites

Nie pojedzie do Ząbek - a czy sterylizacja konieczna? A dlaczego? A co mąż powie na koszty? A za drmo sie nie da? :angryy: A juz EVA obiecała przyjechać do mnie, zabrać psa do Ząbek, a wcześniej pogadać z panią. Wszystko podane pod nos, ale i tak źle :angryy:
Dzwonie do krakowa. Potem w kolejce czeka pan z Elbląga.
A ja sie zastrzelę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Nie pojedzie do Ząbek - a czy sterylizacja konieczna? A dlaczego? A co mąż powie na koszty? A za drmo sie nie da? :angryy: A juz EVA obiecała przyjechać do mnie, zabrać psa do Ząbek, a wcześniej pogadać z panią. Wszystko podane pod nos, ale i tak źle :angryy:
Dzwonie do krakowa. Potem w kolejce czeka pan z Elbląga.
A ja sie zastrzelę.[/quote]

I krzyżyk pani na droge, może jeszcze powachlować trzeba :mad::mad:

[quote name='malagos']Kraków brzmi rozsadnie. Narada rodzinna nad transportem.
[SIZE=3][B]Czy moze ktoś jedzie z Warszawy do Krakowa w sobotę?[/B][/SIZE][/quote]

Rety już nie wiem gdzie pukac i kogo prosić... jasny gwint:-(

Link to comment
Share on other sites

Dom z Krakowa przegadał sprawę i... Nie ma jak odebrać z Warszawy, bo pan domu będzie dopiero z jakimś transportem w Warszawie 26 września. Przekalkulował też, ku rozpaczy pani, jej córki i wnuków, ze transport z Warszawy plus sterylka = za duze koszty, bo można wziać sunię z Krakowa. Szkoda, bo pani rozsadna, na tych samych falach nadajemy,. córka studentka, dom z ogródkiem... A dogo nie działało i nie miałam z Wami kontaktu...
ale mam do niej telefon, sprawa nie jest zamknięta, moze macie jakis pomysł?

O 12 ma dzwonić pan z Elbląga.
Wieczorem kolejna pani z Krakowa .... Ta moze psa przechować u rodziny w Warszawie i odebrac po tygodniu nawet.

Dobrze, ze nie z Australii.
:mad:

Link to comment
Share on other sites

KarOla, a Ty nie chcesz nescki?
Żartowałam.
Elbląg odpadł, bo pan moze dopiero odebrać psa w środę. Mysle, ze do tego czasu Nesca znajdzie dom
Wieczorem jestem umówiona na telefon też z Krakowem. Jutro mam okazje przekazać psa do Warszawy (kochana EVA :oops:), jakoś by odebrali.


[B]Chyba, ze ktoś ma pomysł Warszawa - Kraków? i na ten króciutki tymczas....[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...