Jump to content
Dogomania

Oddziały ZKwP


DeDe

Recommended Posts

Należę do Oddziału w Zabrzu od 1987 roku. Niewiem wprawdzie ile kosztuje metryka, ale cenę ustala ZG ale tatuaż w Oddziale w Zabrzu kosztuje 8zł !! Jesli ktoś mieszka blisko ,to moze tatuowanie zrobić w O/Zabrze a u siebie tylko metryki opłacić i reszte. Trzeba tylko pobrać numery jakie mają być zrobione i w Zabrzu sprawdzić czy daną literkę mają( co drugi Oddział ma inną)....... regulamin mówi tylko,że szczenięta mają być zatatuowane najpóźniej w dniu kontroli miotu !!

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witaj mausa!!

Jedziesz do Poznania ?? Tam to bym należeć nie chciała........ zgłosiłam psa przez nasz Oddział 2.09.2003r i opłaciłam, przelew z O/Zabrze poszedł do Poznania 18.09.2003 i czekałam na potwierdzenie......... w końcu zadzwoniłam i dowiedziałam się ,że MAM NIE OPŁACONE zgłoszenie !!! Takiego bałaganu to nigdzie nie widziałam !! I co ?? Jedziecie do Poznania ??

Link to comment
Share on other sites

Dostałam potwierdzenie przyjęcia psa, z numerem w katalogu, pawilonu i ringu. Numeru startowego nie dostałam ( ze względu na opłatę), Sprawdzała nasze przyjecie hodowczyni z Poznania, która była z sunią na kryciu, jesteśmy zgłoszeni. Sprawę opłaty będę wyjaśniać na miejscu. Jesteśmy w tym samym pawilonie, dozobaczyska na wystawie :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ciekawe czy ZKwP O/Bytom jeszcze wogóle istnieje................

Pisałam do nich prośbę o zdjęcie z Wystawy gdzie mój pies był drugi na Grupie, nawet zadzwoniono do mnie w lipcu zeszłego roku, że i owszem, mogę liczyć na foto ale musi z urlopu ktoś tam wrócić...........

Może jeszcze nie wrócił???? bo milczą..........

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...