Jump to content
Dogomania

VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008


Paulina87

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mysia_']ja wstawiłam śliczna fotkę Twoją z Logankiem :cool3: Taka zamyślona na niej wyszłaś :evil_lol:[/QUOTE]

wiem widzialam sliczna :)

[quote name='Yakubbo']A moze swoje fotki powrzucasz?? :>:cool3:[/QUOTE]

nie chce mi sie :P


czy Asia mi zrobila ta fotke jak sie kapalam w nocy w tym jeziorku ? :oops::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1111.jpg[/IMG]

[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1113.jpg[/IMG]

[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1115.jpg[/IMG]

[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1117.jpg[/IMG]

[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1119.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

nie ma sie co bać o filmik;P jak bedzie juz calośc to mozę bede tak dobry i bede wysyłał do ludzi;P albo metodą puszczenia 1 lub 2 kopii w obieg i bedziecie do siebie wysylac:D

Np. wyśle jedną płyte na północ a drugą na południe od wrocławia:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='komar']nie ma sie co bać o filmik;P jak bedzie juz calośc to mozę bede tak dobry i bede wysyłał do ludzi;P albo metodą puszczenia 1 lub 2 kopii w obieg i bedziecie do siebie wysylac:D

Np. wyśle jedną płyte na północ a drugą na południe od wrocławia:D[/QUOTE]

Najprosciej bedzie przerobic do XviDa i wrzucic na torrenty i kazdy se sam sciagnie :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']Okamia wiesz,że do tej samej szkoły chodziliśmy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
Nie gadaj?? i kto Cię uczył?? 19 LO jest the best :evil_lol::evil_lol::evil_lol: N-K mi przeryła i świeci :eviltong::eviltong::eviltong:


Co do filmu to daj Ani a ja z molestuję Karolcię w jej pracy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: lub naślę na nią p.Lisińską

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Nie gadaj?? i kto Cię uczył?? 19 LO jest the best :evil_lol::evil_lol::evil_lol: N-K mi przeryła i świeci :eviltong::eviltong::eviltong:


Co do filmu to daj Ani a ja z molestuję Karolcię w jej pracy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: lub naślę na nią p.Lisińską[/quote]
Moją kochaną wychowawczynie:loveu::loveu::loveu::loveu:tyle nagan od niej miałam:loveu::loveu::loveu: A Ancia też z tej skzoły:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiedziałam, że tylko po pięć zdjęć w poście można. Tak to jest jak się nie zna regulaminu... :roll:

Przeklejam więc zdjęcia tutaj, bo linki są niesłitaśne. :cool3:

Diabeł z Loganem
[IMG]http://img80.imageshack.us/img80/8208/dsc02494ke2.jpg[/IMG]

Duke
[IMG]http://img225.imageshack.us/img225/7316/dsc02499as7.jpg[/IMG]

Robimy obiadek
[IMG]http://img98.imageshack.us/img98/6488/dsc02386zb4.jpg[/IMG]

Bobik z pańcią
[IMG]http://img139.imageshack.us/img139/6233/dsc02423ns2.jpg[/IMG]

Mrówa z Faną w tle
[IMG]http://img384.imageshack.us/img384/3484/dsc02445yf7.jpg[/IMG]

Nie są za duże te zdjęcia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']Moją kochaną wychowawczynie:loveu::loveu::loveu::loveu:tyle nagan od niej miałam:loveu::loveu::loveu: A Ancia też z tej skzoły:evil_lol:[/quote]

Łeee... a bunkry za szkołą zwiedzałyście?? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ja też już dostałam od niej kilka ciepłych słów w dzienniku :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Agnisia... a moją Ninkę masz??:loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia_Klero']Ogladajac te fotki(szczegolnie fotki mojej cudownej Mysi:D)zaczynam sie zastanawiac DLACZEGO MNIE TAM NIE BYLO?!chociaz...pewnie bym została ładnie tutaj zjechana za naduzywanie alkoholu..w koncu mam 17a nie 18lat...Dla mnie to paranoja...Przepraszam bo moze niektorych to urazi ale ktos kto wypije piwo czy dwa w wieku 13lat jest w stanie zachowywac sie lepiej niz stary dziad,ktory wypije...z reszta za mlodu sie trzeba wyszalec zeby pozniej moc marudzic jak niektorzy...Wypominanie komus czyjegos wieku i co robil jest calkowicie nie na miejscu...Jego sprawa i co poniektorzy powinni sobie podarowac role ,,dobrego tatusia" czy ,,wspanialej mamusi"...Moze pojade na nastepny zlot..?..ale wtedy..dowiecie sie o zyciu!:P:D[/quote]

[quote name='Asia_Klero']Ja juz napisalam...roznica powiedzmy 2lat 16a 18lat to TYLKO 2lata!Co za roznica czy ktos ma 16czy18?!Moje zdanie jest takie-wazna jest odpowiedzialnosc...czasami ktos ma 13lat a jest bardziej odpowiedzialny niz niejeden 30letni czlowiek....i zgadzam sie...to sprawa indywidualna kazdego...jesli ktos chce niech pije,jak nie to nie i nikt nie jest gorszy czy lepszy i obca osoba nie powinna wtracac sie w to co robia inni...[/quote]

[B]Asia_Klero[/B] myślę, że Twoi rodzice mają zdecydowanie inne zdanie na ten temat?
Dodam jeszcze, że jestem już mamą i nie muszę grać roli "wspaniałej mamusi".

