Jump to content
Dogomania

jack i parson russel terriery (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Recommended Posts

Na przeszkodach jest ciężko jak pies wyprzedzi- bo nie pokazesz mu gdzie ma pobiec,lepiej się robi później jak już kojaży nazwy przeszkód wtedy nadrabiasz jak pies wchodzi na przeszkodę;) My od marca śmigamy w niedziele koniec kursu=zawody:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Russelka']

[IMG]http://images2.fotosik.pl/94/9b7c2de00e86ce96.jpg[/IMG]

To zresztą też tylko dla przyjemności :-([/quote]

Twoja Sashka jest naprawdę pięknym Jackiem.:loveu: Ma proste łapy, doskonałe kątowanie tylnych kończyn, ładne umaszczenie, prosty grzbiet i cudny wyraz pyska (pewnie sędzia, jak każdemu się zdarza na wystawach, znalazłby jakieś wady...:roll: ). Nie wiem jak wzrost, czy nie jest za niska, ale mój też ma na granicy i czasem jest to plus, a czasem nie. Tylko te stojące uszka chyba by nie przeszły na wystawach, ale ja nie jestem hodowcą, tylko miłośnikiem tej rasy i to dopiero od półtora roku :eviltong: . Może wypowiedzą się fachowcy?:cool3: Czy jest rada na te cudne stojące uszka? Nie wiem. A na tym zdjęciu powyżej wyglądacie bardzo profesjonalnie. Może popróbujesz sił w Młodym Prezenterze z różnymi pieskami? :cool1: Życzę powodzenia w Irlandii, będę trzymać kciuki za rodowód. Sashka jako nowa krew irlandzka w Polsce miałaby wielkie powodzenie wśród hodowców jako mamusia.;)

Link to comment
Share on other sites

A no nic nie pomogło :cool1: Sheltia (ta od Lillki) dała mi nawet jakąś gumę, która podobno dobra jest i nic :shake: odpadła! Na miodzio próbowałam to całe mieszkanie mi się lepi :oops:

Ziomalka co za ocena :evil_lol: A w MP nie chcę startować, bo ja to cienias jestem :-(

Link to comment
Share on other sites

[B]Asta -[/B]dzięki, Ziomalo ma się świetnie, strasznie rozrabia, na wieczór, jak upał popuści.:evil_lol: Obecnie próbujemy zapisać się na I- szą wystawę organizowaną przez ZKwP Będzin, ale maile nie dochodzą, a poczcie nie dam zarobić, uparta jestem, zawsze mailem wysyłałam. Mamy czas do 7-go.:cool1: A Szorstek gdzie teraz się wybiera? Będziecie w Warszawie?

[B]Russelka- [/B]wg[B]. [/B]mnie prezentujecie na tym zdjęciu pełny profesionalizm, i Sashi też świetnie wygląda.:loveu:
Wiem, że są takie specjalne kleje, hodowcy na pewno je mają, nimi skleja się uszka, tzn. sierść na uszach i na jakiś czas to pomaga. To trzyma dopóki włos nie odrośnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WŁADCZYNI']Na przeszkodach jest ciężko jak pies wyprzedzi- bo nie pokazesz mu gdzie ma pobiec,lepiej się robi później jak już kojaży nazwy przeszkód wtedy nadrabiasz jak pies wchodzi na przeszkodę;) My od marca śmigamy w niedziele koniec kursu=zawody:)[/quote]

Dobrze, żę przewodnik nie musi skakać przez przeszkody, bo w ogóle byśmy tych naszych psiaków nie dogoniły.:evil_lol:

[B]Ziomalka[/B] sprawdź proszę kto nas sędziował w Krakowie.

Link to comment
Share on other sites

Stawka na Warszawę
Parsony:
Psy
Kropek i Milo
Suki
Fanaberia i
[FONT=Verdana][COLOR=black][FONT=Arial]Gulko Zbigniew, Łomża[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Parson Russell Terrier, suka, pośrednia - ROBINS ANAKONDA [/FONT][/COLOR][/FONT]

[FONT=Verdana][COLOR=black][FONT=Arial]Ktoś tą sukę widział ?[/FONT][/COLOR][/FONT]

