Jump to content
Dogomania

Fryzjer raz jeszcze


samanta

Recommended Posts

Nadia ja na poczatku sama obcinalam Megi wloski kolo oczek. Tak doradzila mi pani od ktorej mam Megi. I w sumie dobrze mi doradzila. Oczka przynajmniej nie łzawiły kruszynce. Od 3-4 miesiaca zycia Megi, zaczelam te wloski zapuszczac. Urosną, nie martw sie ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tyle sie pisze o suszeniu yorkow suszarką. Ale co ja widze. Ostatnio jak było ciepło(upaaał) umyłam Megi włoski i zostawilam, zeby wyschly na sloncu. Do dzis są lśniące i taki miłe w dotyku :p Po suszarce ma strasznie suche. Moze wina szamponu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna2006']No nie wiem czy odpowiedni temat ale pisze tutaj...

Jak mam zrobic taki pompon na glowie?Jak yorki na wystawach.

Pozdrawiam
Martyna i Linda[/quote]
:lol: :lol: :lol: Chyba chodzi o koczek:lol: :lol: :lol: ,przepraszam ,ale nie mogłam wytrzymac ze śmiechu:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='duszek01']:lol: :lol: :lol: Chyba chodzi o koczek:lol: :lol: :lol: ,przepraszam ,ale nie mogłam wytrzymac ze śmiechu:lol: :lol: :lol:[/quote]

Oj chyba nie:cool3: Bo dla mnie to wogole do koka nie podobne,a raczej przypomina pompon:razz:

Link to comment
Share on other sites

Martyna jest to tak zwany " top knot".Zobacz jak robi się u shih tzu, to jest podobnie ; [URL="http://www.shihtzu.org/Articles/article.asp?ART_ID_NUM=11&menu=Articles"]http://www.shihtzu.org/Articles/article.asp?ART_ID_NUM=11&menu=Articles[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Itka']Martyna jest to tak zwany " top knot".Zobacz jak robi się u shih tzu, to jest podobnie ; [URL="http://www.shihtzu.org/Articles/article.asp?ART_ID_NUM=11&menu=Articles"]http://www.shihtzu.org/Articles/article.asp?ART_ID_NUM=11&menu=Articles[/URL][/quote]

Itka,Bardzo dziekuje:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marlena924']szeleczki juz sie rozlecialy :angryy: 20 zł za nie dałam, ale zawsze jakaś strata, moj tata sprobuje naprawic, zobaczymy cos wymyslimy :P[/quote]
Masz małego wandala w domu:evil_lol: Szybko się z nimi rozprawił...:mad:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Mona4']ja kupilam zwyklom dla ludzi,za 25 zl i efekt super.
Przeciez to wlos ,a nie siersc:lol:


Za 25 zloty wygolilam 5 Yorkow swoje 4 i znajomych.Dotego ostre nozyczki,to wszystkie akcesoria.:lol:[/quote]

aha... ja jeszcze ani razu nie strzygłam psa :eviltong:
zobaczymy.. :lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 5 months later...

Zamierzam iść z moim psiakiem do fryzjera. I tu zaczyna się problem... nie wiem jak go obciąć. Chciałabym, żeby to były krótkie włosy. Szukałam jakiś fajnych pomysłów w internecie i znalazłam jakąś wypowiedź, że ostatnio modne jest obcięcie na szczeniaka tzw. "puppy" czy jakoś tak. Jest to obcięcie tak jak wygląda szczeniak. Na zdjęciach to wyglądało uroczo. Co myślicie o takiej fryzurce? Może macie jakieś swoje sprawdzone?

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala89']Zamierzam iść z moim psiakiem do fryzjera. I tu zaczyna się problem... nie wiem jak go obciąć. Chciałabym, żeby to były krótkie włosy. Szukałam jakiś fajnych pomysłów w internecie i znalazłam jakąś wypowiedź, że ostatnio modne jest obcięcie na szczeniaka tzw. "puppy" czy jakoś tak. Jest to obcięcie tak jak wygląda szczeniak. Na zdjęciach to wyglądało uroczo. Co myślicie o takiej fryzurce? Może macie jakieś swoje sprawdzone?

Pozdrawiam[/QUOTE]
Dobry fryzjer obejrzy pieska i dobierze mu fryzure,oczywiście wcześniej ci objaśni jak pieskowi i w czym będzie dobrze:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No i po wizycie niestety nieudanej. Nie dosyć, że Pani "fryzjerka" obcięła mojego Borysa po swojemu to jeszcze nie ładnie, nie starannie. Dlatego proszę o namiary na dobrego fryzjera w Szczecinie jeżeli oczywiście ktoś posiada, bo do nich już wrócę. Pewnie jestem przewrażliwiona na punkcie mojego psa, ale wydaję mi się, że wrócił od niej wystraszony, nieufny i boi się, gdy ktoś bierze go na ręce, a przedtem nikogo się nie bał( co oczywiście też było złe bo był za ufny). Także nie warto zdać się tylko na fryzjera, bo ten jest w mojej miejscowości polecany przez właścicieli psów, a moim skromnym zdaniem jest poniżej krytyki. A propo chciałaby się dowiedzieć ile płacicie za obcięcie psa. Ja zapłaciłam 70 zł i zastanawiam się czy to mało czy normalna cena za taki zabieg.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

ja płaciłam 60zł ale raczej nie zabardzo mi się podobało pies miał nierówną falbanke (dużo krutszą przy tylnych łapkach) ale to była moja wina bo wycięłam mu tam kołtuna i dużo zakrutki pyszczek. Nie chce więcej iść z psem do fryzjera, pierwszy raz poszłam tylko z uszkami a nagle patrze i pies nie ma grzywki:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorkomanka']ja płaciłam 60zł ale raczej nie zabardzo mi się podobało pies miał nierówną falbanke (dużo krutszą przy tylnych łapkach) ale to była moja wina bo wycięłam mu tam kołtuna i dużo zakrutki pyszczek. Nie chce więcej iść z psem do fryzjera, pierwszy raz poszłam tylko z uszkami a nagle patrze i pies nie ma grzywki:angryy:[/QUOTE]
Wiesz czasami jak właściciel powycina kołtuny to fryzjer jest bez szans i włosów nie doprawi ,ja z kompielą biore 55zł bez kompieli 50zł i właściciel moze być przy piesku,zajmuje zazwyczaj mi to więcej czasu jak jest właściciel ,ale myśle że czasami warto.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...