[B]M&T, xxSweetGirl93xx, Macho[/B] cieszę się, że fotki przypadły do gustu, a spacerków to faktycznie już mi brakuje.:loveu:

[quote name='Rinuś'][I]Każdy ma jakieś swoje przemyślenia na temat tego zlotu...i pewnie za rok zorganizuje się go tak żeby nie popełnić pomyłek z tego roku....[/I]
[I]człowiek uczy się na błędach.[/I][/quote]

[B]Rinuś[/B] zgadzam się z tym.

[quote name='KaRa_']Grażyno w temacie zlotu było pisane iż, będzie alkohol niektórzy z nas znają się tam parę dobrych lat wiec napić się mogliśmy. Było od początku pisane,że odpowiedzialności nie ma,że będzie coś takiego jak alkohopl ja cały czas pisałam o tym na wątku zlotu by odstraszyć osoby które nie wiedzą o co tu chodzi.
Ideom zlotów od 6 lat były spacery, rozmowy i nocna integracja proszę obejrzeć zdjęcia z poprzednich zlotów. My w tym roku baardzo dużo pisaliśmy iż będziemy pić, iż będziemy dobrze się bawić iż jedziemy spotkać się z przyjaciółmi itp.
Czy przez to,że piliśmy byliśmy gorsi? nasze psy nie wychodziły na spacery? [/quote]

[B]Kara[/B] ja nie pisałam na temat picia alkoholu, mnie przerażało nadużywanie alkoholu, a tym bardziej kiedy to robiły osoby niepełnoletnie.

[quote name='KaRa_']Co do zajęć sama się pytałaś mnie w pierwszego grilla o której będą spacery i powiedziałam codziennie o 15tej zbiórka przy domku nr 9, i na te spacery nie chodziły osoby pijane lecz trzeźwe gotowe na dłuuugi spacer. Cio do podchodów były organizowane tak jak pisało o późnych godzinach żeby było troszkę trudniej. Później były organizowane zabawy z psami,że szliśmy do lasu chowaliśmy się psom one szukały nas po węchu te wszystkie zabawy były mówione codziennie ludziom którzy przychodzili o 15tej. Nawet były zabawy friebee i ćwiczenia sztuczek z psami i wszytko na trzeźwo. To co jestesmy gorsi,że pijemy?[/quote]

Na moją prośbę spacery były ustalone na godzinę 15, z tym się zgadzam. Nie było jednak powiedziane, że spotykamy się przed domkiem nr 9, dlatego wypatrywaliśmy Was na dróżce przy bramie. Mimo iż udało nam się załapać na dwa takie spacerki to nikt nas nie infromował na nich o innych atrakcjach. Jednak nie uważam, żeby to był wielki problem, każdy może przecież spędzać czas w swoim mniejszym gronie. Zabolały mnie jednak hasła, że Tyszanie nie potrafią się bawić, albo sugestie, że kogoś unikaliśmy.

[quote name='olekg18']Grażyna -a co mam powiedziec ja ,jak 1 dnia dowiedziałem się ,ze masz do mnie jakieś uprzedzenia itd
Jak mozna mieć do kogoś uprzedzenia nieznając go?czy fakt iż rzucam ku....mi na lewo i prawo zmienia postać rzeczy ,że jestem wielki miłośnikiem psów?[/quote]

Olku powtórzę w sumie pytanie za Tobą: "Jak można mieć uprzedzenia do kogoś nieznając go" i dodam jeszcze jedno, na jakiej podstawie tak sądzisz, czy w jakikolwiek sposób Cię uraziłam? Czy zrobiłam coś co sprawiło Ci przykrość?

