Jump to content
Dogomania

Co sądzicie o ''małych wolontariuszach''?


Klaudysiaczek

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Inez']Jesli masz na myśli szczecińskie schornisko to zapomnij ;) Oni nigdy nie pozwolą na to byś miała jakis kontakt ze zwierzakami schroniskowymi jesli nie masz 18 lat, moze jakies ulotki, plakaty do rozdawania/wywieszania ale nic innego nie wchodzi w gre.[/quote]

Właśnie tego się obawiałam... Nawet jeśli będę miała 16 lat to i tak zero kontaktu ze zwierzętami... Ale ulotki to zawsze coś, a w roku szkolnym planuję zrobić jakieś akcje i prezentacje... :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Ale ulotki to zawsze coś, a w roku szkolnym planuję zrobić jakieś akcje i prezentacje... [/quote]
Bardzo fajny pomysł, jakby co to służe zdjęciami, mam kilkanaście (a może i kilkadziesiąt) udokumentowanych metamorfoz szczecińskich psów ze schroniska tzn zdjęcia przed adopcją i po adopcji, jak sie zapewne domyślasz -zmiany sa kolosalne.
Może to byc bardzo dobry element takiej prezentacji. :)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Inez, jeśli tylko zabiorę się do roboty napisze do ciebie pm. Jak myślę, jesteś wolontariuszką, wiesz może coś więcej na temat 6-ścio letniej suczki amstaffa, która przybyła do schroniska 9.08.08? Bardzo mnie zaciekawiła, wygląda na sympatyczną, chyba będzie główną ''szychą'' prezentacji ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dinka'][COLOR=DarkOrchid]DuD. Jak ja Ci zazdroszcze. ;]
Taaa. Psy na DT i milosc moich rodzicow do zwierzat:roll: .
Gdyby sie juz zgodzili to nie byloby szans na /DT, bo i tak pewnie po 2 tyg. napisala bym wam, ze pies zostaje :evil_lol:[/COLOR][/quote]

Ja w schronie nie pomagam ;)
NAsz schron ma zaduzo przekrętow zebywpuscic do siebie wolontariuszy :cool3:
niema roznicy czy ktos ma 15 czy 30 lat :cool1:

Ja pomagam przy psach u nas na "działce" ktora jest pod opieka tozu ;)
No i urobilam sobie juz rodzicow na DT :lol: I w sumie ja sie od zawsze nastawiam ze to tylko DT i niemam problemow z oddaniem pozniej zwierza :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja pokochuje wszystkie sa kochane :loveu:

Najgorszy problem mialam jak po 3 tyg. wychowywania kociaka (karmienie butelka co 3h, potem kaszki...) oddalam go do DS :shake:
Wtedy moja mama nawet przezywala :razz: Tj oststnio jakbyl szczeniak to juz go chciala zostawiac:evil_lol: I twierdzi ze zadnego wiecej zwerzaka na DT bo ja jestem bez serca i nie cierpie jak go wydaje. :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudysiaczek']DS ? :crazyeye: Jeśli dobrze znam ten skrót to raczej nie jest to miejsce dla 3 tg. kociaka... ;)[/quote]

Jak do mnie trafil mial okolo 2 tyg. juz :lol: I chociaz 5 tyg. to nadal malo nie widizalam sensu dalej go trzymac skoro juz samodielnie jadl a mamusi i tak nie miał... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DuDziaczek']Ja w schronie nie pomagam ;)
NAsz schron ma zaduzo przekrętow zebywpuscic do siebie wolontariuszy :cool3:
niema roznicy czy ktos ma 15 czy 30 lat :cool1:

Ja pomagam przy psach u nas na "działce" ktora jest pod opieka tozu ;)
No i urobilam sobie juz rodzicow na DT :lol: I w sumie ja sie od zawsze nastawiam ze to tylko DT i niemam problemow z oddaniem pozniej zwierza :cool3:[/QUOTE]

[COLOR="DarkOrchid"]Ale Ci super. Ja nie potrafilabym tak oddac zwierzaka :shake:[/COLOR]
[quote name='Klaudysiaczek']Teraz ja ci zazdroszczę :p.
Niestety nie umiem rozporządzać tak swoimi uczuciami, aby nie pokochać i przywiązać się do psiaka. Dlatego jak na razie nie biorę psów na DT....[/QUOTE]
[COLOR="DarkOrchid"]Dokladnie. Klaudysiaczek. Mam to samo. ;][/COLOR]
[quote name='DuDziaczek']Ja pokochuje wszystkie sa kochane :loveu:

Najgorszy problem mialam jak po 3 tyg. wychowywania kociaka (karmienie butelka co 3h, potem kaszki...) oddalam go do DS :shake:
Wtedy moja mama nawet przezywala :razz: Tj oststnio jakbyl szczeniak to juz go chciala zostawiac:evil_lol: I twierdzi ze zadnego wiecej zwerzaka na DT bo ja jestem bez serca i nie cierpie jak go wydaje. :cool1:[/QUOTE]
[COLOR="DarkOrchid"]Ja tak nie powiedzialam (a jestem twoja mam. :evil_lol: ) Nie no dobra... ;] [/COLOR]

[quote name='Klaudysiaczek']DS ? :crazyeye: Jeśli dobrze znam ten skrót to raczej nie jest to miejsce dla 3 tg. kociaka... ;)[/QUOTE]
[COLOR="DarkOrchid"]DS- Dom Stały ;)
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="DarkOrchid"]Nic sie nie stalo. ;)
A o czym myslalas? ;) Mozesz mi napisac na pw, jak sie wstydzisz tutaj ;)
Ja tez kiedys nie wiedzialam co to DT i DS. Mysle sobie o czym one gadaja... ;] To samo bylo z Onek itp.
Tak apropo wie ktos co to za skrot : TZ? :diabloti:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudysiaczek']Kiedyś koleżanka napisała mi na gg, że to Dom Starości :crazyeye:. i ja biedna zostałam w tym przekonaniu... :roll:
TŻ czyli Towarzysz Życia (czyt. mój Facet :))[/QUOTE]
[COLOR="DarkOrchid"]Aaaa... :diabloti: No to widzisz, jestesmy kwita. ;)
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudysiaczek']Dzięki Inez, jeśli tylko zabiorę się do roboty napisze do ciebie pm. Jak myślę, jesteś wolontariuszką, wiesz może coś więcej na temat 6-ścio letniej suczki amstaffa, która przybyła do schroniska 9.08.08? Bardzo mnie zaciekawiła, wygląda na sympatyczną, chyba będzie główną ''szychą'' prezentacji ;).[/quote]
byłam wolontariuszką przez dwa lata ale już od stycznia nie jestem z pewnych względów.
[quote name='Klaudysiaczek']Ja pomyślałam sobie, żeby zrobić własne ulotki promujące schronisko, chodzić po okolicy, rozdawać, ale nie wiem jednego: czy do tego potrzebna jest kogoś zgoda? :hmmmm:[/quote]
Napewno warto byloby to uzgodnić, generalnie unikaj samowolki, bo oni potrafią z małych rzeczy robić wielką sprawę.

Na pm odpowiedziałam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ożywiam nieco temat wiadomością:
4 października planuję zorganizować kiermasz na rzecz Bezdomnych Zwierząt. Jak na razie zrezygnowałam z rozdawania ulotek itp. Myślicie, że dzięki temu uzbiera się chociaż 100 na zwierzaki?? A może ktoś zna jakieś tanie produkty spożywcze, tylko,że jadalne... ?? Wiecie, ciastka itd...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...