Jump to content
Dogomania

Kochany,uśmiechnięty Wojtuś czeka na domek(przytulisko w Łomiankach)u Tosi2


anetek100

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 720
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sleepingbyday']wieki temu wysłałam ci na pw, nawet odpowiadałaś!
prosiłam tylko o jakąs info i ew. dyplom. ten dyplom - nie umiem zrobić :-((. chciałam poprosic naszego grafika, ale tak obłożony robotą, że na oczy nie widzi...[/QUOTE]
Ok .Wysłałam Ci pw .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 9 months later...
  • 2 weeks later...

no trochę się zmieniło co do Wojtusia..na gorsze, ale jest szczęśliwy, bezpieczny, apetyt nadal dopisuje i pewnie ejgo ukochany serek zawsze mu towarzyszy:)skopiuje

"Witam
Wojtuś nie czuje się najlepiej.Jakiś czas temu zaczął tracić orientację ,dostaje leki na poprawienie krązenia mózgowego - jest to przypadłość zwierzaków w bardzo podeszłym wieku- być może Wojtuś ma nawet 20 lat.
Apetyt dopisuje,szybciej się męczy.Dostaje różne suplementy,leki na wątrobę - wówczs się nie moczy,,chociaż z badań wynika że cysta którą ma na to nie wpływa ale nie wnika ważne że pomaga.
Niestey Wojtuś ma nowotwóe jądra,nie był kastrowany jak do mnie trafił.Wszyscy wraz z lekarzami odradzali mi kasttrację Wojtak ze wzgledu na wiek.jestem bardzo zła na siebie że posłuchałam,tym bardzie że pierwszy raz w życiu i na pewno ostatni,jest przezut na węzeł chłonny.W tej sytuacji kastracja była by znącaniem się nd Wojtusiem,

Fotek z ostatnich dni nie mam ale są chyba z lata zamieszcone w galerii"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...