Jump to content
Dogomania

Gdynia- sterylizcja??? !!!!


dczn

Recommended Posts

W Gdyni koszt sterylizacji suczki to koszt ok 400 zl... hmmm... Strasznie chcialabym miec wysterylizowana Xene... ale ta cena <wow> ... Nie mowie, ze jakas nieosioagalna, ale przy 2 dzieci... no wiecie, zawsze znajdzie sie cos bardziej potrzebnego niz to :). Dopiero jak moja psinka dostala cieczki zapragnelam sterylki :angryy:... ale minela cieczka... i znow zwlekam. Poza tym, ze troche zal mi Xeny, tego bolu jaki zostanie po zabiegu- pare dni tez trzeba bedzie sie nia opiekowac. Dzieci maja wakacje- ale zdalam sobie sprawe, ze opne sie juz koncza. Kurcze. Noo chcialabym zrobic zabieg teraz. Zabieg?> Operacje! Ale rozpoczecie roku szkolnego to kolejne wydatki. Czy moge gdzies sie starac o sterylizacje darmowa? Albo za jakas symboliczna sume? No 400 zl to niekiedy jedna trzecia czyjejs wyplaty :roll:.... Co zrobic?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Niee. To jest chyba Dr. Vet :))) Na ul. Legionjow. Fajne mlode dziewczyny tam sa. Bylam obcic pazury Xenie i powiedzialy, ze w marcu jest miesiac jakis tanich sterylizacji... chyba 200 zl... Wiec teraz w listopadzie dam jej zastrzyk i akurat pol roku wytrzyma. A 200 to juz nie 400, heh... Tylko psiaka mi szkoda, ze ją bedzie bolalo... trzeba bedzie pewnie przy niej siedziec pierwsze dni. Moja mala Xenunia :))))

Link to comment
Share on other sites

Np. Poszlam dnia jednego na pierwsze szczepienia- te co psiak dostaje na poczatek, plus na wscieklizne... zaplacilam 120 zl....nie wiem - czy dlatego, ze w niedziele... ale jednak kiedy pozniej pytalam sie w innych -ceny tego samego zestawu szczepien wahaly sie pomiedzy 60 - 70 max!!!! :) i nie widziano roznicy pomiedzy niedziela rano a piatkiem rano. Sterylizacja- tam najdrozej... z tego bynajmniej co sie ja dowiadywalam. Obciecie pazurow? Wszedzie 15- tam 20. Wyjecie kleszcza? ... no tu juz przesadzaja. No gola rowno- co tu duzo mowic. To sa moje doswiadczenia- wiecej dowiedzialam sie od innych. Ah i slynne jest jeszcze to, ze cena nie jest stala. Tabletki na odrobaczywienie kupowalam 3 razy- i za kazdym cena byla inna- za taki sam zestaw. Widac... na kogo sie trafi.
Tyle :)

Link to comment
Share on other sites

Zapłaciłaś tyle bo to cena dyżurowa... klinika jest otwarta całodobowo ale to nie znaczy, że z każdym przypadkiem można przychodzi np o godzinie 18 w nd. Dyzur zaczyna się od 13 w nd i sb. W pozostałe dni od 19- i wtedy płaci się więcej. Tabletki- cena w hurtowniach także się zmienia. Z jednym sie zgodze... każdy lekarz to co innego, jeden skasuje tyle inny mniej a jeszcze inny więcej. To moje zdanie. Ja np. mam marne zdanie o lekarzach z Kieleckiej.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Wcześniej chodziliśmy do dr Jasińskiej (jest ok), ale od ponad roku do weterynarza Pawła Łukucia - też w redłowie, na Korczaka, lecznica jest w domu jednorodzinnym. Bardzo polecam, doskonałe podejście do mojej suni (wreszcie nie boi się wizyt u weta), wizyta nie jest drętwa, doktor ma poczucie humoru i zawsz jest miło. Jednym słowem zawsze trafne diagnozy i skuteczne leczenie. Mam 100% zaufania do dr Pawła. Co do sterylki to rewelacja - sunia świetnie zniosła zabieg, rana zagoiła się elegancko. Super;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga-kinia']Polecam weta Tomasza Sujkowskiego jest to wet z powołania przyjmuje on to jest chyba Pogórze Górne .....tel do niego 502-530-600 ....on nie zdziera z ludzi tak jak inni .....mi już nie raz uratował zwierzaki ....[/quote]
Ja również poleca weta p. Tomka dokładnie jest niesamowity zależy mu na każdym zwierzaku którego leczy:lol: i zawsze znajdzie czas aby porozmawiać i wytłumaczyć co psiakowi dolega. Jeszcze jest tel. stacjonarny 6650371.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ponka1']Jeżeli chodzi o weta na Pogórzu, to on sterylek u większych psów nie robi.[/quote]
Dokładnie ale mi polecił bardzo dobrych fachowców w tej dziedzinie i zabieg przeszedł bez żadnych komplikacji moja suczka już na drugi dzień chciała biegać;) i była załamana że jej nie pozwalam:lol:

Link to comment
Share on other sites

A ja wciaz przed sterylizacja ;].... I wciaz rozpatruje ta klinike na Stryjskiej ;]... Wiem, ze sama pisalam, ze jej nie polecam. Bo to zdziercy. Blisko jak cos tam mam. No i dogadalam sie , ze moj pies (mix amstaffa) nalezy do malych- i koszt operacji wyniesie 300 zl. No to chyba malo;],,,, Znaczy nie slyszalam, zeby ktos chcial wiecej ;> Chyba, ze sie myle ....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ja mialam z lekarzami w chwarzna do czynienia pare razy i z psem i kotami , psami kolezanki i niestety podejscie : "jak trzeba cesarke to przyjade a tak to nieee, niech pani stwierdzi czy jest potrzebna" - to do kolezanki, ktorej pies rodzil od 8 godzin, oraz dwa glupie jasie i brak obserwacji, a potem zapasc u kota sprawily, ze niestety , ale dobrego zdania o nich nie mam :) dla mnie to oni tego zawodu "we krwi" nie maja. ale to moja opinia. duzo jest tez pozytywnych.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Informacja w/g "Ratusza"
Będą przeprowadzane zabiegi sterylizacji i kastracji zwierząt po cenach promocyjnych, tj. suka maksym. 200,00 zł. Gab. weterynaryjny ul.Gorczycowa 12 i Przychodnia weteryn. ul.Legionów 119. Akcja od 01.03 do końca kwietnia 2009r, umawiać trzeba się wcześniej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...