Jump to content
Dogomania

hodowca poleca... pedigree?!


starbi

Recommended Posts

  • Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='panbazyl']no dokladnie. Mnie się podobają ich gadżety, bo sa w jednorodnym stylu ( w duzej metalowej prostokątnej puszcze swietnie się trzyma mąkę - jak ktoś mieszka na zatylu to wie co to myszy a mój kot strajkuje). I te akcje dla schronisk - też wyslałam kody - mam nadzieję, że karma dla schroniska doszła? To jest pozytywne działanie. A że swoje psy karmię barfem to juz inna sprawa. Ale wizualnie i gadżeciarsko podoba mi się[/QUOTE]

schronisko dostało :) mam nadzieję, że niedlugo znów pojawi się ta akcja :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']szkoda tylko ze jakość szwankuje....[/QUOTE]

Marketing to nie wszystko, gdyby w telewizji leciały reklamy Royala to wątpię, że wszystkie psy byłyby nim karmione :D
Pedigree trafia po prostu w serca wszystkich: tani i dostępny za rogiem w spożywczym...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']z tą taniością to trochę nie tak. Nie jest to tania karma. Dostępność - zgadza się. Ja mrożonek mięsno-kostnych nie kupię w każdym miesnym ani Josery też nie.... Moze to i lepiej.[/QUOTE]

Nie jest to karma najtańsza, ale jej cena nie jest wygórowana, w porównaniu do karm wysokiej jakości. A jeżeli przeciętny Kowalski ma pojechać do zoologicznego po lepszą, to woli kupić w spożywczaku gorszą...

Link to comment
Share on other sites

porównaj sobie ceny Pedigree i powiedzmy Josery (nawet te z górnej półki). Tyle tylko, ze łatwość dostępu.... Ale jak ja kupuję przez neta z dowozem pod drzwi to wolę jakość porządną za rozsądne pieniądze a nie szybkie jedzenie (dlatego też mijam McDonalda szeroki łukiem). Tyle tylko, że takich jak ja niewiele jest.,...

Link to comment
Share on other sites

Dostałam na maila - jak są te startowe pakiety dla szczeniaków, to zawsze biorę, więc mają maila mojego- przyszła taka ankieta do wypełnienia na temat żywienia. W tym pytania właśnie na temat zakupu karmy , składu itp. Może zamierzają wyjść z supermarketów? Choć jak większość w takiej ankiecie zwykłych ludków odpowie ,ze kupują karmę w sklepie za rogiem to nic się nie zmieni...
Tak sobie tylko rozważam, gdyż to i tak nie mój problem...ale nie miałabym nic przeciwko aby ci , którzy kupują już Pedegree mieli karmę choć na maire brita czy josery skoro cenowo duzo od nich nie odbiega....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']porównaj sobie ceny Pedigree i powiedzmy Josery (nawet te z górnej półki). Tyle tylko, ze łatwość dostępu.... Ale jak ja kupuję przez neta z dowozem pod drzwi to wolę jakość porządną za rozsądne pieniądze a nie szybkie jedzenie (dlatego też mijam McDonalda szeroki łukiem). Tyle tylko, że takich jak ja niewiele jest.,...[/QUOTE]

wszystko kupisz w necie za rozsądne pieniądze, Pedigree też tam jest tańsze i świetnie się sprzedaje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...