Jump to content
Dogomania

PUDEL- nie taki straszny....+ off


Sonya-Nero

Recommended Posts

  • Replies 9.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam na Dogomani.
Przede wszystkim gratuluję wszystkim sukcesów w Katowicach. Taka wystawa cieszy nie tylko wystawców, ale i tych co nie mogli jechać. Polskie pudle są coraz piękniejsze i słusznie dostają tytuły, a tym bardziej cenne gdy od obcych sędziów. :terazpol: :laola:

Link to comment
Share on other sites

A teraz dziękuję za życzenia w imieniu dostojnego jubilataPataschona. Tak, tak nestor pudli, bo chyba w tej chwili starszego nie ma ukończył dzisiaj o godz. 14 -tej 17 psich lat.
:tort:
Mamy tort i 17 świeczek, a ponieważ nie ma zapowiedzianych gości to pół tortu zjadłam sama, a drugie pół szacowny jubilat (przesadzam dostał tylko trochę, chociaż żołądek ma zdrowy) A co, trochę pójdzie w bioderka, a po świętach zacznę się odchudzać!!!!!
Zrobiłam Patusiowi zdjęcie i chciałam je pokazać na dogomani, ale wysiadły mi baterie w aparacie, więc zdjęcie będzie póżniej.
:new-bday: :BIG:
No to wirtualnie wypijcie zdrowie Pataschona ( stawiam litra, żeby dla wszystkich starczyło :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

Jak te dzieciaki mojego Patusia zestarzały się, a on nadal piękny i młody, Niestety dużo swoich dzieci Patuś przeżył. Popatrzcie ile to już lat się znamy. Nie mniej wszystkim jego dzieciom, wnukom, prawnukom i pra,pra prawnukom życzę 100 lat. Nawet nie myślałam, że tak dużo jest marcowych. :new-bday: :popcorn: :BIG:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='góral']Udało się, znowu umiem coś nowego :lol:
Gdzie wszyscy się podziali, czyżby złapali jakiegoś wirusa w Katowicach :wink:[/quote]

No właśnie :evil:
kto mi podarował wirusa, który mnie wczoraj zmiótł :question: ,
miałam chyba ze 110 stopni gorączki :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tomek67']Witam zaprzyjażnionych dupelkarzy :wink:
Zapodajcie wyniki bolończyków (jak znacie). :P
Pozdrowionka. :wink:[/quote]

:oops: Niestety bolończyki nie byly oceniane na naszym ringu :( , a nie mogłeś o tym napisać przed wystawą, zrobiłabym zdjęcia wyników z ringu bolońskich piękności :wink: :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karka']Hallo witam wszystkich po długiej nieobecności i pozdrawiam mocno :) Przyłączam się do serdecznych życzeń dla solenizantów :new-bday:[/quote]
Witamy po długiej nieobecności, to znak, że wszystkie zaległości finansowe uregulowane :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonya-Nero']Violonczela,
no to dawaj, na dwóch łapkach wygodniej niż na jednej :wink:

Zdjęcia i wyniki wstawię wieczorem, jak już bedę w domu :D[/quote]

Napewno na dwóch jest bardziej stabilniej niż na jednej. Poza tym ta jedna już trochę się nadwyrężyła :lol: i czas ją wspomóc jeszcze jedną.

Dobrze, że będę zajęta do późnego wieczora bo już się nie mogę doczekać tych relacji zdjęciowych.
Dzisiaj będę dopieszczać właścicieli młodych wyżłów, organizuję spotkanie przed próbami polowymi dla członków sekcji wyżła. Potem 30.04 puścimy :Dog_run: na próby i zobacz ile zaliczy :klacz:, a te co nie zaliczą :2gunfire: będziemy ciągnąć aż do skutku.

____________________
Pozdrawiam Violonczela

Link to comment
Share on other sites

[quote]kto mi podarował wirusa, który mnie wczoraj zmiótł ,
miałam chyba ze 110 stopni gorączki [/quote]
To chyba w waszyk kącie - bo tam gdzie my byłysmy wszyscy są zdrowi. A Góral stał obok was więc ktoś lub coś tam było ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...