[FONT=Verdana][COLOR=black][FONT=Arial]Jacki[/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial]Jadwiszczak Grażyna, Szczecin[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Jack Russell Terrier, suka, pośrednia - GENTLE GABI of Jack's Paradise[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Jadwiszczak Grażyna, Szczecin[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Jack Russell Terrier, pies, młodzieży - ALI ABABOUA OF Mayo Land[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial]Jedut Anna, Michów[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Jack Russell Terrier, suka, młodzieży - ZULKA Magor[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Jedut Anna, Michów[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Jack Russell Terrier, suka, otwarta - HERA Obornicki Nornik[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial]Jordan Ewa, Sochaczew[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Jack Russell Terrier, pies, młodzieży - LOLIN PRINCESSIN CONI[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial]Jurzak Marzena, Warszawa[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Jack Russell Terrier, suka, otwarta - NIUMA Drapichrust[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial]Kamińska Kaja, Warszawa[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Jack Russell Terrier, pies, championów - CROCKY du Balmelok[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Kamińska Kaja, Warszawa[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Jack Russell Terrier, suka, młodzieży - BAMBI BETHY of Cathy's Cottage[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial]Kisiel Dariusz, Białystok[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Jack Russell Terrier, suka, młodzieży - DHARMA Kucykowy Kumpel[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial]Malinowski Marian, Łomża[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Jack Russell Terrier, suka, otwarta - FORSJA Obornicki Nornik[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial]Matyszewska Agata, Warszawa[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Jack Russell Terrier, suka, otwarta - YOKO Balao[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial]Nowak Barbara, Łomianki[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Jack Russell Terrier, suka, młodzieży - ABRACADABRA Balao[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial]Pyziak Anna, Grabów n/Pilicą[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Jack Russell Terrier, pies, championów - FOR PLEASURE of the Hunters Pride[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial]Sielczak Anna, Zbigniew, Warszawa[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Jack Russell Terrier, pies, otwarta - DRWAL Jak Rani[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial]Czech Romuald, Łódź[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Jack Russell Terrier, suka, młodzieży - INKA Obornicki Nornik[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Czech Romuald, Łódź[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Jack Russell Terrier, pies, młodzieży - POKER Drapichrust[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial]Fryc Marta, Mikołów[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Jack Russell Terrier, pies, otwarta - CZARUJĄCY CIAPEK Magor[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Fryc Marta, Mikołów[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Jack Russell Terrier, suka, młodzieży - YAKA PIĘKNA Magor[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial]Grabarczuk Jacek, Warszawa[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Jack Russell Terrier, suka, otwarta - GAJA Półdiable[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial]19 sztuk :crazyeye: [/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Staweczka Jacków na W-wę piękna.:crazyeye: Tylko kto porobi zdjęcia jak nas nie będzie?:-( Cała nadzieja w Parsonce i Ludek.:modla:
[quote]A Jacków faktycznie obrodziło. Będzie na co popatrzeć:smile:.
[/quote]
Nie tylko patrzeć, focić i focić, a potem nam nieobecnym pokazać!:mad:
Moje typy w Jackach to Ali na zw. mł., a Gabi na BOB.:razz:
Dziewczyny , a Wy to ze sobą rywalizujecie w Parsonach? Bo nie wiem za kogo kciuki trzymać?:eviltong:
[B]Ludek[/B]- w Krakowie sędziowała Viva Maria Soleckyj- Szpunar, rzeczywiście była w porządku- przecież wygraliśmy.:eviltong: A tak na poważnie to była profesjonalna, rzeczowa i zaangażowana w swą pracę w przeciwieństwie do pewnego pana z Bytomia, który siedział na ..... i nawet psa nie dotknął.:confused:
Zapraszam do Ziomala na stronę, w dziale osiągnięcia można medale pooglądać. Bardzo ładny jest ze Szczecina i z Krakowa też.:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Niestety Szorstek z ekipą (plus mój B.J, chyba się nie pożrą :lol:) będzie w Koszalinie na 2 dni :) Russellka nie wykręcaj mi się tu i mam nadzieję, że pamiętasz, że jestesmy umówione na Sopot? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziomalka']Staweczka Jacków na W-wę piękna.:crazyeye: Tylko kto porobi zdjęcia jak nas nie będzie?:-( Cała nadzieja w Parsonce i Ludek.:modla: [/quote]

Postaram się. Mam nadzieję, że nie zapomnę aparatu jak w Krakowie.
Chociaż swoją drogą dobrze, że go zapomniałam, bo na pewno by był w tej nieszczęsnej zgubionej torbie i już by go nie było.

[quote name='Ziomalka']Dziewczyny , a Wy to ze sobą rywalizujecie w Parsonach? Bo nie wiem za kogo kciuki trzymać?:eviltong: [/quote]
Za wygranych :lol:.

