Jump to content
Dogomania

Owczarki collie w potrzebie


Recommended Posts

Schronisko jest w Mrągowie lub w miejscowości pod Mrągowem - znalazlam sunie na ich stronie i rok urodzenia podają 2001 - nie widzę szansy na adopcję tak wiekowej suni. Napisałam do schroniska nie wiem czy mi odpiszą, na DG znalazłam wątek schroniska z 2010 r i z tego co przeczytałam chyba nie dostane odpowiedzi. A moze coś się zmieniło od tamtego czasu.

Link to comment
Share on other sites

Schronisko jest w Mrągowie lub w miejscowości pod Mrągowem - znalazlam sunie na ich stronie i rok urodzenia podają 2001 - nie widzę szansy na adopcję tak wiekowej suni. Napisałam do schroniska nie wiem czy mi odpiszą, na DG znalazłam wątek schroniska z 2010 r i z tego co przeczytałam chyba nie dostane odpowiedzi. A moze coś się zmieniło od tamtego czasu.

 

Czasem cuda się zdarzają.

Weszłam na stronę schroniska, piszą ,że przyjęta w 2013 r., taka staruszka tam siedzi :(

Kurcze, może odpiszą.

Sprawdziłam w google, te Bagienice są ok. 56 km od Olsztyna, trochę bliżej Giżycko ale nikt  z tych stron do głowy mi nie przychodzi, kto mógłby tam zajrzeć.

Piszą, że odbywają się spacery, to może mają wolontariuszy?

Link to comment
Share on other sites

Nie otrzymałam odpowiedzi ze schroniska . Sama nie ma odwagi oglaszać suni, która wg mnie szans na adopcje nie ma. Nie wszystkie schroniska sobie życzę zeby bez ich wiedzy oglaszać pieski. Nie wiem czy jest wolontariat w schronisku. Od schroniska dzieli mnie prawie cała długość Polski, więc pozostaje tylko internet.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Czy znacie może jeszcze jakieś fora lub strony, bądź sposoby, gdzie można udostępnić mojego Aresa?
Całe 5 lat bez domu, a jego jak nie było tak nie ma..
Bardzo proszę o pomoc, ponieważ wykorzystałam już wszystkie znane mi sposoby.. :(

 

Proponuję nowe ogłoszenia z nowym tekstem i nowymi zdjęciami.

Czasem pomaga taki odświeżenie.

Link to comment
Share on other sites

Odświeżamy Aresowi pakiet na ponad 30 portalach.. :( Coś chłopak szczęścia nie ma..

 

Trzeba wierzyć ,że się uda. Trzymam kciuki za domek Areska.

 

Bagienice to miejsce opuszczone przez Boga i ludzi. Psy, które tam trafią nie mają żadnych szans na domy - przytulisko jest oddalone od cywilizacji.

Znam osobę, która zagląda czasem do Bagienic. Komu podać adres na prv?

 

Bejotka, trzymaj ten kontakt, może się kiedyś przydać.

Czy ta osoba robi jakieś ogłoszenia psom? Może fotografować zwierzęta i ew. wyprowadzać je z boksu?

Link to comment
Share on other sites

Ta osoba dwoi się i troi, żeby psy wyprowadzać i porobić im fotki. Ja miałam je wszystkie ogłosić. Niestety - włodarz owego miejsca jest nastawiony anty i nie życzy sobie... :(

Dziewczyny próbują różnych manewrów. Nawet obiecałam, że nie będziemy pisać nazwy miejscowości, tylko psy ogłaszać na Olsztyn...

Link to comment
Share on other sites

No to innym trzeba pomóc. Bo tak, jak do psów i kotów w Olsztynie przychodzą tłumy - tam nie zagląda nikt... :(

Też uważam, że trzeba pomóc, tylko jak? 

Wstawiłam kilka info o psiakach stamtąd na wątki poszukujących pieski do adopcji, ale nie wiem, czy ich strona zabezpieczona przed kopiowaniem zdjęć, czy wina leży po stronie dogo, w każdym razie nie zawsze mogę skopiować i wstawić zdjęcia a bez zdjęć nawet nie ma po co ogłaszać. No i kontakt. Jeśli nie odpowiadają na maile, to nawet jak jest ktoś chętny na pieska, to zrezygnuje i poszuka gdzie indziej. Nie każdy może jechać osobiście a domków na miejscu chyba nie ma aż tylu, żeby przyjęli wszystkie psy. 

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny mają zrobić zdjęcia i podać kontakt do siebie. Ja je wszystkie ogłoszę, już się zdeklarowałam. Problem tylko jest w uzyskaniu zgody schroniska, bo ponoć nie chcą rozgłosu (?) Widać mają coś do ukrycia.

Dlatego zapewniałam, że nie będę w ogłoszeniach podawała nazwy miejscowości, tylko ogłaszać będziemy na Olsztyn.

Napisałam dziś maila, może coś się uda zrobić dla tych bied...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...