Jump to content
Dogomania

jack i parson russel terriery (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Recommended Posts

[quote name='kaska33']A co ziomalek spragniony panienki?:lol: ;)[/quote]

On urodzony w Walentynki i kochliwy strasznie, uwielbia panienki, a konkurentów goni.:mad: Dzisiaj na spacerze ustawiał na odpowiednim miejscu boksera(9-miesięcy) i goldena(4-miesiące). Oba od niego trzy razy większe, jakiś kompleks niższości ma chyba.:roll: Taka śliczna klucha byłaby bardzo przez Ziomala kochana.:oops:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[B]Russelka-[/B] bardzo, bardzo z Ziomalem dziękujemy.:loveu: Trzymaj kciuki w piątek, między 10- 11-ta, to może przynajmniej wstydu nie będzie i łobuz zechce się zaprezentować. My ze swej strony też się staramy i ćwiczymy codziennie, choć pogoda nie sprzyja.:cool3: Dzisiaj gapił się jak idiota jak szafy zgłębiałam w poszukiwaniu czegoś w co jeszcze się mieszczę i jakoś wyglądam, więc mu powiedziałam:" Co się dziwisz?" (Jasminum).:eviltong: Któreś z nas musi się w końcu prezentować?;)

Link to comment
Share on other sites

Będziemy obok siebie, to będziemy okiem rzucać i fotkami też. My wchodzimy jako pierwsi, 15 minut i będę wolna, mogę focić i rzucać oczyma na trzy ringi bo młodzież jest osobno!:eviltong:
Mój łobuz dziś na spacerku chodził tak pięknie, że jakby w Poznaniu tak się prezentował to byłoby super,:cool1: no ale wiadomo halówka, stolik, stres, inne pieski, zapachy, hałasy wszystko może się zdażyć.:angryy:
Kto ma znajomości u jakiegoś szamana to niech zamówi pogodę, bo my autem jedziemy, żeby nie lało, nie mroziło i mgły nie było!:modla: :modla: :modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziomalka']Będziemy obok siebie, to będziemy okiem rzucać i fotkami też. My wchodzimy jako pierwsi, 15 minut i będę wolna, mogę focić i rzucać oczyma na trzy ringi bo młodzież jest osobno!:eviltong:
Mój łobuz dziś na spacerku chodził tak pięknie, że jakby w Poznaniu tak się prezentował to byłoby super,:cool1: no ale wiadomo halówka, stolik, stres, inne pieski, zapachy, hałasy wszystko może się zdażyć.:angryy:
Kto ma znajomości u jakiegoś szamana to niech zamówi pogodę, bo my autem jedziemy, żeby nie lało, nie mroziło i mgły nie było!:modla: :modla: :modla:[/quote]

To super macie. Chwila stresu, a potem już tylko relaks. Będę trzymać za Was kciuki. Na pewno bedzie pięknie chodził:)

Ja też sie podpinam pod ładną pogodę. Jadę z rodzinką i planujemy troche pozwiedzać, tzn. mój mąż planuje, bo ja bym wolała byc na wystawie przez wszystkie 4 dni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ludek']To super macie. Chwila stresu, a potem już tylko relaks. Będę trzymać za Was kciuki. Na pewno bedzie pięknie chodził:)

Ja też sie podpinam pod ładną pogodę. Jadę z rodzinką i planujemy troche pozwiedzać, tzn. mój mąż planuje, bo ja bym wolała byc na wystawie przez wszystkie 4 dni.[/quote]


My tez jedziemy na 4 dni. Juz jutro po pracy wyjazd :)

W piatek wystawiam Szortinka i Fiki Miki.
Marek wystawia Amstafke i Amstafa.
W sobote Marek Doga de Boreaux.
A w niedziele ja Labradorke a Marek Labradora.

