Jump to content
Dogomania

Kielce, krajowa 16.11.08


Nor(a)

Recommended Posts

[quote name='Diuna B.']Jadę wolna czyli bez psa; za to z aparatem, gdyby ktoś miał życzenie żeby go obfocić ,to bardzo proszę o wiadomość.Będę wolna +- od godz 11 jak się skończą briardziki.
Bardzo chętnię obfocę dogomaniaczki i dogomaniaków;)[/quote]
Ponawiam propozycję....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 885
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Elitesse']jak bedziesz wolna to zapraszam na ring 14 - ok 13 mysle ze wejda sznaucery srednie :loveu:[/quote]
oo to będziemy blisko :lol: ja ring 16 :cool3: z Berią juz gadałam , zapraszam na "kawe" :diabloti:

jak mnie poznać :hmmmm: więc najprościej , szukać różowej klatki transportowej obok będzie metalowa , tam będzie pilnował dobytku mój TZ
pytać o mnie ... :evil_lol: on wskaże drogę , gdzie aktualnie jestem :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']oo to będziemy blisko :lol: ja ring 16 :cool3: z Berią juz gadałam , zapraszam na "kawe" :diabloti:

jak mnie poznać :hmmmm: więc najprościej , szukać różowej klatki transportowej obok będzie metalowa , tam będzie pilnował dobytku mój TZ
pytać o mnie ... :evil_lol: on wskaże drogę , gdzie aktualnie jestem :diabloti:[/quote]
[COLOR=DarkOrange][B]
...zapomniałaś dopisać, o ile będzie mu to wiadome, gdyż szybko się przemieszczam :evil_lol:

a tak serio to - ring 14 jest w hali D, a my będziemy przy ringu 16 - hala E... a właśnie czy te hale są oznakowane? skąd będę wiedzieć która jest która? ;)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkOrange][B]no...podobno kiedyś musi być ten pierwszy raz ;)

a chciałam zawczasu uprzedzić - gdy usłyszycie w pewnym momencie coś co przypomina szczekające wycie, bardzo piskliwe i nieprzyjemne dla ucha to proszę się nie przejmować - w ten sposób Elitka będzie komunikować, że jestem poza jej oczami, czyli na ringu z Arweną ;) uprzedzam wcześniej co by nikt na zawał nie zszedł i żeby nikt się nie martwił, że ktoś psa na żywca ze skóry obdziera.... :diabloti:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']
Justys95 - i tak Cie pewnie nie poznam.:evil_lol:

zróbmy coś dzięki czemu się rozpoznamy,noo! :diabloti:[/quote]
Idę na całość :cool3: Macie [URL="http://images44.fotosik.pl/30/97327c4254a70101.jpg"]tu[/URL] zdjęcie najnowsze, jak ktoś niedowidzi to powtarzam: ruda, niska, w okularach, najprawdopodobniej włosy w kucyk, jeans-y i pomarańczowe buty. I broń Boże fioletowe rękawiczki! - jeśli już bede miała to czarno-białe :eviltong: Obok może łazić ze mną osoba w wieku 21 [ale wyglądająca na troche więcej :diabloti:] lat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']A to nie dobrze, bo ja lekko chora jestem.[/QUOTE]

Ja jestem totalnie chora i ledwie zyje, ale jechac trzeba:evil_lol: A w przyszlym tygodniu jeszcze kurs na prawko zaczac, piekne treningi w eds i po cztery sprawdziany w tygodniu:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']Ja jestem totalnie chora i ledwie zyje, ale jechac trzeba:evil_lol: A w przyszlym tygodniu jeszcze kurs na prawko zaczac, piekne treningi w eds i po cztery sprawdziany w tygodniu:evil_lol:[/QUOTE]


Zakla, nie dobijaj mnie :mad: też jestem totalnie chora, na najbliższe dwa tygodnie mam zapowiedziane 6 sprawdzianów i mimo mojego stanu muszę być na chodzie bo w innym razie będę mieć tyle zaległości że za cholerę tego nie nadrobie :evil_lol:
Czyli czas na wystawę=czas ukradziony

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jogurt']Zakla, nie dobijaj mnie :mad: też jestem totalnie chora, na najbliższe dwa tygodnie mam zapowiedziane 6 sprawdzianów i mimo mojego stanu muszę być na chodzie bo w innym razie będę mieć tyle zaległości że za cholerę tego nie nadrobie :evil_lol:
Czyli czas na wystawę=czas ukradziony[/quote]
Ja nie liczyłam sprawdzianów z całego tygodnia, ale w poniedziałek mam 2 albo 3 także chyba na wystawie będę z książkami biegać:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Czas na męską decyzje :)
Znakiem rozpoznawczym dla dogomaniaków w Kielcach jest

KWIATEK lub WSTAZECZKA


przypięte do górnej części garderoby.

Zawsze można podejść i powiedzieć "O jaki ładny kwiatuszek...,kokardka..."
Fotografom też będzie łatwiej wyłowić forumowiczów, zobaczyny kto bedzie miał najładniejszego kwiatuszka.

Do zobaczenia w Kielcach :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...