Jump to content
Dogomania

Dog Chow Disc Cup Warszawa 2008


BooBC

Recommended Posts

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O ile mi wiadomo, to:
- przy zdjeciu podaje sie AUTORA, a nie strone, na ktorej sie ono znajduje - to strona zrobila zdjecie czy czlowiek? ;)
- omijanie cenzury jest zabronione tak samo jak "chodzcie do" ;)
- temat byl walkowany wiele razy, "Dogomania spamu nie lubi", wszystko to przez niektorych uzytkownikow

[COLOR=Green][B] I prosze, trzymajcie sie tematu.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']
- przy zdjeciu podaje sie AUTORA, a nie strone, na ktorej sie ono znajduje - to strona zrobila zdjecie czy czlowiek? ;)[COLOR=Green][B].[/B][/COLOR][/quote]
gdzies na dogo byl temat a propo zdjec- jesli chodzi o forme prawna- to bylo tam napisane ze przy przeklejaniu fot nalezy podac autora jak i link do strony gdzie to zdjecie znajduje sie w oryginale...

pzodrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']O ile mi wiadomo, to:
- przy zdjeciu podaje sie AUTORA, a nie strone, na ktorej sie ono znajduje - to strona zrobila zdjecie czy czlowiek? ;)
- omijanie cenzury jest zabronione tak samo jak "chodzcie do" ;)
- temat byl walkowany wiele razy, "Dogomania spamu nie lubi", wszystko to przez [B]niektorych uzytkownikow[/B]

[COLOR=Green][B] I prosze, trzymajcie sie tematu.[/B][/COLOR][/QUOTE]

M.in. przeze mnie :diabloti:
A w sprawie zdjęć, to też masz rację, zgoda autora przede wszystkim. :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shangri_la']gdzies na dogo byl temat a propo zdjec- jesli chodzi o forme prawna- to bylo tam napisane ze przy przeklejaniu fot nalezy podac autora jak i link do strony gdzie to zdjecie znajduje sie w oryginale...

pzodrawiam[/quote]
Nie, nie wolno tak robic. ZAWSZE trzeba miec zgode autora na wklejenie zdjecia gdziekolwiek. Zazwyczaj tak sobie autor zyczy ;) [podpis+www] ale sa osoby, ktore nie zgadzaja sie na przeklejanie zdjec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']Nie, nie wolno tak robic. ZAWSZE trzeba miec zgode autora na wklejenie zdjecia gdziekolwiek. Zazwyczaj tak sobie autor zyczy ;) [podpis+www] ale sa osoby, ktore nie zgadzaja sie na przeklejanie zdjec.[/QUOTE]
Dokładnie tak jak piszesz, ale ze wstawieniem tego [I]www[/I] na Dogo będzie problem i to właśnie miałem na myśli :evil_lol:
Powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

To ja jestem autorką zdjęć na forum ze skasowanego linku.

Przyszłam na Dogomanię - myśle sobie: dorzucę im zdjęć z imprezy, niech się ludziska cieszą. Przecie na moim twardym dysku tylko kurz będą zbierały.
A tam jakiś dym.
Link usunięto.
No to nie będziecie mieli tych zdjęć.

To jest chore
Gdyby portale fotograficzne zwalczały się w ten sposób nawzajem pies z kulawą nogą by do nich nie przyszedł.
Ludzie mają google i wolność wyboru u licha.
Jeśli kochają Dogomanię nigdzie się stąd nie wyniosą, a zajrzenie na inne forum nie spowoduje, że Dogomania straci usera.

Głupie to i krótkowzroczne zachowania.

Pozdrawiam nadgorliwych moderatorów.
O nadgorliwości pisał już wiele lat temu Lec.
Pozdrawiam
Małgorzata Kalbarczyk
__________________
Moja galeria zdjęć-Plfoto
Moja galeria zdjęć-Onephoto

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Green][B]Prosze trzymac sie tematu.[/B][/COLOR]


[URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113296[/URL]
[URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=115739[/URL]

[quote name='Szemrana']To ja jestem autorką zdjęć na forum ze skasowanego linku.[/quote]
[COLOR=Green][B]Skasowany adres NIE PROWADZIL DO ZADNYCH ZDJEC, tylko do forum. Jest to proba omijania cenzury, wiec moim obowiazkiem jako moda bylo skasowanie tego adresu.[/B][/COLOR]

[quote name='Szemrana']No to nie będziecie mieli tych zdjęć. [/quote]
O nie! :D Foch! :D Z przytupem? ;)

[quote name='Szemrana']To jest chore
Gdyby portale fotograficzne zwalczały się w ten sposób nawzajem pies z kulawą nogą by do nich nie przyszedł.
[/quote]
Naprawde nie wiesz, o co chodzi? O spam. Lubisz?

A co do portali fotograficznych, to akurat jestem tam czesto-gesto, na OlympusClubie tez modem jestem ;) wiec nie musisz mi mowic, jak tam jest ;)

[quote name='Szemrana'] Pozdrawiam nadgorliwych moderatorów. [/quote]
Jezeli dla Ciebie wykonywanie swoich obowiazkow jest nadgorliwoscia, to zycze powodzenia...

[quote name='palma']Popieram ... to jest głupie 'trzymanie kogoś na siłę' ... jak ktoś będzie chciał to i tak się stąd wyniesie !!! A takie coś tylko ludzi przekonuje do takiego kroku ...
Szemrana mogłabym prosić link na forum /na gg czy coś/ ?[/quote]
Alez nikt nikogo tu nie trzyma. Po prostu Dogomania, jak wiele innych normalnych for/stron/portali, spamu nie lubi. Nikt Cie nie zmusza do odwiedzania jej...


