Jump to content
Dogomania

Psie Przedszkole (kraków) Pilnie Poszukiwane


TAYSONiDAGMARA

Recommended Posts

Witam serdecznie!
Bardzo prosze o informacje które szkoly w Krakowie organizują tzw. przedszkole dla szczeniąt.
Bardzo zalezy mi na dobrej a przy tym nie kosmicznie drogiej szkole.
Maluch ma 2 miesiące ale juz teraz chcialabym wszystko dograc aby zaraz po kwarantannie mogl rozpoczac naukę. :cool3:
Z góry dziękuję za wszystkie informacje.
Serdecznie pozdarwiam,
Dagmara i mały Tayson

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję Ci puli,
Uczęszczałaś może do tej szkoły ze swoim pupilem lub znasz kogoś kto do niej uczęszczał - wiesz może jak długo takie szkolenie trwa i ile kosztuje?? Niestety telefony na ich stronie nie odpowiadają stąd wypytuję wcześniej.
Dziękuję i serdecznie pozdrawiam,
Dagmara

Link to comment
Share on other sites

Kolczatka w rekach dobrego szkoleniowca, zastosowana umiejetnie w odpowiednim momencie jest narzedziem jak każde inne.
Kolczatka w rekach laika (stosowana najcześciej jako ludowy strój spacerowy dla psów wszelkich ras i wielkości) jest krańcową głupotą.

Link to comment
Share on other sites

Proponuje HittDoga na stadionie Juvenii (błonia) widzę, że ktoś już podał stronę www- bardzo dobre przedszkole - a przedewszystkim metody pozytywne - jeśli chodzi o cene bardzo przestępna i można rozłożyć na raty - 16 spotkań - byliśmy tam dopiero 4 razy a mój szczeniol już wykonuje komendy " do mnie", siad w marszu, waruj w marszu,zostań, do nogi. Same pozytywy - naprawdę polecam.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 9 years later...

Polecam szkołe-  psi ekspert, gdzie prowadzone są zajecia grupe przedszkole do 5 miesiąca. Ja z moją labladroką Leną chodziłyśmy do tej szkoły na właśnie to szkolenie. Odbywa się ono na placu z przeszkodami z basenem. Zajęcia są bardzo ciekawe można nauczyć się wielu przydatnych komend itp.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...