Jump to content
Dogomania

Gdynia- sterylizcja??? !!!!


dczn

Recommended Posts

Sterylizuje jutro Xene ;]... umowilam sie dzis.... Ale mam stresa. Juz z nia siedze i panikuje... buuu.... Zeby jej tylko pozniej nie bolalo :( zeby juz po wszystkim bylo :( po zdjeciu szwow :( zeby juz sobie wesolutka latala :(

Ale bedzie z glowy ;]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

:) ja tam edytowalam tekst- dlatego data jest stara ...

Sterylizowalam Sunie 5 marca :) a dzis zdejmujemy szwy :diabloti:
Na prawde- wiecej paniki i stresu przezylam- niz to bylo warte, hehe
Zabieg zrobilam na Legionow w klinice "Dr Wet" ze wzgledu wlasnie na marcowa promocje- za 200 zl. Chyba tylko 2 kliniki w Gdyni robia zabieg promocyjny w akcji- no a ta byla najblizej :)
Jestem baaaaaaaadzo zadowolna!!! Pani doktor podeszla do sprawy profesjonalnie. Po dwu godzinach moglam juz Xene odebrac. Fakt faktem byla nieprzytomna :evil_lol: i z kolnierzem :p- ale tego pozbylysmy sie juz po godzinie :)..... Xena wymiotowala cala noc- ale co sie okazalo- to ktos musial ja przed zabiegiem dokarmic ( gdy ja bylam w pracy) ... mozna bylo dojrzec kielbase razem z liscmi laurowymi, hehe. Raz narobila do lóżka... no ale to chyba przez sen. Poznym wieczorkiem juz wyszla na dwor zalatwic sprawe. Ze trzy dni byla taka... smetna- ale to akurat bylo ok- bo przynajmniej spala ;] Nie jadla.
Od poniedzuialku - DIABEŁ WCIELONY. Wymienilam w klinice kolnierz na kaftan .... tez go potrafila zdjac. Nie miala wiec zadenj ochrony- ale szwow nie zjadla :) Tym bardziej, ze tam szyja jakos inaczej... nie ma np. 5 szwow- tylko z jednej strony rany i na koncu... Tak chyba wyjma nitke na raz :) No i antybiotyk sama podawalam. Tabletki.
Za kotami ciagnie, do zabawy z psami ciagnie, za pilka lata po domu- chetna do zabawy ....
Warto bylo! Swiety spokoj do konca zycia :):):)
Zobaczymy jak ja utrzymamy podczas zdejmowania szwow.... :diabloti:
Ale to dzis popoludniu...

Polecam!!!

Link to comment
Share on other sites

Super :lol:u nas już w kwietniu minie rok po sterylce i też uważam że warto było. Po zabiegu też mi narobiła w kuchni ale wet mnie ostrzegał że może być niespodzianka bo tego nie kontrolowała po narkozie a na drugi dzień miała rozwolnienie a na trzeci już chciała biegać no i po zdjęciu szwów biega już tak spokojnie przez cały rok:lol:

Link to comment
Share on other sites

jeju- ale sie darla przy zdjeciu szwow :P w niebo glosy :)
To krotka chwila- ale utrzymac ja bylo ciezko
I kopare wydzierala
Az pani dr nazwala ją "histeryczka" :)))

No ale- za pare minut lizala pania dr po twarzy- bo jeszcze dostala lek ten przeciw kleszcza i innym dziadostwom :P

Jej-juz po wszystkim <jupi>

Okrutnie sie ciesze !!!

Link to comment
Share on other sites

Hej, a powiedzcie mi proszę czy w ramach tych 200zł za suczkę wliczone są zastrzyki po operacji, kołnierz lub kaftanik? Czy to jest liczone osobno i wtedy jaki jest dodatkowy koszt? Pytam w imieniu mojej koleżanki (a dokładnie jej psiaka:)). I jeszcze mi się obiło o uszy, że chyba tańsze sterylki są w Crisvecie na Warszawskiej - prawda to?
A jak wrażenia z lecznicy na Legionów - nigdy tam nie byłam, kumpela też nie, a zależy jej na dobrym lekarzu. Na necie o Crisvecie przeczytałam sporo dobrych komentarzy, o dr Vecie jest mało.
Pozdrówka:)

Link to comment
Share on other sites

U mnie bylo plus- kolnierz za 20 zl- ktorego nie polecam, a kaftan 30 zl... KOntrola na drugi dzien i zastrzyk darmo- a potem antybiotyk sobie wykupialm za 30 zl i przez tydzien dawalam ;) Zdejcie szwow FREE!
Ja nie znam innych- znam tego, u ktorego bylam- i jest jak najbardziej ok. Roznych glupot sie naczytalam na necie- widzialam foty ran, .... nic z tych rzeczy. Ranka sie goila- normlanie, pies byl wesoly, obsluga normalna :):):)

Co do reklamowania sie na internecie mam swoje zdane- wiec moze nie bede mowic glosno ":)
Lecz ci co maja popyt- nie musza :)
POdobnie bylo z moim chirurgiem plastykiem :):):)

Ja z czystym sercem- polecam dr. veta ,

PZDR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...