Nikt normalny spamu nie lubi.

Link to comment
Share on other sites

podaję za wikipedią

[B]Spam[/B] – [COLOR=Red][B]niechciane[/B][/COLOR] wiadomości elektroniczne. Najbardziej rozpowszechniony jest spam za pośrednictwem [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Poczta_elektroniczna"]poczty elektronicznej[/URL] oraz w [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Usenet"]Usenecie[/URL]. Część użytkowników doświadcza także spamu w komunikatorach (np. [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/ICQ"]ICQ[/URL] czy [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Gadu-Gadu"]Gadu-Gadu[/URL]). Zwykle (choć nie zawsze) jest wysyłany masowo.
Istotą spamu jest rozsyłanie dużej ilości informacji komercyjnej o jednakowej treści do nieznanych sobie osób. [B]Nie ma znaczenia[/B], jaka jest treść tych wiadomości. Aby określić wiadomość mianem spamu, musi ona spełnić trzy następujące warunki jednocześnie:
[LIST=1]
[*]Treść wiadomości jest [B][COLOR=Red]niezależna od tożsamości odbiorcy.[/COLOR][/B]
[*][COLOR=Red][B]Odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości.[/B][/COLOR]
[*]Treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania [B][COLOR=Red]może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy[/COLOR][/B][/LIST]Moim zdaniem podanie linku do zdjęć których TU WSZYSCY OCZEKUJĄ I NA KTÓRE CZEKAJĄ tych założeń nie spełnia, więc sorry ale nijak to spamem nie jest

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']Yy, a to jakis wielki problem skopiowac adres z paska? ;)[/QUOTE]

Dobrze wiesz, że nawet prawidłowo przeniesiony link byłby [COLOR="Red"][B]OCENZUROWANY[/COLOR] PRZEZ DOGOMANIĘ[/B], więc podaruj sobie takie wymądrzanie :roll:
Poza tym obrażasz autora zdjęć, których nawet nie widziałaś, bo zapewne Ci nie wolno "tam" zaglądać... :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']To od autora zalezy ;) Coz, jezeli jego strona jest zbanowana na Dogo, to coz zrobic ;][/quote]
Czemu forum nie konkurencyjne(nie ogólne o psach,ale forum miłośników danej rasy w tym wypadku aussie), jest zbanowane czy zabronione na dogo?????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Czemu forum nie konkurencyjne(nie ogólne o psach,ale forum miłośników danej rasy w tym wypadku aussie), jest zbanowane czy zabronione na dogo?????[/quote]

Mudik, z tego, co widze, to ocenzurowane jest "fora.pl" <- hmm wyswietli sie? Czemu - nie wiem i nie mnie o to pisac... Zaraz dopisze cos, tylko sprawdze, czy to sie wyswietli czy nie ;)

Edytuje i testuje:
fora.pl
costam**********
**********
costam.**********
agility3city**********
?

Edycja: no niestety, cenzura jaka jest kazdy [nie] widzi. Napisze do Margo w tej sprawie, bo przykladowo do naszego klubowego forum tez linka podac nie mozemy... ;) Ba, jakiekolwiek forum ;) Dobrze, ze zwrocilas na to uwage :)

Co do wykasowanego przeze mnie linku i definicji SPAMu, to nie chodzi o zdjecia i zdjecia oczywiscie spamem nie sa :) Jakis czas temu niektorzy uzytkownicy zalozyli wlasne forum [ktory to adres jest zbanowany] i spamowali... Tzn wysylali wszystkim PW z adresem, dostalam kilka, w dodatku byli modami Dogo, co wykorzystywali [masowe PW]. Dlatego to forum [do ktorego adres wykasowalam] jest zablokowane. A decyzja o kasowaniu nie jest moja, ja tu tylko sprzatam, w dodatku i tak zasiegalam opinii "gory", czy mam to zrobic...

[quote name='baskomaniak']Dobrze wiesz, że nawet prawidłowo przeniesiony link byłby [COLOR=Red][B]OCENZUROWANY[/B][/COLOR][B] PRZEZ DOGOMANIĘ[/B], więc podaruj sobie takie wymądrzanie :roll:[/quote]
Ale o czym Ty piszesz? Przeczytaj ze zrozumieniem.

[quote name='baskomaniak']Poza tym obrażasz autora zdjęć, których nawet nie widziałaś, bo zapewne Ci nie wolno "tam" zaglądać... :angryy:[/quote]
Czym i gdzie obrazam?

Akurat jakbys nie wiedzial, jest wolnosc i wchodze tam, gdzie MI sie to podoba.

A autorce nie przeszkadzalo kiedys prezentowanie swoich zdjec w temacie fotograficznym, wiec nie rozumiem, o co chodzi?

[COLOR=Green][B]Ja po raz kolejny prosze o pisanie na temat.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']...Jakis czas temu niektorzy uzytkownicy zalozyli wlasne forum [ktory to adres jest zbanowany] i spamowali... Tzn wysylali wszystkim PW z adresem, dostalam kilka, w dodatku byli modami Dogo, co wykorzystywali [masowe PW]. Dlatego to forum [do ktorego adres wykasowalam] jest zablokowane. A decyzja o kasowaniu nie jest moja, ja tu tylko sprzatam, w dodatku i tak zasiegalam opinii "gory", czy mam to zrobic...
...[/QUOTE]
A Ty w to wierzysz?
Aha, "[I]zasięgasz opinii[/I]", a to co innego... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...