Jump to content
Dogomania

Anty-reklama hodowli husky:)


Grzegorz

Recommended Posts

:lol: W celu odstraszenia czy zniechęcenia do zakupu potencjalnych chętnych na posiadanie rasy Husky, proponuję na swoich stronkach umieszczać takie zdjęcia...skutecznie odstraszają. :wink:

brudas1.jpg

:fist:

brud2.jpg

Więcej na stronce...

Pozdrawiamy. :lol:

Link to comment
Share on other sites

:D On się zawsze doprowadza do takiego stanu jak trochę popada, a potem siedzi z taką minką pod drzwiami : "wpuść mnie do domu" :lol:

Nie chcę pisać jak potem łazienka wygląda... :-?

Dobre,zwłaszcza te czerwone oczy :D

Zachęcające zdjęcie :D

Link to comment
Share on other sites

na mnie mój Ares też się tak patrzy gdy sie wytarz w błocie a ma wtedy taką niewinna minke " no co ja złego zrobiłem...??" a łazienka wiem,wiem jest w bardzo hmm orginalnym stanie :lol:

choć z bokserem jest chyba troche mniej roboty niz z husky

najgorsze jest włożenie go do wanny :lol:

pozdrawiamy Twojego słodkiego brudaska Olka&Ares

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście, to fakt !

Chinook na ogół wraca do domu czysty (no... chyba, że się postanowił akurat wyparfiumić :D ).

Nawet Futrzak (drugie imię Manu :wink: ) wracając, jest czyściejszy, niż możnaby się tego spodziewać, patrząc na jego futro.

Aaa... właśnie...! Powiedzcie mi, czy to jest normalne, żeby pies chodził jeszcze w zimowym futerku ???

Codziennie sprawdzamy Manu, a ten jego podszerstek trzyma się, jak na kleju... :-? Co jest grane ? Fakt, że on późno linieje, ale o tej porze już był po.

Za dobrze go karmiłam, czy jak ? Ale Chinook jadł podobnie i on linił się już dawno (zresztą mało jeszcze tracił sierści w tym roku - tak mi się wydaje)

Link to comment
Share on other sites

Velox, ale na pewno zauważyłeś, że małe zabłocenie schodzi z naszych haszczaków samo, nie ? No, chyba, ze ogólnie jest mokro...

A co do linienia, to trochę mnie uspokoiłeś. To jest nasze drugie lato z haszczakami i nie mam jeszcze takiego doświadczenia... :)

Na zimę się nie niepokoję, ale latem to mu musi być bardzo gorąco ! Manu faktycznie przechodzi okresy linienia bardzo późno.

Co do Chinooka, to zanosi się chyba na to, że będzie liniuał "na czas".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...