Milo idzie w otwartej, a Kropek w pośredniej, więc co najwyżej będziemy rywalizować tylko o rasę i najlepszego psa. Więc nie jest tak źle :).

[quote name='Ziomalka'][B]Ludek[/B]- w Krakowie sędziowała Viva Maria Soleckyj- Szpunar, rzeczywiście była w porządku- przecież wygraliśmy.:eviltong: A tak na poważnie to była profesjonalna, rzeczowa i zaangażowana w swą pracę w przeciwieństwie do pewnego pana z Bytomia, który siedział na ..... i nawet psa nie dotknął.:confused:
Zapraszam do Ziomala na stronę, w dziale osiągnięcia można medale pooglądać. Bardzo ładny jest ze Szczecina i z Krakowa też.:cool1:[/quote]

Dziękuję.
Mi nawet medale nie ocalały :(

W Łodzi też sędzia naewet nie podszedł do psów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK']My z Ludek rywalizujemy pokojowo - i tak wszystko w rodzinie zostanie :cool3: . Mam nadzieję, że Fana ch skończy - moja mała kaleka :p
W sobote startujemy w agility - ciekawe jak będzie ?[/quote]

:evil_lol:

Oby nie za gorąco.

Gdzie nocujesz? Mój mąż wybywa na ten weekend więc chata wolna:evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

A moje 2 w tym jużz są ? Jeśli się nie zeżrą to czemu nie :)
Dla Milo mam klatkę. A Graf jest niegroźny.


[B]Ziomalka[/B] podaj mi jeszcze mój nr katalogowy z Kraka. Jest potrzebny o wystąpienie o dyplom championa. Plis.

Link to comment
Share on other sites

[B]Asta, [/B]ja w Sopcie będę ale oczywiście bez psa :eviltong: Bo i tak by nas zdyskawlifikowali za te uszyska :shake: Ale co tam! Już na wiosne planujemy albo drugiego jack'a albo czarnego terriera to popróbujemy sił na ringach :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Ludek[/B] - proszę bardzo Wasz numer- [B]1427[/B]-
A braliście udział w finałach, bo my zrezygnowaliśmy. Jacki w Juniorach i tak nigdy nic nie osiągają (przynajmniej my nie) , a poza tym nie było czasu.:roll:
Będziesz zgłaszała elektronicznie przez net-a, czy składasz druk osobiście w oddziale? Ja mam ten sam problem. Pani w odziale powiedziała mi, że po wystawie mają 45 dni na wysłanie ocen do W-wy, to pewnie jeszcze nawet Czaplinek nie dotarł, a co dopiero Kraków. Jak dotrze za wcześnie to przywalą papierzyskami i dopiero się poczeka. A w W-wie to teraz o wystawie myślą, a nie o wnioskach na championów.
A co radzą właściciele championów, jak najlepiej to załatwić?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ludek - twoich nie wliczałam :cool3: , razem by 12 było ( ale wszystkie małe, no może timo i 0,5 roczny border większy, troszkę ).
To jak, oferta nadal aktualna :evil_lol:

Odnośnie Championa, to ja wysłałam od razu po otrzymaniu ostatniego wniosku i wszystko już było na miejscu - dyplom dostałam w półtora miesiąca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziomalka'][B]Ludek[/B] - proszę bardzo Wasz numer- [B]1427[/B]-
A braliście udział w finałach, bo my zrezygnowaliśmy. Jacki w Juniorach i tak nigdy nic nie osiągają (przynajmniej my nie) , a poza tym nie było czasu.:roll:
Będziesz zgłaszała elektronicznie przez net-a, czy składasz druk osobiście w oddziale? Ja mam ten sam problem. Pani w odziale powiedziała mi, że po wystawie mają 45 dni na wysłanie ocen do W-wy, to pewnie jeszcze nawet Czaplinek nie dotarł, a co dopiero Kraków. Jak dotrze za wcześnie to przywalą papierzyskami i dopiero się poczeka. A w W-wie to teraz o wystawie myślą, a nie o wnioskach na championów.
A co radzą właściciele championów, jak najlepiej to załatwić?:cool3:[/quote]

Dziękuję :).

Nie zostalismy na finałach. Jechalismy jeszcze po sunie ze schronu, a długa droga powrotna nas czekała.

Na Mł.Ch. składałam elektronicznie i dyplom przyszedł po jakiś 3 mies.
Teraz też złożę elektronicznie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...