Jump to content
Dogomania

PUDEL- nie taki straszny....+ off


Sonya-Nero

Recommended Posts

  • Replies 9.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gratulacje dla wystawiających w Katowicach, brawo dziewczyny :D
My wreszcie, po kolejnych "wypadkach" na kolejne wystawy zdołaliśmy dotrzeć do Ostravy na naszą pierwszą wystawę w tym roku :wink:
Niczego nie kończyliśmy tak jak dziewczyny, ale i tak się cieszę z naszych małych sukcesików. Bili dostał CAJC i naj.juniora, ale na BISa juniorów nie czekaliśmy, zwinęliśmy się praktycznie od razu po ocenie, bo reszta naszego psiego towarzystwa została samiutka w domu, biedactwa siedziały same prawie cały dzień. Porównanie o rasę wygrała czarna suczka chyba z otwartej Ornela Elegans Sokom, mówię chyba bo w posr. była Rachel Elegans Sokom, obie identyczne wystawiane przez tego samego faceta, potem o naj.sukę weszła jedna z nim druga z kimś innym i się zgubiłam która jest która, zresztą same wiecie te emocje na wystawie, a to była nasza druga wystawa w poważniejszej klasie. Bili dostał taki opis, że byłam wniebowzięta.
Miniaturki wygrała Rosi. Ogólnie - kompletnie nie było na czym zawiesić oka. Poziom wystawiających żenujący w większości przypadków, psy nie wystawiane tylko ciągane po ringu, skaczące, uciekające z ringu, leżące.

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie i Bambo pierwsza wystawa w Katowicach również była bardzo,bardzo szczęśliwa :sweetCyb: i z pewnością będzie niezapomniana.Mój młodzieniaszek rpzpoczął Młodzieżowy Championat :D ,został najpiękniejszym juniorem grupy 9 :D :angel: i zajął trzecie miejsce w BEST IN SHOW (JUNIOR) :multi:
Sporo tego,jak na pierwszy raz.Nie wytrzymałam napięcia.Emocje wzięły górę i .... :bigcry:

Dziękuję wszystkim,którzy trzymali kciuki.Naprawdę pomogło !!!!

Oczywiście gratuluję wszystkim zwycięzcom. :D :wink:

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich i dziękuję za gratulacje :D :D :D
[b]góral[/b] na zdjęcia będziesz musiał niestety trochę poczekać, bo moja poczta coś nawala i nie mogę nic wysłać :evil: No i co, wklejanie zdjęć nie okazało się wcale takie trudne :wink:
Duży apricot dostał ocenę bdb, nie wiadomo czemu.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :new-bday:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Duży apricot dostał ocenę bdb, nie wiadomo czemu. [/quote]
Suczyna nie chciała iść, nie mówiąc o spuszczeniu ogona, szkoda, bo ładna i sędzia chyba nie był zachwycony, że musiał dać jej tą ocenę.


:new-bday: dla Patashona !!!



i jego wnuczki - Queeni - skończyła wczoraj 5 latek :o


:new-bday: Queeni

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...