Jump to content
Dogomania

Kluby dla hodowców


bernenczyk14

Recommended Posts

Witam,
Jestem ciekawa kto jest zapisany do takiego klubu, np. royal canin, bento kronen, eukanuba itd. i co macie z uczestnictwa w takim klubie, jakie wyprawki dostają wasze szczeniaczki?

Myślę, że nie było takiego tematu a jak był to prosiłabym o podanie linku bo to forum jest strasznie duuże:P

Link to comment
Share on other sites

W Eukanubie:
- karma z dostawą do domu
- atrakcyjne ceny
- bezpłatne wyprawki dla szczeniaków (1 kg karmy, książeczka zdrowia, jakieś ulotki informacyjne i kupon zniżkowy na zakup karmy)
- informacja o szczeniętach na sprzedaż na stronie Eukanuby
- no i zbiera się punkty, które później można wymienić na nagrody

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[CENTER]Klub Top Hodowców to:


- preferencyjne ceny (opakowania PROFESSIONAL)

- bezpłatna i szybka dostawa (powyżej 8 kg)

- specjalny butik dla członków Klubu Royal Canin

- możliwość reklamy hodowli na stronach internetowych Royal Canin oraz w prasie kynologicznej ("Przyjaciel Pies")

- Magazyn Kynologiczny, wydawany 2 razy do roku, zawierający informacje z dziedziny hodowli psów: żywienia, rozrodu i użytkowania

- seminaria dla członków Klubu, dotyczące hodowli, prowadzone przez najlepszych specjalistów

- profesjonalny serwis (Breeding Assistance) dla członków Klubu: porady lekarzy weterynarii, dostęp do specjalistycznych publikacji naukowych, forum internetowe


To informacje z ich strony.

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='milenka_husky']a powiedzcie mi jak wygląda sprawa z Eukanubą? z ciekawości. gdzie się zgłosić itd bo na stronie nie mogę znaleźć a ni słowa o tym.[/quote]

Napisz maila na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub zadzwoń na infolinię
tel. [B]0801 15 00 48[/B] tel.[B]058 620 11 55[/B]
A [URL="http://www.stopa.com.pl/breeders.html"]tutaj[/URL] masz więcej informacji ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...