[quote name='olekg18']I
Piszesz ,że jesteś dogomaniakiem od 2lat, ja od conajmniej 5 kiedy zacząłem być świadomym właścicielem psa.
Na ilu zlotach byłaś?na 1 ,dla mnie ,komara i chipsowej był to zlot nr 4.
Na kazdym był alkohol w dużych ilościach ,przeklinanie itd.I nigdy nie trafił się ktoś tak zniewieściały jak Wy.
A podchody też były ,szkoda tylko ,ze wy już od paru godzin spaliście.Moja ulubiona piosenka "Robi loda mu" też się wam nie podobała ,no sory Vinetu.
A Izabela124 pochwaliła ci się ,ze ostatniej nocy ledwo widziala na oczy i spała razem z baffi2 na ławce?Dalej są takie słitaśne?
Mimo wszystko ciesze się ,ze chociaż po części zlot ci się podobał.
Apropo picia alkoholu przez nieletnich to po to jest młodość ,żeby się wyszaleć .A nie być w wieku 30 lat starym zgryźliwym dziadem czepiającym się wszystkiego i wszystkich.A po drugie dlaczego wasze psy biegały po ośrodku luzem.Raz nawet sam wystraszyłem się biegnącej w moją stronę Diany(ONki).Tak samo irytował mnie Twój biegający syn.Czarek nieprzepada za dziećmi i bardzo się denerwował.Dawid nigdy nie słyszał ,że przy obcych psach się nie biega ,bo mogą go ugryźć.

Reasumując zlot był zajebiaszczy.Uwielbiam naszą ekipe z huśtawki i leżaczków hehe oraz nocną libacyjną zza ławki:)
ZLOT BYŁ W PYTĘ .
Tipsy w górę UŁA UŁA[/quote]

Resztę Twojej wypowiedzi nie skomentuję, bo za chwilę rozmowa zamieni się w niepotrzebną pyskówkę, a nie o to mi chodziło.

Niezgadzam się tylko na jedną rzecz, obrażanie mojego syna i jego kolegi.

Za inną rzecz muszę Ci podziękować, bo paradoksalnie swoimi uwagami sprowokowałeś Grześka do tego by zarejestrował się na dogomanii.:evil_lol:

Dzisiaj naciągnęłam Asię&Genger na długą telefoniczną rozmowę , cieszę się, że mogłyśmy porozmawiać, wyjaśnić sobie niektóre rzeczy i dojść do porozumienia. Było to dla mnie tym bardziej ważne, iż bardzo sobie cenię znajomość z Asią. :loveu:

[B]Oczywiście dalej nie pochwalam nadużywania alkoholu (nie piszę o tzw. "piwku do obiadu"), a tymbardziej przyzwoleniu na picie alkoholu przez nieletnich. Dalej uważam, że DOGOMANIA to nie ALKOMANIA.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']z twarzy fakt wyglądasz staro, ale nie wiem czy to komplement.. ja bym sie nie cieszyła:evil_lol: ale głos masz dziecka i to takiej 10cio latki:evil_lol: gdybyś rozwojowo była o 4 lata starsza to byś wiedziała, że alkohol nie dla dzieci:eviltong: ale ogólnie jesteś sweet:p mimo,że patrzyłaś na mnie wzrokiem zabójcy:evil_lol:[/quote]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale jestem rozwojowo 4 lata starsza i mam tylko pol roku do 18:diabloti::evil_lol: Ja na Ciebie wzrokiem zabojcy?:crazyeye: Nieeeee ;)
[quote name='Mysia_']czemu Basia patrzyła na Ciebie wzrokiem zabójcy? :eviltong: Nie pamiętam :evil_lol:[/quote]
No wlasnie! ja tez nie pamietam!

[quote name='Karilka']
Bo Basia to ogólnie jest fajne dziecko. A że bandyckie takie troszke to inna bajka:cool3:.

Uła uła[/quote]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol: najlepsze jest podsumowanie:evil_lol:



A fotki są słiiiiiit :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Grażyna to co picie wódki jest nadużyciem? JA np. średnio przepadam za piwem bo jest za gorzkie, wolę drinka z cytrynką czy colą ;). A jak było widać trzeźwą głowę miałam non stop bo wiem jak pić by nie mieć przysłowiowego zgonu bo przy moich problemach zdrowotnych nie byłoby fajnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']Grażyna to co picie wódki jest nadużyciem? JA np. średnio przepadam za piwem bo jest za gorzkie, wolę drinka z cytrynką czy colą ;). A jak było widać trzeźwą głowę miałam non stop bo wiem jak pić by nie mieć przysłowiowego zgonu bo przy moich problemach zdrowotnych nie byłoby fajnie.[/quote]

[B]Kara[/B] myślę, że każdy wie co to jest nadużywanie alkoholu, więc po co na ten temat polemizować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grazyna9915'][B]Kara[/B] myślę, że każdy wie co to jest nadużywanie alkoholu, więc po co na ten temat polemizować.[/QUOTE]

Wlasnie!! Moze zakonczymy juz temat alkoholu, jego naduzywania lub nie, picia przez pelnoletnich i niepelnoletnich... Po pierwsze staje sie to nudne a po drugie to jest temat rzeka ktory na upartego mozna ciagnac do nastepnego zlotu a i tak zadna ze stron nie wygra.
Jak zauwazyla [B]@Rinuś[/B] kazdy ma swoje przemyslenia na temat tego zlotu.
Pogadajmy na jakis przyjemniejszy temat :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...