Jump to content
Dogomania

Kielce, krajowa 16.11.08


Nor(a)

Recommended Posts

A my poszukujemy fotografa co by nam popstrykał kilka pamiątkowych fotek z naszego debiutu:diabloti: Chętnych proszę o kontakt na priv:p Niestety jak na złość zepsuł nam się aparat a dla nas to tak ważna chwila:placz: Kto będzie jako widz i może robić zdjęcia?Pozdrawiamy!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 885
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

agnethka dzięki za wsparcie,naprawdę to jest tak,że cieszę się z możliwości wystawiania,a zarazem mam duże obawy Amora w dniu wystawy ma 15 miesięcy i obawiam się czy taka ilość psów i ludzi nie ogłupi jej.Choć raczej nie ma problemu z nią w mieście bo idzie spokojnie na smyczy:p A na fotkach choćby 3-5 bardzo mi zależy no bo wiadomo nasz pierwszy raz:lol:a tu padł nam aparacik:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amoretta']agnethka dzięki za wsparcie,naprawdę to jest tak,że cieszę się z możliwości wystawiania,a zarazem mam duże obawy Amora w dniu wystawy ma 15 miesięcy i obawiam się czy taka ilość psów i ludzi nie ogłupi jej.Choć raczej nie ma problemu z nią w mieście bo idzie spokojnie na smyczy:p A na fotkach choćby 3-5 bardzo mi zależy no bo wiadomo nasz pierwszy raz:lol:a tu padł nam aparacik:roll:[/quote]


nie martw się ;) dacie rade :)
ja debiutowałam z suką, która miała prawie 13 miesięcy - zupełnie nie znałam psiaka, bo dostałam ją na 2 tygodnie przed wystawą...na przygotowanie miałyśmy tylko 9 dni ;) a rezultat naszej ciężkiej pracy był super ;) zajęłyśmy pierwszą lokatę w klasie młodzieży ;) co prawda w porównaniu o NJwR już nam nie poszło i wygrał piesek (śliczny zresztą) to ja jestem niesamowicie dumna z tego osiągnięcia :)

tak więc bądź dobrej myśli i nic się nie martw ;)

pisz jaka rasa, klasa itd. :p

Link to comment
Share on other sites

A ty masz aparacik?No to szukamy tego fotografa:) tu link do ostatnich fotek z mojego aparatu:( [URL="http://www.dogomania.pl/gallery/93/48/6298.html"]http://www.dogomania.pl/gallery/93/48/6298.html [/URL]
Prosimy dobrą duszyczkę:)o odpowiedz w wątku lub na priv.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Będziesz, to super.
Może się poznamy jak transport znajdę.[/quote]

Ja bym sobie tak o pojechała, bez Arniego, przy okazji na MP :) i ze znajomymi Kielce troche zwiedzić :) .. Więc jak znajde jakiegos psiaka, to na pewno się poznamy :) My jedziemy pociagiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=65348"][B][SIZE=3][COLOR=#000000]justysiek[/COLOR][/SIZE][/B][/URL] Kielce są w jednym dniu 16 listopada.

Ja już nie mogę się doczekać ;) tak dawno nie byliśmy na wystawie :-([/quote]
dzieki, kurde szkoda zawsze byly dwa dni tzn odkad pamietam:roll:

Link to comment
Share on other sites

A jest tam gdzieśa miejsce, żeby taksówkarz podrzucił wczesniej i żeby dojsc ten kawałek? Bo jak sobie przypomne ten kilometrowy korek sprzed roku, to mysle, ze lepiej juz na piechote dojsc i bedzie szybciej...

No i mam pieska na MP, takze juz nie szukam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...