Jump to content
Dogomania

*FPR-ZwP* Szansa* z Krężla MA DOM!!!!!!


ciapuś

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja tez mam nadzieje.

Tak mi sie marzy dla niej dom gdzie bedzie najwazniejsza.

Z jej psychika jest juz o niebo lepiej, choc nadal boi sie gdy glosno wolam Kube.

Po grzybku nie ma juz najmniejszego sladu. Leczenie zakonczone, juz nawet nie psikamy sie imawerolem ( polecam ten lek i heksoderm, bardzo nam pomogł) nie myslałam nawet, ze tak szybko pojdzie jej leczenie, zwalszcza, ze wszyscy jak ognia boja sie grzybków :)

Link to comment
Share on other sites

Serce mi pęka, gdy patrzę na jej zdjęcia! Nie mogę wziąć drugiej ONki !:-(
Boję się ,że nie poradzę zapanowac nad dwoma dużymi sukami, tym bardziej, że moja też ma problemy psychiczne.( jest u mnie dopiero 3 m-ce). Jest tylu miłośników owczarków, czy nie widzą tego pięknego psa?Może ktoś ma możliwość zamieścic jej zdjęcia w psiej prasie? Ja, zanim dowiedziałam sie o istnieniu strony dogomiania, szukałam psów do adopcji na stronie miesięcznika PIES.Może byłby wiekszy zasięg informacji? Bardzo chciałabym jakoś pomóc, ale nie wiem jak.:-(

Link to comment
Share on other sites

Wiesz najbardziej przeraza mnie, ze nie ma zadnego zainteresowanie ta sunia. Moje poprzednie tymczasy cieszyły sie jakimkolwiek zainteresowaniem, byly jakoekolwiek telefony, tutaj nie ma zadnego.
Nie moge zrozumiec czemu. Przeciez owczarki niemiecki sa rasa powszechnie akceptowana.
Sunia jest absolutnie niekonfliktowa, z jej psychika tez jest coraz lepiej, potarfi juz cieszyc sie z byle glupotek.:lol:
Nie jest stara, nie jest chora, nie jest agresywna, anie nie jest wymagajaca.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...