Czekaja Nas dni pelne emocji :D

Aga

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marek z Gromem']My tez jedziemy na 4 dni. Juz jutro po pracy wyjazd :)

W piatek wystawiam Szortinka i Fiki Miki.
Marek wystawia Amstafke i Amstafa.
W sobote Marek Doga de Boreaux.
A w niedziele ja Labradorke a Marek Labradora.

Czekaja Nas dni pelne emocji :D

Aga[/quote]

Ja w pt dwa swoje oszołomy i silkę, a w sb Entla :)

Link to comment
Share on other sites

Marek zazdroszcze wam.Od pierwszego dnia być na światowce.Ja niestety pojade dopiero w piątek,ale poczekam do finału,zeby chociaz ta 1/4 zaliczyc jak należy.Zdjecia tez zamierzam robić,tylko czy cos z nich wyjdzie to nie mam pewności,bo moj aparat jest kapryśny:)Z mojej strony życzę wszystkim dobrej zabawy i nie stresujcie sie kochani-przecież to tylko wystawa:)

Link to comment
Share on other sites

PARSONRK, Marek, mam pytanko... Co planujecie zrobić z psami, których danego dnia nie wystawiacie? Czy wiadomo, czy będą wpuszczać na teren wystawy psy, które są zgłoszone, ale wystawiane innego dnia? Ja mam być cztery dni, ale nie wiem, co zrobić z Lotką w te dni, kiedy jej nie wystawiam...

Link to comment
Share on other sites

a ja posprawdzałam co i jak na tej "naszej" wystawie i dowiedziałam się, że jeśli pies jest z norwegii to można go zabrać ze sobą na wystawę, tylko trzeba mieć książeczkę zdrowia.

Życzymy wszytkim psiakom i właścicielom powodzenia i miłego weekendu!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Razem z Lolkiem życzymy wszystkim znajomym powodzenia:thumbs:.
Czekamy na zdjęcia z wystawy. Tymczasem Lolek, dzięki dobrej ciotce Marylce jest już gotowy na tęgie mrozy i ewentualnie może wystąpić na pokazie psiej mody;-).
[img]http://images4.fotosik.pl/200/399c63b062b277f9.jpg[/img]

[img]http://images1.fotosik.pl/246/a7faac636cc913b3.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ludek']Lolek ma gustowny kubraczek:)
Ja w zeszłym roku też się zastanawiałam czy Milowi nie będzie zimno w zimie, ale w końcu nie kupiłam.[/quote]
Jak psiak jest zdrowy i się rusza, skacze i biega to kubraczek mu nie jest potrzebny:evil_lol: ! Ale Lolek wygląda jak biały dżentelmen w czarnym fraku:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Lolek pięknie wygląda w tym kubraczku:lol: Ale na tym pierwszym zdjęciu nie wygląda na zachwyconego:cool3: Też uważam, że nie należy wydelikacać psa przez ubieranie go w ciuchy - ma przecież od tego sierść:evil_lol: A tak nawiasem - napisz coś więcej o nim, bo jesteś właścicielem parsona i dopiero niedawno na forum.

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie Lolka i jego Pana i Pańcie na naszym topiku:multi: :lol: . Bardzo się ciesze, że Lolek znalazł taki wspaniały domek i kochających ludzi!.:loveu: Topik Lolka bacznie śledziłam, aczkolwiek nie udzielałam się, bo nie mogłam nic zaproponować. Lolek jest pięknym i mądrym parsonem i widać, że jest szczęśliwy, jakby mu nic świat ciszy nie przeszkadzał. :crazyeye:
Zaglądajcie często i piszcie jak Lolek sobie radzi bo macie wyjątkowego psa!:loveu: :loveu: :loveu:
A tu jest wątek Lolka
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32493[/URL]

Link to comment
Share on other sites

O mój Boże - taka akcja z biednym Lolkiem a ja dopiero teraz przeczytałam cały wątek podany przez Ziomalkę. Całe szczęście że trafił do tak wspaniałego domu i jeszcze wspanialszych ludzi:lol: Po tylu przejściach napewno zasłużył sobie na to aby trafić do Nat&Rob:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...