Jump to content
Dogomania

PUDEL- nie taki straszny....+ off


Sonya-Nero

Recommended Posts

  • Replies 9.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wracając do pielędnacji pudla,to w swoimżyciu miałam 3 pudle rodowodowe,w tym z 2 bawiłam się w wystawy i naprawdę nie mam obecnie czasu na pielęgnację.
Zawsze podobały mi się duże pudle,ale to tak dużo roboty!szczególnie jak chce się miec psa wystawowego :D
Ale charakter pudel ma the best!

Link to comment
Share on other sites

Co serwują to wiem ,tylko dlaczego szwedzki,no chyba że oni pierwsi wpadli na pomysł że goście mogą usługiwać sobie sami,a pani domu czuje się od tego zwolniona i może się bawić jak reszta gości bez ganiania do kuchni. :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JustynaJK']wracając do pielędnacji pudla,to w swoimżyciu miałam 3 pudle rodowodowe,w tym z 2 bawiłam się w wystawy i naprawdę nie mam obecnie czasu na pielęgnację.
Zawsze podobały mi się duże pudle,ale to tak dużo roboty!szczególnie jak chce się miec psa wystawowego :D
Ale charakter pudel ma the best![/quote]
Poważnie to nie jest znowy takie straszne, Pielęgnacja mojej Zuby zamuje mi ok. 3 godzin co 2 tygodnie. W międzyczasie robie tylko jakieś drobne poprawki kiedy np. papilot się obluzuje i to wszystko :D
A jeśli chodzi o charakter to wydaje mi się, że najlepsze są jednak średniaki, ale to jest moje czysto subiektywne zdanie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Santy']Jasne ! To wcale nie takie straszne. Bambo jest rozczesywany co 3-4 dni,a zajmuje mi to tylko 1,5 godziny. Ale co tam ... to taka wieczorno-nocna rozrywka. :wink: :zly7: Dla relaksu szczoteczka w ręke i do dzieła... :D[/quote]
Sama wiesz, że ta jest ten okres, kiedy pudel wymienia włos, trzeba to przetrwać, a potem już jest lepiej :D

Link to comment
Share on other sites

co do charakteru średniaków całkowicie się zgadzam.

właśnie te 2-3h tygodniowo to jest dla mnie b.dużo :(

wszystko też zależy jaki się ma system pracy,ja niestety niezbyt stabilny :(
i dlatego narazie nie zdecyduję się na pudla,ale może jeszcze kiedyś...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='-Magda-'][b]Santy[/b] , a może jakieś zdjątko wstawisz??[/quote]

Zdjątka Bambo są wstawione kilka stron wcześniej. NIe mam nic aktualniejszego. :D


Góral ! Nie pogłębiaj mojego doła !!!! :evil: Cały czas zastanawiam się czy mam przesłać fotki Bambo właśnie z tego powodu :cry:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...