Jump to content
Dogomania

Rowerowe podroze z yorkiem ;)


Wind

Recommended Posts

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wiesz co ja mam na nowym rowerze taki koszyk na fajną klamrę wystarczyło go takim zaczepem na kierownicy powiesić i z tyłu śrubkę dokręcić, a do tego sam koszyk można zdjąć(nie odkręcając go od kierownicy0 wiesz co zaraz ci poszukam w internecie takiego czegoś jak mam teraz:)

Wdit:
ja mam coś takiego w tej chwili i świetnie się sprawuję, bo czasem jak gdzieś jadę a nie potrzebuję koszyka to szybko mogę go zdjąć
[url]http://www.allegro.pl/item327715159_koszyk_rowerowy_typu_click.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zetka73'][url]http://animalia.pl/produkt.php?id=11423&kat=155[/url]

ja znalazłam taką torbę na długie wycieczki chyba w sam raz ..tylko ta cena[/QUOTE]

fajna, i cena nie jest wysoka, przeciez zaplacisz raz i będziesz miala na zawsze ;) jakosciowe torby dla psow wszystkie są drogie, tu nawet najmniejsza cena powiedzialabym :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chemicalo']kurcze...chciałabym sobie pojeździc z moim na rowerze. tym bardziej, że mieszkam na wsi, na kaszubach, więc odpowiednie tereny są.
tylko cały czas mam taką głupią wizje, że ta mała sierotka podbiega mi pod koła. po prostu strasznie się boje :placz:[/quote]


Noo zdecydowanie nie chciałabym z małym pieskiem biegnącym obok na rower isc bo może dojsc do tragedii..uhh

Tylko do koszyczka, torby i innych wynalazków można wsadzic..

Link to comment
Share on other sites

Jest tylko jedno "ale", że jak już z róznych możliwych wypadków losowych wpadnie taki mały piesek pod koła to nie ma takich szans na wyjscie bez szwanku jak duzy pies. To może się nawet skończyc złamaniem kregosłupa i śmiercią. Mój Uzi jest tak mały, że bym po nim niemalże przejechała. Ja nie chcę kusic losu.. a nie mogę wykluczyc niespodziewanych zdarzeń.

Ludzie też unikają samochodów a jednak pod nie wpadają ;)


:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagódka&Uzi']Jest tylko jedno "ale", że jak już z róznych możliwych wypadków losowych wpadnie taki mały piesek pod koła to nie ma takich szans na wyjscie bez szwanku jak duzy pies. To może się nawet skończyc złamaniem kregosłupa i śmiercią. Mój Uzi jest tak mały, że bym po nim niemalże przejechała. Ja nie chcę kusic losu.. a nie mogę wykluczyc niespodziewanych zdarzeń.

Ludzie też unikają samochodów a jednak pod nie wpadają ;)


:lol:[/QUOTE]

to ty nie spiesz się tak :roll: pewnie, ze takie podrozy nie z malym pieskiem, ja myslę, ze gdzies tylko od dwoch lat, kiedy piesek juz jest mądrzejszy, umie sluchac itp.

Link to comment
Share on other sites

Wiadomo że nie z takim maleństwem,
ale tak poza tematem to jakbyś chciała ustrzec małego przed całym złem świata to musiałabyś go trzymać w szkalen kuli(a i tak nie byłoby pewności czy kula się nie stłucze,

Baksikowi nie raz lekko dupkę utarłam na początku jak nie uważał, ale ja zwracałam uwagę na psa podczas jazdy i zawsze zaraz hamowałam, no i jechałam wolniutko a jak już się przyzwyczaiłam to teraz jeździmy już sobie spokojniej, ale zawsze zwracam baczną uwage na psiaka:)

Link to comment
Share on other sites

Nie wariuję jesli chodzi o nadmierne pilnowanie Uziego, ale na pewno bardziej patrzę za nim niż za Posokowcem (Fruzią).
Głownie dlatego ze Uzi jest bardzo mały z natury, ruchliwy i szybko potrafi się gdzieś zaszyc i zniknac. Posokowca jednak trudniej zgubic z oczu.

Jeśli chodzi o rower, jednak Uzi jest za mały, zresztą za duzo przebierania łapkami dla niego bo jeżdzę szybko no i zderzenie z rowerem to nic przyjemnego:)
Natomist Fruzia na rower-ideał:D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Odświeżam temat :)
Dzisiaj kupiłam w sklepie koszyk do roweru :cool3:
I od razu po zamontowaniu udaliśmy się z Lucky'm na wycieczkę :p
Bałam się jak Lucky zareaguje, ale nie było tak źle. Na początku trochę się bał, bo to nowa sytuacja, i nie wiedział co się dzieje, ale potem tak mu się to spodobało, że wyglądał z nad koszyka i obserwował świat :loveu:

Zdjęć nie mam, ale następnym razem postaram się coś wykombinować ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...