Jump to content
Dogomania

NEGRA Dzika przerażona wilczyca - BEZ SOCJALIZACJI JEST BEZ SZANS na normalne zycie


malawaszka

Recommended Posts

Tą współpracę trzeba sobie też wypracować. Nic nie przychodzi z dnia na dzień. Każda zmiana powoduje krok w tył, a Negra jest po powrocie z DS. To dla niej następny powód do strachu i braku zaufania.

A widoków nie ma mi co zazdrościć. ;) Jak się przywyknie, to jak tapeta na pulpicie. ;) Nie do pozazdroszczenia jest 400 zwierząt pod opieką. :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 399
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

[quote name='zerduszko']Ja za każdym razem jak widze, że nowy post w tym temacie się pojawił, to mam nadzieję, a tu nic :-([/quote]

Ja też.
Te pytania kierowałam do osób decyzyjnych w temacie Negry.
Bo nie wiadomo czy zbierać kasę?
Zmieniać Negrze miejsce pobytu jest sens wtedy jak ktoś podejmie się pracy z nią...

Link to comment
Share on other sites

Ja nie wiem - nie mogę nawet zadeklarować żadnej wpłaty bo nie mam, missieek też nie ma jak opłacać hotelu czy socjalizacji Negry, ale jak znajdzie się ktoś kto będzie mógł to pociągnąć, pomóc jej to nie ma przeszkód - tylko tak jak pisałam - ona z kojca z siatki ucieknie, z innego pewnie tez - tu potrzebny byłby DT domowy z klatką kennelową żeby nie naniszczyła, ale zeby była na oku bo pozostawiona sama sobie w obcym kojcu pokaleczy się, rozwali go i ucieknie - chyba, ze taki kojec z prętów nieostrych żeby się nie pokaleczyła bo będzie próbowała się uwolnić

Link to comment
Share on other sites

A czy ona wejdzie do klatki? To tez nie jest takie hop siup. Ja u 3 psów, z których każdy inaczej reaguje na zostawanie samemu, widzę ścisły związek z włażeniem do klatki, no i z zostawaniem. Suka z lekiem separacyjnym nie chciała tam wejść za nic, a przecież nie wiedziała, że ją tam zamknę, moja która ładnie zostaje, ale jak ma zostać sama w pokoju, a obok coś się dzieje, to trochę jojczy miała lekkie opory, ale na żarcie w końcu wlazła, natomiast ta co da się na zostawić wszędzie bez ani 1 mruknięcia na dowolną ilość czasu, weszła od razu.

Trzeba by rozpocząć poszukiwania DT, ale pewnie to i tak byłoby płatne.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

I co?Udało się wypożyczyć klatkę?

Nie wiem czy padła tu już taka propozycja,ale może by zapytać Jamora co myśli o Negrze i w jaki sposób ją wyprowadzić z lęku?Co Wy na to?Facet ma wiedzę i się zna.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotel-u-jamora-propozycja-138231/[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

śliczna i taka wystraszona:shake: Co ten pies musiał przejść, ze tyle czasu minęło a on sie jeszcze na ludzi nie otworzył. Gdybym mogła to bym ja wzieła i patrzyła na jej socjalizację i by mi ona przyjemność sprawiała. takie pies jak już otworzy sie na swojego człowieka-przyjaciela to pokocha go juz na zawsze!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ja nie zapominam,ale nie mam możliwości żeby pomóc Negrze.
Jedyne co możemy wspólnie zrobić to szukać DT lub DS,który miałby maximum czasu na oswajanie Negry albo zebrać fundusze na behawioryste albo nie wiem co jeszcze...
Bardzo chciałabym,żeby sunia wyszła na prostą ale nie wiem co robić :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...